C.D.N. (Ciąg Dalszy Nastąpił)... to zespół doświadczonych i wykształconych muzyków współpracujących ze sobą od blisko 20 lat. Zajmujemy się oprawą muzyczną wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych (przyjęcia weselne, bale, jubileusze etc.).

Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i odpowiedzialnie. Dzięki zdobytemu doświadczeniu doskonale potrafimy dostosować się do każdego rodzaju imprezy. To co nas wyróżnia, to wysoki poziom wykonawczy, urozmaicony repertuar, profesjonalna konferansjerka, wysoka jakość dźwięku i kreatywność.

Zapewniamy własny transport i dojedziemy w każde miejsce w Polsce i nie tylko.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Zespół muzyczny CDN i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Zespół muzyczny CDN

4.9 13 opinii
Autor: Ela i Radek
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zabawa z tym Zespołem to wielka frajda. Tak urozmaicony repertuar. Tak świetne wokale i duże zaangażowanie! Wszystko dogadane i zgodnie z naszym życzeniem!  Polecam i będę polecać gdzie tylko się da! Dziekujemy za tak piękne wesele! 

Zgłoś nadużycie
Autor: Sebastian Tomala
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Beznadzieja nie polecam Sylwester 2018/2019 Masakra więcej siedzą piją niż grają przerwy po pół godziny.Zamawiam u nich piosenkę dla swojej kobiety (Nie liczę godzin i lat ) oni grają z dedykacją o mnie się nie martw o mnie się nie martw ja sobie rade dam masakra później przepraszają kobieta w szoku specjalna dedykacja.Rade to sobie każdy da ale nie z zespołem CDN naprawdę nie polecam

Zgłoś nadużycie
Autor: Edyta
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Są piękni, młodzi, profesjonalni, obłędni, perfekcyjni, zakochani w swojej pracy, do cna idealni ️️️

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: 46-200

Podobne firmy

Zespoły muzyczne | Ozimek
Szybka
odpowiedz

Zespół muzyczny Paradox Band w 4 osobowym składzie . Duże doświadczenie w prowadzeniu wesel i nie tylko , bogate instrumentarium oraz zaangażowanie , szeroki repertuar . Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wczuć się w klimat uroczystości i dopasowac do gości ,  kultura oraz poczucie humoru to gwarancja... See +