White Balance

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

White Balance

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Zdjęcie od 4 500 zł

White Balance tworzą dwie fotografki: Julia i Kasia.

Dwóch fotografów daje pewność, że żaden z ważnych elementów uroczystości – zarówno tych z założenia wielkich, jak i tych pozornie błahych, nie umknie naszej uwadze.

Jesteśmy osobami pozytywnie nastawionymi do świata. Praca z ludźmi, możliwość wysłuchania ich historii i towarzyszenia im w ważnych chwilach sprawiają nam przyjemność. Łącząc nasze style pracy chcemy stworzyć dla Was wyjątkowe zdjęcia, na widok których uśmiechniecie się nie tylko miesiąc po ślubie, ale i za kilkadziesiąt lat.

Zależy Wam też na filmiku z Waszego Dnia? Nie ma problemu. Współpracujemy z Filipem,absolwentem Grafiki i Sztuki Nowych Mediów. Z przyjemnością wykona dla Was krótki filmik z najważniejszych i najpiękniejszych momentów. 

We trójkę tworzymy grupę, która zapewnia niezapomniane materiały, potrafiąc jednocześnie współpracować ze sobą, bez utrudniania pracy drugiej osobie - co jest bardzo istotne podczas tak dynamicznej pracy, jaką jest wykonywanie reportażu z Waszego Dnia.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Fotografia
Z
4 500 zł
Za które z głównych usług pobieracie Państwo opłatę od wydarzenia?
Fotografia
Jakie usługi dodatkowo są oferowane?
Inne
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Fotografia reporterska
W razie nieprzewidzianych okoliczności, czy masz zastępstwo?
Dostępny substytut
Czy zastrzegacie sobie prawo do publikacji zdjęć/filmów ślubnych?
Tak
Jaki jest przybliżony czas realizacji prac końcowych po ślubie?
1-5 miesięcy
Czy posiadacie system wymiany plików online?
Tak
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy w tym samym dniu i miejscu wyprawianych jest więcej niż jedna uroczystość?
All inclusive
Pracuje Pan/Pani sama czy z innymi profesjonalistami?
Jesteśmy zespołem
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
W celu zarezerwowania terminu prosimy o wiadomość mailową na info@whitebalance.pl Po ustaleniu, czy jesteśmy tego dnia dostępne, wysyłamy Wam nasze pakiety ślubne z cennikiem. Następnym krokiem jest umówienie się na spotkanie, na którym podpisujemy umowę. Przy podpisaniu płatne jest 35% zadatku i tym samym macie gwarancję, że tego dnia jesteśmy dostępni dla Was :)
Jakimi językami obcymi się Państwo posługują?
Francuski, Niemiecki, Angielski
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o White Balance

4.8
5 opinii
5 opinii
Profesjonalizm
(5)
Jakość/cena
(5)
Polecasz to?
(5)
allegro.gabriela
Autor: Gabi
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Na sam początek: nie zastanawiajcie się dłużej, po prostu bierzcie :) 

Dziewczyny z White Balance stworzyły przepiękny reportaż z naszego ślubu i czujemy się w obowiązku zostawić im opinię pełną komplementów, bo jesteśmy zachwyceni rezultatem! Jeśli tylko mają wolny termin, nie ma co się dłużej zastanawiać - White Balance to profesjonalizm, delikatność, talent, oko do detali, świetny warsztat, dyskrecja i ciepło - wszystko, co jest potrzebne aby czuć się swobodnie w dniu swojego ślubu i mieć pewność, że każdy moment zostanie świetnie uchwycony. 

Już na samym początku komunikacja z dziewczynami była bardzo sprawna, wszystko udało nam się szybko ustalić, a podczas pierwszego spotkania nie mieliśmy już wątpliwości, że to był dobry wybór. Kasia i Julia wiedziały dokładnie o co nas zapytać, na co zwrócić nam uwagę, oraz podzieliły się z nami kilkoma dobrymi radami. Ze względu na tegoroczną sytuację, byliśmy zmuszeni zmienić plan naszej uroczystości kilka razy, ostatni raz na tydzień przed samym ślubem, co spotkało się z pełną akceptacją ze strony dziewczyn i wielokrotnie służyły nam radą, kiedy nie byliśmy pewni co w danej sytuacji zrobić. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem ich elastyczności :)

Zdjęcia wyszły przepięknie i dostaliśmy je w mniej niż dwa miesiące po ślubie. Tydzień po wydarzeniu, dziewczyny udostępniły nam tak zwaną "zajawkę" - wybór ok. 20 zdjęć, które dobrze oddają skrót całego dnia i pozwalają wrócić sobie do tych wspomnień w oczekiwaniu na całość. Zdjęcia White Balance są niezwykle naturalne, nieprzekombinowane oraz delikatne. Dziewczyny uchwyciły każdy moment warty uwiecznienia, i oddały bajkowość całego dnia dodając od siebie mnóstwo ciekawych detali i perspektyw. Kasia i Julia są profesjonalistkami i pracują bardzo niezależnie, co dało nam ogromny komfort w dniu ślubu. Są bardzo kreatywne i łatwo nawiązują kontakt z goścmi, to dodatkowy plus kiedy nie tylko my, ale i nasi goście mogli poczuć się bardziej komfortowo przed obiektywem. 

Polecamy z całego serca:)

Zgłoś nadużycie
marcinn6
Autor: marcin
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Skorzystaliśmy z usług White Balance na naszym ślubie i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. Zdjęcia były zrobione z wyczuciem i uwidaczniały ważne chwile i emocje bez niepotrzebnego przerysowania. Fotografki potrafiły się wtopić w tłum i uchwycić piękne ujęcia jednocześnie zupełnie się nie narzucając.

Wysoko oceniam także poziom współpracy - zespół składa się z inteligentnych i miłych osób, z którymi świetnie się dogadaliśmy. Polecam!

Zgłoś nadużycie
zof-sen3
Autor: zofia
5
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Dziewczyny z White Balance są po prostu fantastyczne ;) na ślubie brata były bardzo dyskretne i profesjonalne- mają świetne wyczucie chwili i można im całkowicie zaufać, jeśli chodzi o jakość i dobór zdjęć. Fotografię Julii miałam okazję oglądać od dłuższego czasu, i za każdym razem gdy widzę zdjęcia jej autorstwa lub /współpracy mam to samo wrażenie - mają w sobie po prostu duszę i pewnego rodzaju wdzięk ;)

PS. nawet niefotogeniczne osoby wychodzą na ich zdjęciach ładnie, także gorąco polecam :)

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt