• Magazyn
  • Dekoracje
  • 20 pomysłów na dekorację krzeseł dla Pary Młodej. Zainspiruj się!

20 pomysłów na dekorację krzeseł dla Pary Młodej. Zainspiruj się!

Tabliczki na krzesłach Nowożeńców coraz powszechniej pojawiają się w dekoracji ceremonii i przyjęcia weselnego. Szukasz inspiracji? Poznaj naszą galerię!

  • Style dekoracji
  • Trendy

Kaligrafia ślubna nie jedno ma imię i pewnie dlatego w każdym sezonie pojawia się jej inne zastosowanie. W stały harmonogram listy “to do” wpisało się dopracowanie zaproszeń, planu stołów, kart menu, a nawet przepisów na drinki dla gości weselnych. Zaskakujące jest jednak, że napisy zaczynają zdobić meble… Zdziwieni? Jeśli pomyślicie o tabliczkach na krzesłach Nowożeńców, z pewnością zaskoczenie zniknie z waszych twarzy.

Publikacja

Tabliczki na krzesłach Młodej Pary to kolejny krok po girlandach i balonach, który wyróżnia miejsce zajmowane przez najważniejsze osoby na weselu. I choć można by powiedzieć, że jest to kwestia tylko informacyjna (a co z planem stołów?), z pewnością taką nie jest. Naznaczanie dekoracją krzeseł Młodej Pary to przede wszystkim element stylizacji przyjęcia.

Pary Młode i firmy dekoracyjne prześcigają się w kreatywności w tworzeniu niesamowitych tabliczek. Nikogo nie dziwią dziś napisy “Pan Młody i Panna Młoda”, ale zdarzają się też zabawne teksty, które uatrakcyjniają miejsca przy stole. Ciekawym zabiegiem jest zilustrowanie Pary Młodej w formie postaci znanych z bajek lub innych idoli kina. Ważne jest jednak nie tylko to, co jest napisane na danej tabliczce, ale również w jakim jest ona kształcie i w jakiej formie.

Młode Pary szukają przede wszystkim dekoracji niebanalnych, a jednocześnie prostych i minimalistycznych.  Krzesła nie muszą być przesadnie udekorowane aby wyglądały pięknie. Liczy się to co naturalne. Idealnie wpisują się w to okręgi, drewniane napisy oraz deski. Tekst? – czym prostszy tym lepszy. Mąż i Żona, Pan Młody i Panna Młoda, a może po angielsku Bride i Groom? Nic dodać nic ująć.  Kolor? – możliwości jest wiele. Od kolorów drewna jak dąb rustykalny lub dąb jasny, przez coś bardziej egzotycznego jak mahoń do klasycznej białej deski. Kolorystyka napisów jest wręcz nieograniczona. Naturalne drewno, złoty, srebrny czy miedziany. Niezależnie czy organizujesz wesele w stylu rustykalnym czy też glamour znajdziesz idealny dodatek – mówią eksperci z Plenneo.

Dzisiaj możliwości doboru faktur i krojów są niewyobrażalnie szerokie. To potęguje różnorodność jaką dają nam firmy w wyborze lub stworzeniu własnej niepowtarzalnej tabliczki. Ale to nie wszystko. Wybór, gdzie taką tabliczkę powiesić też nie należy do najłatwiejszych. Przede wszystkim Młoda Para siedzi najczęściej przodem do gości, więc tył krzeseł nie jest widoczny dla nikogo poza tymi, którzy zajmują miejsce przy stole prezydialnym i bacznym oczom fotografa. Nie oznacza to jednak, że tabliczki, choć świetnie wyglądają będą niewidoczne w całej aranżacji. – Dekoracje na krzesła Młodej Pary sprawdzą się doskonale zarówno w kościele jak i na sali weselnej. Można je również wykorzystać podczas sesji ślubnej. To właśnie te niepozorne detale tworzą niezapomniane wspomnienia, które odpowiednio uchwycone przez fotografa będą Wam towarzyszyć przez całe życie – radzą eksperci z Planneo.

Bez względu na to, gdzie wykorzystacie swoje tabliczki, będą z pewnością ciekawą pamiątką z dnia ślubu, która często zdobi sypialnię Młodej Pary lub wykorzystywana jest w sesjach plenerowych.

Inne artykuły o dekoracjach znajdziecie tu:

Dekoracje ślubne w stylu rustykalnym! Wyjątkowe i bardzo stylowe.

Plan stołu weselnego!

Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Planneo Artykuły dekoracyjne

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

20 pomysłów na dekorację krzeseł dla Pary Młodej. Zainspiruj się!