30 sukni ślubnych doskonałych na swój ślub. Postaw na zmiany, bo warto!

Od klasycznych wzorów do awangardowej. Odkryj je!

  • Style sukien
  • 2017

Z roku na rok trendy sukien ślubnych bardzo dynamicznie się zmieniają. My podążając za moda, jesteśmy chętni, aby zobaczyć co krajowa i międzynarodowa moda, przygotowała dla nas na następny sezon. Do końca 2016 roku wciąż daleko, ale chcemy pokazać Wam alternatywne style dla tych, którzy nie chciałby wybrać na ten wielki dzień ślubu cos bardziej awangardowego. Wybraliśmy 30 sukienek w stylu nieformalnym, które idealne nadają się na Twój ślub.

Powstaje coraz większej kolekcji, które zawierają wszystkie wzory, których potrzebują nowoczesne panny młode. Ze względu na dużą ilość ślubów cywilnych dla wielu narzeczonych łatwiej jest zdecydować się na bardziej nowoczesna stylizacje. Takie Firmy jak Rosa Clara skomponowały suknie ślubne z obszernymi spódnicami i swetrami. Carolina Herrera lub Naeem Khan postawiły na Look ze spodniami jak Laure de Sagazan. YolanCris i Inmaculada García, tymczasem wybrali spódnice i młodzieżowe topy.

Dwuczęściowa suknia ślubna zatriumfuje w dniu ślubu z niezwykłym wyglądem, który jest jeszcze bardziej stylowy w każdym sezonie. Sprawdź je!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!