FAQ

Aby pomóc Wam zrozumieć czym tak naprawdę się zajmujemy i aby pomóc Wam pozbyć się wątpliwości

1.1 Jak działa ZANKYOU?

Można to ująć w 3 łatwych krokach:

1. 1. Jako Narzeczeni, rejestrujecie się na portalu Zankyou i tworzycie własną stronę ślubną, na której zamieszczacie wszystkie informacje związane z Wami oraz przygotowaniami do ślubu. Jednym słowem: dajecie się lepiej poznać Waszym gościom. Na tym etapie, możecie korzystać ze wszystkich narzędzi wysokiej klasy, jakie za darmo oferuje Wam Zankyou.

2. 2. Goście odwiedzają Waszą stronę za pomocą linka, który otrzymają od Zankyou. Dzięki temu, mogą ofiarować Wam dopasowane prezenty, pozyskiwać praktyczne informacje o Waszym ślubie oraz dodawać: zdjęcia, filmy i komentarze dla Was i innych Gości.

3. 3. Wszystkie środki pieniężne uzyskane z Listy Ślubnej, będą znajdywały się do na koncie Zankyou do czasu, aż nie wyrazicie chęci przekazania ich na Wasze konto bankowe. Wówczas, możecie je przeznaczyć na co tylko chcecie!

1.2 Jak te opłaty wyglądają na tle podobnych List Ślubnych?

Zankyou jest najtńszą ofertą Listy prezentów Ślubnych na polskim rynku, z której ekwiwalentem pieniężnym możecie dowolnie zarządzać. Cennik Zankyou jest zupełnie przejrzysty i nie zawiera żadnych ukrytych kosztów. W celu poznania opłaty za przesłanie wartości prezentu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 91-35-07-227.anie nią obciążony. Niewątpliwie, jest to najlepiej dostosowana i najtańsza usługa tego rodzaju na polskim rynku.

1.3 Jak stworzyć Listę Prezentów Ślubnych? Czy zajmuje to dużo czasu?

Prezenty na Waszą listę ślubną możecie wybrać z oferty przygotowanej i rekomendowanej przez Zankyoua, ale także, możecie być zupełnie oryginalni i stworzyć Wasze własne prezenty- wystarczy tylko dodać opis, zdjęcie i cenę wymarzonego prezentu.

Z Zankyou możesz otrzymać każdy prezent. Może to być np. miesiąc miodowy, gdzie osobnym prezentem będzie każda jego część: kolacja w ekskluzywnej restauracji, niezapomniany widok z hotelowego okna, wizyta w spa i zachód słońca podziwiany z łodzi na środku jeziora. Lista prezentów Ślubnych Zankyou posiada tylko jedno ograniczenie: Wasza wyobraźnia! Bądźcie więc kreatywni i spełniajcie swoje marzenia. Tworzenie listy trwać może 5 minut lub więcej- zależnie od profesjonalizmu listy, jaki chcecie osiągnąć.

1.4 Czy będziemy musieli kupić zaplanowane prezenty?

W żadnym wypadku! Zankyou przekazuje na Wasze konto środki pieniężne uzyskane z lisy prezentów ślubnych, a Wy zarządzacie nimi jak tylko chcecieZankyou nie sprzedaje żadnych prezentów. Innymi słowy: Z Zankyou- za pieniądze od Waszych Gości, kupujecie co chcecie, albo nie kupujecie- robicie z nimi to, co Wam się żywnie podoba. Czyli jest zupełnie tak, jak być powinno- dowolnie zarządzacie Waszymi pieniędzmi.

1.5 Czy możemy stworzyć prezent bez określania jego ceny, aby nasi goście mogli decydować, jaką kwotę chcieliby przeznaczyć na ten prezent?

Z Zankyou, to Wy decydujecie, w jaki sposób Wasi goście mogą przyczyniać się do realizacji Waszych marzeń: - a) podajecie wartość prezentu, którą Gość wpłaca w całości, b) podajecie cenę prezentu, a Gość ma możliwość wpłacenia dowolnej części jego wartości (idealna opcja dla dużych prezentów, jak np. podróż poślubna), albo c) nie umieszczacie żadnej ceny przy prezencie i to Gość decyduje, jaką kwotę chciałby przeznaczyć na ten dar.

1.6 Jak możemy wykorzystać listę prezentów planując nasz miesiąc poślubny?

Zankyou daje Wam możliwość prezentowania Waszego miesiąca miodowego w częściach. Goście mogą wybrać, który etap Waszej podróży chcą Wam podarować.

Wy decydujecie jak chcecie podzielić Wasz miesiąc miodowy: na dni, miejsca, aktywności, itd. Zankyou oczywiście zaprezentuje Wasz miesiąc miodowy na mapie, więc w przypadku podróży będzie to genialny dodatek do Waszej listy. Goście - wybierając konkretny etap Waszej miłosnej podróży - czują, że dają Wam coś bardzo osobistego.

1.7 Czy możemy stworzyć listę Naszych prezentów ślubnych bez zakładania prywatnej strony ślubnej?

Tak, możecie stworzyć listę prezentów ślubnych niezależnie od strony ślubnej. Musicie po prostu wyłączyć wszystkie inne opcje w ustawieniach strony ślubnej, a Wasi Goście będą kierowani bezpośrednio na listę Waszych prezentów ślubnych.

1.8 Czy możemy wybrać adres dla naszej strony ślubnej? Mamy własną stronę internetową i czy możemy jej użyć zamiast adresu Zankyou?

Tak. Zankyou daje Wam wolność wyboru adresu Waszej strony ślubnej i listy prezentów ślubnych. Jeżeli już posiadacie swoją stronę, Zankyou może Wam pomóc zintegrować z nią naszą listę.

1.9 Jakie mamy możliwości poinformowania Gości o naszej liście prezentów ślubnych?

Są 2 sposoby, na jakie możecie powiadomić Waszych Gości

1. Poprzez e-mail dzięki narzędziom Listy Gości. Możecie przesłać listę Waszych kontaktów i wysłać do Nich e-maila informującego o Waszej liście prezentów ślubnych.2. Informacje o liście możecie dołączyć do Waszego zaproszenia w formie drukowanej. W dziale Lista Gości znajdziecie link do programu w którym zaprojektujecie i wydrukujecie zaproszenia z informacją o liście prezentów ślubnych.

1.10 Jakie są zalety korzystania z Zankyou? Przecież można wskazać Gościom numer konta bankowego albo odebrać pieniądze na ślubie?

Nasi klienci udzielają nam różnych odpowiedzi na to pytanie. Na przykład, Zankyou nie stawia Was i Waszych gości w niewygodnej sytuacji przekazywania danych do konta bankowego i proszenia o gotówkę. Natomiast przekazywanie pieniędzy na ślubie nie jest do końca bezpieczne- łatwo przecież zgubić małą kopertę. Z Zankyou pokazujecie Gościom prezenty, które naprawdę Was uszczęśliwią. Nie muszą się Oni zastanawiać co Wam kupić, bo mogą podarować dokładnie to czego sobie życzycie. Jest to sposób łatwy i przyjemny dla obu stron- dla Was i Waszych Gości.

1.11 Czy będąc klientem Zankyou możemy liczyć na jakieś zniżki?

Tak. Od czasu do czasu Zankyou daje możliwość swoim użytkownikom na korzystanie z wyjątkowych zniżek u swoich partnerów. Informacje o tych okazjach będą wyróżnione na naszej stronie, abyście mogli z nich jak najwięcej korzystać!

1.12 Jakie metody płatności oferuje Zankyou?

Wasi Goście mogą płacić kartami płatniczymi, a także poprzez przelewy: zarówno internetowe jak i te tradycyjne (na poczcie lub w banku). Płatności można także dokonać telefonicznie z wykorzystaniem karty kredytowej, pod numerem telefonu 91-35-07-227 w godzinach 10-17.

1.13 Jak możemy otrzymać 100% wartości naszych prezentów na konto bankowe, jeżeli za usługę listy prezentów pobierana jest opłata?

Wystarczy zaznaczyć, że opłata za przelewy ponoszona będzie przez Gości płacących za prezenty. W tym wypadku, do wartości wybranego przez Gościa prezentu, dodana zostanie opłata manipulacyjna, a na Wasze konto otrzymacie 100% wartości prezentu.

Masz pytanie?

Zadzwoń do nas 579 042 513