Zespół muzyczny Halińska Band ma kilkiletnie doświadczenie w prowadzeniu uroczystości weselnej. Z nami weselnicy będą się bawić do białego rana! Rozgrzejemy gości nasza muzyką. Repertuar dopasowujemy indywidualnie do wymagań każdej Pary Młodej, Wsspółpraca z nami przebiega w harmonijnej atmosferze. Zapraszamy!

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Zespół muzyczny Haliśka Band i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Zespół muzyczny Haliśka Band

4.8 1 opinia
Autor: Marysia
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zespół Haliśka Band zagrał na naszym weselu w maju br. Prawdę mówiąc wybraliśmy ich na podstawie strony w internecie i zamieszczonych filmów, mp3 i opinii na forach. Nawet się nie spotkaliśmy przed weselem, więc można powiedzieć, że trochę w ciemnow wybraliśmy, ale mieszkamy zagranicą i nie było kiedy. Wszelki kontakt czy to telefoniczny czy mailowy przebiegał świetnie, więc podjęliśmy to ryzyko.

I całe szczęście bo chyba lepszego zespołu na wesele nie mogliśmy trafić :)

Świetne wykonania utworów, bardzo ciekawy repertuar, dużo nowości i oczywiście największe hity z minionych lat i tak jak prosiliśmy śladowe ilości disco polo ;) No i wokalistka, po prostu wymiata, nie wiem czemu nie koncertuje z takim głosem, tzn. nasze szczęście bo mieliśmy niesamowite wesele.

Cały zespół bardzo miły, kulturalny i pomocny. Nie było problemu z zorganizowaniem rzutnika i laptopa żeby wyświetlić film dla rodziców czy z konkursami jakie sobie wymyśliliśmy. Pełen profesjonalizm!

Polecam gorąco zespół muzyczny Haliśka Band bo sprawili, że nasze wesele było niesamowite, aż żal było iść do domu co potwierdzali wszyscy goście.

Pozdrawiamy gorąco cały zespół i przyszłe młode pary. Marysia i Artur.

Zgłoś nadużycie
Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa, cieszymy się niezmiernie, że wszystko się udało tak jak sobie zaplanowaliście, a przyszłym młodym parom, które się zdecydują aby wybrać nasz zespół na wesele gwarantujemy, że będzie równie dobrze, ewentualnie jeszcze lepiej ;)


Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Haliśka Band - na wesele i nie tylko!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: