• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

White Balance tworzą dwie fotografki: Julia i Kasia.

Dwóch fotografów daje pewność, że żaden z ważnych elementów uroczystości – zarówno tych z założenia wielkich, jak i tych pozornie błahych, nie umknie naszej uwadze.

Jesteśmy osobami pozytywnie nastawionymi do świata. Praca z ludźmi, możliwość wysłuchania ich historii i towarzyszenia im w ważnych chwilach sprawiają nam przyjemność. Łącząc nasze style pracy chcemy stworzyć dla Was wyjątkowe zdjęcia, na widok których uśmiechniecie się nie tylko miesiąc po ślubie, ale i za kilkadziesiąt lat.

Zależy Wam też na filmiku z Waszego Dnia? Nie ma problemu. Współpracujemy z Filipem,absolwentem Grafiki i Sztuki Nowych Mediów. Z przyjemnością wykona dla Was krótki filmik z najważniejszych i najpiękniejszych momentów. 

We trójkę tworzymy grupę, która zapewnia niezapomniane materiały, potrafiąc jednocześnie współpracować ze sobą, bez utrudniania pracy drugiej osobie - co jest bardzo istotne podczas tak dynamicznej pracy, jaką jest wykonywanie reportażu z Waszego Dnia.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.9 4 opinii
Autor: marcinn6
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Skorzystaliśmy z usług White Balance na naszym ślubie i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. Zdjęcia były zrobione z wyczuciem i uwidaczniały ważne chwile i emocje bez niepotrzebnego przerysowania. Fotografki potrafiły się wtopić w tłum i uchwycić piękne ujęcia jednocześnie zupełnie się nie narzucając.

Wysoko oceniam także poziom współpracy - zespół składa się z inteligentnych i miłych osób, z którymi świetnie się dogadaliśmy. Polecam!

Zgłoś nadużycie
Autor: zof-sen3
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Dziewczyny z White Balance są po prostu fantastyczne ;) na ślubie brata były bardzo dyskretne i profesjonalne- mają świetne wyczucie chwili i można im całkowicie zaufać, jeśli chodzi o jakość i dobór zdjęć. 
Fotografię Julii miałam okazję oglądać od dłuższego czasu, i za każdym razem gdy widzę zdjęcia jej autorstwa lub /współpracy mam to samo wrażenie - mają w sobie po prostu duszę i pewnego rodzaju wdzięk ;)

PS. nawet niefotogeniczne osoby wychodzą na ich zdjęciach ładnie, także gorąco polecam :)

Zgłoś nadużycie
Autor: malgorzatablazuk
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo profesjonalny duet. Fantastyczne zdjęcia, pełne emocji i radości. Najlepsza pamiątka ze ślubu i wesela. Z wielką przyjemnością wrcamy do nich przy każdej okazji. Dziewczyny doskonale uchwyciły jeden z najpiękniejszych momentów naszego życia tworząc dla nas cudowne reportażowe fotografie. Polecam !!!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia, Kamerzysta na wesele, Inne
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Do której godziny trwa usługa?
1:00
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
W celu zarezerwowania terminu prosimy o wiadomość mailową na info@whitebalance.pl Po ustaleniu, czy jesteśmy tego dnia dostępne, wysyłamy Wam nasze pakiety ślubne z cennikiem. Następnym krokiem jest umówienie się na spotkanie, na którym podpisujemy umowę. Przy podpisaniu płatne jest 15% wynagrodzenia i tym samym macie gwarancję, że tego dnia jesteśmy dostępni dla Was :)
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Najlepiej opowiedzą o tym recenzje naszych Par Młodych. To kilka z nich: Dominika: (...)Dziewczyny potrafią wprowadzić niesamowicie swobodną atmosferę, nie przytłaczają i nie peszą ludzi swoją obecnością. Mają niesamowite ilości pomysłów na oryginalne kadry i ustawienia, ale są jednocześnie otwarte na sugestie i nie dyrygują gośćmi ani młodą parą. Z całego serca polecam" Małgosia: "Dziewczyny z White Balance to super zgrany team!!! Profesjonalne, rzetelne, dyskretne podczas pracy. Pięknie uchwyciły w reportażowym stylu atmosferę naszego ślubu i wesela. Zdjęcia, które otrzymaliśmy z przyjemnością i wzruszeniem oglądamy do dziś. Za każdym razem odkrywamy na nich coś nowego. Polecamy ten młody i bardzo zdolny zespół!" Aneta: "Cudowna ekipa Dzięki White Balance mamy piękne zdjęcia i filmik z dnia ślubu, dodatkowo zorganizowali nam niezapomnianą sesje... Kasia i Julia stworzyły też przepiękny album, którym zachwycają się wszyscy " Marcin: "Zdjęcia były zrobione z wyczuciem i uwidaczniały ważne chwile i emocje bez niepotrzebnego przerysowania. Fotografki potrafiły się wtopić w tłum i uchwycić piękne ujęcia jednocześnie zupełnie się nie narzucając i nie przeszkadzając. Wysoko oceniam także poziom współpracy - zespół składa się z inteligentnych i miłych osób i świetnie się dogadaliśmy."
Jak długo działają Państwo w tej branży?
4 lata
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Zawsze fotografujemy we dwójkę :) Dwóch fotografów daje pewność, że żaden z ważnych elementów uroczystości – zarówno tych z założenia wielkich, jak i tych pozornie błahych, nie umknie naszej uwadze. Pozwala również na ujęcia z różnych perspektyw. Serdecznie polecamy również współpracującego z nami operatora kamery Filipa, z którym świetnie się rozumiemy i umiemy rozłożyć naszą pracę tak, by sobie wzajemnie nie przeszkadzać. Jesteśmy osobami pozytywnie nastawionymi do świata. Wielokrotnie po pracy z Parą Młodą słyszymy, że bardzo doceniają to, że z jednej strony byliśmy niewidoczni, a z drugiej strony ciągle uśmiechnięci :)
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
Zdjęcia z naszą autorską obróbką oraz film dostaniecie od nas najpóźniej w ciągu 45 dni roboczych wykonania przez nas ostatnich zdjęć. Zależy nam na tym, żebyście jak najszybciej dostali swoje pamiątkowe fotografie i film, stąd ten termin może być szybszy, jednak zależy to od ilości zleceń, jakie mamy w danym momencie.

Adres

Miasto: 05

Podobne firmy

Spark Wedding Films Top
(5)
Spark Wedding Films
Warszawa Fotograf i kamerzysta
michalzagorny.com Top
(8)
michalzagorny.com
Warszawa Fotograf i kamerzysta
Adele Stories Top
Adele Stories
Warszawa Fotograf i kamerzysta
Mymoments Top
(11)
Mymoments
Warszawa Fotograf i kamerzysta
CUDNIE Studio Top
(2)
CUDNIE Studio
Warszawa Fotograf i kamerzysta
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Średnie ceny
  • Fotografia
  • Videofilmowanie
  • Fotografia reporterska