WZOREK PROJEKTOWANIE jest to firma zajmująca się projektowaniem papeterii ślubnej oraz stylizacją i organizacją przyjęć.

Tworzę indywidualne projekty dopasowane do upodobań Pary Młodej, a na podstawie stworzonego motywu przewodniego dopasowujemy papeterię, dekoracje sali, aranżację wnętrz.

Nadzoruję projekt od koncepcji do realizacji.

Zapraszam serdecznie do współpracy: aw.wzorek@gmail.com

OFERTA:

1. PAPETERIA ŚLUBNA:

  • spersonalizowane projekty zaproszeń, stworzone według wytycznych klienta
  • kontrola nad całym procesem realizacji projektu. Od pierwszego szkicu, poprzez wydruki próbne, nanoszenie poprawek, aż po odbiór wydruku i dostarczenie zamówienia do klienta
  • stworzenie motywu przewodniego, na podstawie którego powstaje projekt całej papeterii tj.: winietki, menu, plan stołów itp.

2. STYLIZACJA PRZYJĘCIA:

  • PROJEKT - wizualizacja opracowanej stylizacji, tworzony na podstawie zdjęć lokalu i inspiracji zgodnych z motywem przewodnim.
  • WSPÓŁPRACA Z PODWYKONAWCAMI - podczas realizacji projektu jestem w kontakcie z podwykonawcami (m.in. florystką, drukarnią, dostawcami). Przeprowadzam selekcje, analizuje oferty i prezentuje najkorzystniejsze opcje spełniające wymagania Pary Młodej.
  • DORADZTWO - od momentu podpisania umowy, jestem w stałym kontakcie z Parą Młodą. Na bieżąco staram się znaleźć najlepsze rozwiązania dopasowane do oczekiwań Pary.
  • NADZÓR PROJEKTU - od początku projektu czuwam nad jego realizacją. Kontroluję przebieg prac. Jestem w
    kontakcie z podwykonawcami. Pilnuję terminów i ustalonego budżetu.

3. KOORDYNACJA PRZYJĘCIA:

  • W dniu odbywania się przyjęcia kontroluję przebiegu prac podwykonawców, realizuję scenriusz wydarzenia, pilnuję aby każdy szczegół był wykonany zgodnie projektem.
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Wzorek Projektowanie i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Wzorek Projektowanie

4.9 6 opinii
Autor: Ewa
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo , bardzo polecamy Wzorek projektowanie . Głowa pełna pomysłów , podpowie , pomoże i doradzi . Jakość wykonania na 1000%. Zaproszenia podobały sie wszystkim gościom, winietki urzekły wszystkich, numerki na stolach idelanie wkomponowały się w wystrój całego wesela , plan usadzenia gości pomógł każdemu . Hitem była księga gości w formie planktu z naszym zdjęciem. Jeśli jeszcze kiedyś bedziemy potrzebować grafika do zaproszeń - od razu jedziemy do Agaty.

Do tego w dniu ślubu dopilnowała aby wszystko na sali było jak należy .

Zgłoś nadużycie
Autor: Kamila
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować za tak wspaniałą oprawę graficzną na naszym weselu. Zaczęło się od zaproszeń - niebanalnych, eleganckich, z klasą - takich jakie chcieliśmy :D A potem było jeszcze lepiej - winietki, księga gości, plan stołów, menu, prezenciki dla gości, słoiki na życzenia....cud, miód malina! Wszystko wyglądało ślicznie i miało to 'coś' :D 
Fakt, że byliśmy na odległość nie przeszkadzał, a wręcz pomagał, bo maile 'pośpieszacze' były bardzo przydatne, gdy ma się jeszcze TYLEEEE rzeczy do ogarnięcia ;)

Zgłoś nadużycie
Autor: Asia
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Chciało by się rzec – Daenerys Targaryen grafiki komputerowej! :-D
U WZORKA spotkasz się nie tylko z profesjonalizmem zwiazanym i z jakością wykonywanych projektów, lecz również z dbałością o klienta, czyli komunikatywnym przejrzystym oraz życzliwym kontaktem i zaangażowaniem w projekt. To sprawi, że będzie Ci szalenie miło za doskonale wykonany projekt:) I spadnie na Ciebie złoty deszcz wraz z konfetti :D Dlatego będziesz polecać tę współpracę każdemu. Prawdziwy spec, świetny człowiek <3

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są Państwa godziny pracy?
9:00-18:00
Jak długo działają Państwo w tej branży?
od 2014 r.

Adres

Miasto: 27-200