FAQ

Aby pomóc Wam zrozumieć czym tak naprawdę się zajmujemy i aby pomóc Wam pozbyć się wątpliwości

4.1 Czy nasze pieniądze są bezpieczne z Zankyou?

Możemy mówić o 2 poziomach tego transferu pieniędzy:

1. Po otrzymaniu pieniędzy Zankyou wykorzystuje najbardziej zaawansowane standardy bezpieczeństwa zakupów on-line: Verisign/Thawte i Global Payments inc.

2. Zankyou przechowuje pieniądze na stałym koncie bankowym, do którego ma dostęp tylko w momencie wykonywania transferu na wniosek Narzeczonych. Pewność i bezpieczeństwo usług Zankyou- najpopularniejszej listy prezentów w Europie - potwierdza liczba ponad 500,000 prezentów dodawanych każdego roku i ponad 5 milionów użytkowników na stronie w ciągu miesiąca.

4.2 Czy ujawnianie przekazywanie numeru naszego konta bankowego niesie za sobą jakieś ryzyko?

Nie istnieje żadne ryzyko przekazania Zankyou swojego numeru konta. Numer ten będzie przechowywany w zaszyfrowanej bazie danych, posiadającej najwyższej klasy zabezpieczenia na rynku.

4.3 Czym jest Zankyou?

Zankyou zostało założone w 2007 roku, po ślubie jednego z założycieli, który stwierdził, że strony ślubne nie są przystosowane do potrzeb Narzeczonych w dzisiejszym świecie. Współczesne pary niejednokrotnie mieszkają razem przed ślubem, mają międzynarodowe rodziny i przyjaciół i co raz później decydują się zawrzeć związek małżeński. Ich oczekiwania związane ze ślubem są inne, niż jeszcze kilka lat temu. Zankyou staje naprzeciw tym potrzebom oferując nowoczesną listę prezentów, z której ekwiwalent pieniężny zostaje przesłany na konto Narzeczonych.

Masz pytanie?

Zadzwoń do nas 579 042 513