Zaczyk Wood Rings

26

Opis

Drewniane obrączki wykonuję z naturalnych fornirów drzew Polskich, jak i tropikalnych. Każdy fragment drewna ma niepowtarzalną barwę, fakturę i usłojenie, dzięki czemu każda obrączka jest jedyna w swoim rodzaju. Tworzę je według Twojego projektu. Mogę zaproponować wzór, czy materiały, z których można wykonać oraz wykończyć obrączki, natomiast liczy się Twój pomysł, który zrealizuję z pasją.

 Ten mały fragment drewna wymaga dużego nakładu pracy, żeby stać się okręgiem zdobiącym Twoją dłoń. Dlatego do swojej pracy dokładam najwyższych starań, żeby produkt, który opuszcza moją pracownie był perfekcyjnie wykonany.

 Wszystkie drewniane obrączki powstają w mojej pracowni zgodnie z metodą "BENTWOOD" polegającą na gięciu drewna na gorąco. Dzięki tej metodzie obrączki uzyskują swoją niesamowitą wytrzymałość i pozbawione są słabych punktów.

Drewno z którego powstają obrączki otrzymuję od pewnych, zaufanych dostawców, dzięki czemu jego jakość nie pozostawia nic do życzenia, a pochodzenie to zawsze legalne i kontrolowane wycinki drzew.

 W dowodzie wdzięczności dla natury marka Zaczyk Wood Rings bierze udział w akcjach sadzenia drzew dbając o to, żeby nigdy nie zabrakło tych niezwykłych tworów natury.

Wciąż dążąc do ideału, nieustannie pracuję nad obrączkami. Ulepszam technikę ich wykonywania oraz dobór materiałów co pozwala mi z dnia na dzień tworzyć nowe i ciekawsze wzory.

Szczegóły

 • Niskie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Niskie ceny
 • Jakie są Państwa godziny pracy?

  Chętnie odpowiem na Twoje wszystkie pytania. Na maile odpisuję codziennie w godzinach popołudniowych. Kontakt telefoniczny możliwy jest od poniedziałku do piątku od 10.00 do 17.00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Co zrobić w przypadku projektu własnego? Jeśli chcesz złożyć indywidualne zamówienie obrączek z drewna, konieczny jest kontakt telefoniczny lub mailowy. W przypadku maila oczekuję dokładnego opisu na którego podstawie wyceniam całą realizację. Co nastąpi po wysłaniu maila? W ciągu 24 godzin od wysłania maila skontaktuję się z Tobą w celu potwierdzenia zamówienia. Podam również dokładny czas realizacji oraz dane do przelewu. W przypadku niejasności, poproszę Cię o doprecyzowanie zamówenia. Zaproponuję też zmiany, które pozytywnie wpłyną na efekt końcowy. Kiedy należy wpłacić zaliczkę lub całą kwotę zamówienia? Kolejnym krokiem, który musisz wykonać jest wpłata na konto kosztu obrączki oraz dostawy. Ostatecznie potwierdza to Twoje zamówienie. W tytule przelewu należy podać swoje Imię i Nazwisko, adres dostawy, telefon kontaktowy oraz dopisać hasło "obrączki". Czas oczekiwania na realizację liczony jest od chwili zaksięgowania wpłaty. Jeśli wpłata nie zostanie zaksięgowana, zamówienie traktowane jest jako niewiążące.
 • Jakie elementy biżuterii Państwo posiadają?

  Pierścionki zaręczynowe, Obrączki ślubne, Spinki do mankietów, Inne
 • Czy istnieje możliwość wykonania niestandardowych wzorów?

  Własny warsztat, możliwość wykonania niestandardowych wzorów
 • Czy posiadają Państwo własną kolekcję czy współpracują z innymi firmami?

  Kolekcje autorskie
 • W jakim typie biżuterii się Państwo specjalizują?

  116
 • Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?

  Sklep internetowy
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Ślubne obrączki to kawałek natury, fragment drewna pochodzący z lasu nawet najdalszych zakątków świata. Element przyrody, często dużo starszy od nas. To okrąg zdobiący Twoją dłoń, tworzony przeze mnie z dbałością o każdy szczegół. Obrączki tak wyjątkowe i niepowtarzalne dzięki usłojeniu. Dzięki bliznom jakie drzewo nabyło przez lata. Obrączki dla każdego, kto ceni oryginalność i indywidualne podejście do tego co oczywiste. Jeśli poszukujecie obrączek innych, niepowtarzalnych, biżuterii z duszą i latami historii, to zapraszam Was do kontaktu ze mną. Wybierzecie gatunek drewna, wzór oraz sami zaprojektujecie obrączki, którymi wspólnie będziecie się cieszyć przez lata.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  3 lata

Opinia/i (2)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 2 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Serdecznie polecam! możliwość zaprojektowania własnych, unikatowych obrączek. Pan Artur służy pomocą przy wyborze. Robią wrażenie na znajomych i są przepiękne :))

Zgłoś nadużycie
Przez Radoek88s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Serdecznie polecam!!:) obrączki zostały wykonane bardzo profesjonalnie i przerosły moje najśmielsze oczekawania. Jedynym ograniczeniem w wyborze obrączek jest wyobraźnia, jeśli macie pomysł na własne obrączki i do końca nie wiecie jak będą wyglądały (tak jak bylo to w moim przypadku), Pan Artur z przyjemnością udzieli wyczerpujacej informacji na temat połączenia drewna z różnymi kruszcami i nie tylko ;) Jeszcze raz  Polecam!!!

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Trendy 2018: drewno. Winietki, dekoracja, a nawet obrączki!
Trendy 2018: drewno. Winietki, dekoracja, a nawet obrączki!

Lista wszystkich lokalizacji Zaczyk Wood Rings w Wielkopolskie:

Szosa Witkowska 39A 62-300 Września
 • #Niskie ceny
 • #Pierścionki zaręczynowe
 • #Obrączki
 • #Spinki do mankietów
 • #Własna pracownia
 • #Kolekcje autorskie
 • #Styl nowoczesny
 • #Sklep on-line