12

Opis

Organizacja wesel to nasz żywioł. W każde organizowane wesele wkładamy nasze serca tak, aby noc weselna dla nowożeńców i ich gości pozostała niezapomniana. Indywidualne podeście do każdego organizowanego przez nas wesela oraz bardzo dobry kontakt z Młodą Parą podczas przygotowań pozwalają nam odkryć Ich potrzeby i organizować wesela przewyższające oczekiwania zarówno młodych jak i ich gości. 

Sala weselna w stylizowanym staropolskim dworku, w iście sielskim klimacie organizujemy wesela na około 120 osób. Nasza tradycyjna kuchnia zniewoli każde podniebienie, które długo będzie pamiętać jej smak. Apartament Młodej Pary a także pokoje gościnne dla gości weselnych gwarantują bezstresową zabawę weselną oraz komfortową zabawę na poprawinach. Otoczenie łąkowo-parkowe doskonale relaksuje po wyczerpujących harcach na dębowej podłodze - razem z ptasimi trelami odmładza myśli, regeneruje siły i pobudza do dalszej aktywnej zabawy na weselu w ZAGRODZIE!

 

Szczegóły

 • Jakie są główne cechy obiektu?

  Parkiet do tańca, Parking, Zakwaterowanie dla gości
 • Jaka jest maksymalna ilość gości, którą może pomieścić ten obiekt?

  110
 • Czy wynajem mebli i dekoracje są wliczone w cenę wynajmu?

  Tak, wynajem obejmuje także meble
 • Czy obiekt posiada własną kuchnię / catering?

  Własny katering
 • Czy w tym samym dniu i miejscu wyprawianych jest więcej niż jedna uroczystość?

  Tylko jedna uroczystość dziennie

Opinia/i (0)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

0.0
0 opinii

Lista wszystkich lokalizacji Zagroda w Mazowieckie:

ul. Główna 22 05830 Warszawa 609 80 20 33

Jadąc z Warszawy trasą katowicką należy minąć światła w Nadarzynie i dojechać do następnych świateł -w Ruścu a następnie skręcić w lewo w ulicę Główną. Zagroda znajduje się 800 metrów od trasy katowickiej na przeciwko stawów hodowlanych.Jadąc z Warszawy trasą katowicką należy minąć światła w Nadarzynie i dojechać do następnych świateł - w Ruścu a następnie skręcić w lewo w ulicę Główną. Zagroda znajduje się 800 metrów od trasy katowickiej na przeciwko stawów hodowlanych.