• Cena usługi Ekskluzywne ceny

Zabawna artystyczna fotografia ślubna dla miłośników podróży, emigrantów i odkrywców!
Aby przeczytać o Wit Photography w języku angielskim, odwiedź: www.wit-photography.com

Wit Photography to moja firma zajmująca się fotografią ślubną, Renate van Dijk. Najważniejsze w dniu ślubu jest to, że masz wspaniały dzień. Dlatego 90% moich zdjęć jest nagranych w dziennikarstwie. Zawsze robię sesję zdjęciową , ale nawet wtedy nie jestem zajęty najlepszymi pozami, daję zlecenia, aby para nowożeńców była zajęta sobą, a nie mną i moim aparatem.

Jestem nietradycyjnym dziennikarskim fotografem ślubnym, który uwielbia śluby alternatywne i specjalizuje się w ślubach za granicą (zwanych też ślubami docelowymi ).

Znajomy
Nie możesz się doczekać moich zdjęć? Poprzez formularz kontaktowy, email lub telefon możesz umówić się na osobiste i niezobowiązujące spotkanie wstępne (w moim biurze lub telefonicznie).

Ślub za granicą
Mieszkam w Hadze, a dokładniej w Scheveningen. Regularnie można mnie też spotkać w Londynie (Wielka Brytania) i Belgradzie (Serbia). Pomiędzy tymi wizytami podróżuję po całym świecie do dowolnego miejsca docelowego, które ja lub moi klienci chcą i nie pobieram za to dodatkowych kosztów podróży w Europie. Wcześniej fotografowałem śluby, sesje miłosne i wydarzenia w Holandii, Anglii, Włoszech, Belgii, Serbii, Irlandii, Szkocji, Grecji, Islandii, Norwegii, Francji, Maroku, RPA, Hiszpanii, Guernsey, Szwajcarii i Austrii. W ciągu ostatnich 8 lat podróżowałem do 17 różnych krajów, aby fotografować wesela. Żadna podróż nie jest zbyt odległa, abym mógł uchwycić Twoją historię na zdjęciach i / lub filmie. Oprócz mojego holenderskiego języka ojczystego mówię również po angielsku na poziomie zbliżonym do rodzimego (mieszkałem, studiowałem i pracowałem w Anglii, a nawet występowałem na scenie jako zawodowa piosenkarka i aktorka). Mogę również prześledzić dwujęzyczną ceremonię co do joty, a także znam wszystkie holenderskie, angielskie i amerykańskie tradycje weselne.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Wit Photography i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Wit Photography

4.9 6 opinii
Autor: Laura
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Piękne bajkowe zdjęcia Renate van Wit fotografują nas raz po raz w tym fantastycznym dniu we Włoszech ... Zdjęcia te znacznie przekroczyły nasze oczekiwania. Renate jest w stanie połączyć się z firmą, prawie nie zauważasz, że tam była. W międzyczasie udało jej się uchwycić zarówno szczegóły, jak i duży obraz w charakterystyczny sposób. Bez pozów, bez przerw w ciągu dnia, ale tak jak w ten dzień! Cieszymy się, że wybraliśmy Wit Photography i nadal cieszymy się pięknymi zdjęciami, które wiszą z nami każdego dnia.

Zgłoś nadużycie
Autor: Yvette
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Renate to fantastyczny dodatkowy „gość” na twój ślub. Mieliśmy dużo zabawy podczas robienia zdjęć i wszystko poszło bardzo dobrze i przyjemnie podczas przygotowań. Rezultat był naprawdę świetny, udało jej się pięknie nas schwytać tego pięknego dnia.

Zgłoś nadużycie
Autor: Mara
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pobraliśmy się 30 kwietnia, a Renate van Wit Photography zrobiła to z wielką przyjemnością. Szczególnie podobało nam się to, że naprawdę oferowała przestrzeń dla naszych własnych pomysłów i nie trzymała się standardowej historii, którą oferuje większość fotografów.
Co więcej, starannie zastanowiła się, gdzie stanąć, aby zrobić piękne zdjęcia i utrzymać nasze stopy jak najkrótsze. Szczerze mówiąc, czasami było tak, jakby jej tam nie było, więc nie rozpraszaliśmy się w naszym pięknym dniu.
Renate była miła w obsłudze, zaaranżowała wszystko wokół nas z kamerzystą i nie bez znaczenia: zdjęcia są fantastyczne!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia, Kamerzysta na wesele
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Overschrijving
Creditcard
Paypal
Ideal
Contant

Wij werken met een aanbetaling van 40% om de boeking vast te leggen. Betaling in meerdere termijnen is ook mogelijk.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Ik heb sinds 2013 bruiloften gefotografeerd in meer dan 17 landen en ben de enige Nederlandse trouwfotograaf die enkel bruiloften in het buitenland (ook wel destination weddings genoemd) fotografeert. Ook ben ik de 1ste en enige Nederlandse bruidsfotograaf die de Amerikaanse 'Couples Choice Award' heeft gewonnen (ik won deze award in 2020 én in 2021). Mensen denken vaak dat mijn foto's geposeerd zijn, echter regisseer ik gedurende een bruiloft niets. Ik en mijn tweede fotograaf zorgen er gewoon voor dat we altijd op de juiste plek staan terwijl we de bruiloft gewoon laten gebeuren. Wel maken we altijd een aantal portretten van het bruidspaar (het liefst tijdens zonsondergang, voor het mooiste gefilterde licht). Zodat je zeker kan zijn dat jij, je partner, jullie bruidskleding en de epische bestemming die jullie voor jullie bruiloft kozen er op zijn allermooist op staan.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2013
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Wij bieden foto-/video reportages en albums. In sommige gevallen werken we samen met andere foto- en videografen. Ook werken we samen met verschillende album leveranciers.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
Binnen een week leveren we een preview met 2 á 3 foto's.
De volledige reportage wordt binnen 3 maanden geleverd.

Adres

Miasto: 2563 AR
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Ekskluzywne ceny
  • Fotografia
  • Videofilmowanie
  • Fotografia reporterska