Wzorek Projektowanie

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Wzorek Projektowanie

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

WZOREK PROJEKTOWANIE jest to firma zajmująca się projektowaniem papeterii ślubnej oraz stylizacją i organizacją przyjęć.

Tworzę indywidualne projekty dopasowane do upodobań Pary Młodej, a na podstawie stworzonego motywu przewodniego dopasowujemy papeterię, dekoracje sali, aranżację wnętrz.

Nadzoruję projekt od koncepcji do realizacji.

Zapraszam serdecznie do współpracy: aw.wzorek@gmail.com

OFERTA:

1. PAPETERIA ŚLUBNA:

  • spersonalizowane projekty zaproszeń, stworzone według wytycznych klienta
  • kontrola nad całym procesem realizacji projektu. Od pierwszego szkicu, poprzez wydruki próbne, nanoszenie poprawek, aż po odbiór wydruku i dostarczenie zamówienia do klienta
  • stworzenie motywu przewodniego, na podstawie którego powstaje projekt całej papeterii tj.: winietki, menu, plan stołów itp.

2. STYLIZACJA PRZYJĘCIA:

  • PROJEKT - wizualizacja opracowanej stylizacji, tworzony na podstawie zdjęć lokalu i inspiracji zgodnych z motywem przewodnim.
  • WSPÓŁPRACA Z PODWYKONAWCAMI - podczas realizacji projektu jestem w kontakcie z podwykonawcami (m.in. florystką, drukarnią, dostawcami). Przeprowadzam selekcje, analizuje oferty i prezentuje najkorzystniejsze opcje spełniające wymagania Pary Młodej.
  • DORADZTWO - od momentu podpisania umowy, jestem w stałym kontakcie z Parą Młodą. Na bieżąco staram się znaleźć najlepsze rozwiązania dopasowane do oczekiwań Pary.
  • NADZÓR PROJEKTU - od początku projektu czuwam nad jego realizacją. Kontroluję przebieg prac. Jestem w
    kontakcie z podwykonawcami. Pilnuję terminów i ustalonego budżetu.

3. KOORDYNACJA PRZYJĘCIA:

  • W dniu odbywania się przyjęcia kontroluję przebiegu prac podwykonawców, realizuję scenriusz wydarzenia, pilnuję aby każdy szczegół był wykonany zgodnie projektem.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są Państwa godziny pracy?
9:00-18:00
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2014

Opinie o Wzorek Projektowanie

4.9
6 opinii
6 opinii
Profesjonalizm
(6)
Jakość/cena
(6)
Polecasz to?
(6)
elwirka001
Autor: Ewa
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo , bardzo polecamy Wzorek projektowanie . Głowa pełna pomysłów , podpowie , pomoże i doradzi . Jakość wykonania na 1000%. Zaproszenia podobały sie wszystkim gościom, winietki urzekły wszystkich, numerki na stolach idelanie wkomponowały się w wystrój całego wesela , plan usadzenia gości pomógł każdemu . Hitem była księga gości w formie planktu z naszym zdjęciem. Jeśli jeszcze kiedyś bedziemy potrzebować grafika do zaproszeń - od razu jedziemy do Agaty.

Do tego w dniu ślubu dopilnowała aby wszystko na sali było jak należy .

Zgłoś nadużycie
kamilamaciej
Autor: Kamila
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować za tak wspaniałą oprawę graficzną na naszym weselu. Zaczęło się od zaproszeń - niebanalnych, eleganckich, z klasą - takich jakie chcieliśmy :D A potem było jeszcze lepiej - winietki, księga gości, plan stołów, menu, prezenciki dla gości, słoiki na życzenia....cud, miód malina! Wszystko wyglądało ślicznie i miało to 'coś' :D Fakt, że byliśmy na odległość nie przeszkadzał, a wręcz pomagał, bo maile 'pośpieszacze' były bardzo przydatne, gdy ma się jeszcze TYLEEEE rzeczy do ogarnięcia ;)

Zgłoś nadużycie
asiaa
Autor: Asia
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Chciało by się rzec – Daenerys Targaryen grafiki komputerowej! :-DU WZORKA spotkasz się nie tylko z profesjonalizmem zwiazanym i z jakością wykonywanych projektów, lecz również z dbałością o klienta, czyli komunikatywnym przejrzystym oraz życzliwym kontaktem i zaangażowaniem w projekt. To sprawi, że będzie Ci szalenie miło za doskonale wykonany projekt:) I spadnie na Ciebie złoty deszcz wraz z konfetti :D Dlatego będziesz polecać tę współpracę każdemu. Prawdziwy spec, świetny człowiek <3

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 27-200

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt