• Cena od: 3 400 zł

White Balance tworzą dwie fotografki: Julia i Kasia.

Dwóch fotografów daje pewność, że żaden z ważnych elementów uroczystości – zarówno tych z założenia wielkich, jak i tych pozornie błahych, nie umknie naszej uwadze.

Jesteśmy osobami pozytywnie nastawionymi do świata. Praca z ludźmi, możliwość wysłuchania ich historii i towarzyszenia im w ważnych chwilach sprawiają nam przyjemność. Łącząc nasze style pracy chcemy stworzyć dla Was wyjątkowe zdjęcia, na widok których uśmiechniecie się nie tylko miesiąc po ślubie, ale i za kilkadziesiąt lat.

Zależy Wam też na filmiku z Waszego Dnia? Nie ma problemu. Współpracujemy z Filipem,absolwentem Grafiki i Sztuki Nowych Mediów. Z przyjemnością wykona dla Was krótki filmik z najważniejszych i najpiękniejszych momentów. 

We trójkę tworzymy grupę, która zapewnia niezapomniane materiały, potrafiąc jednocześnie współpracować ze sobą, bez utrudniania pracy drugiej osobie - co jest bardzo istotne podczas tak dynamicznej pracy, jaką jest wykonywanie reportażu z Waszego Dnia.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj White Balance i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o White Balance

4.8 5 opinii
Autor: Gabi
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Na sam początek: nie zastanawiajcie się dłużej, po prostu bierzcie :) 

Dziewczyny z White Balance stworzyły przepiękny reportaż z naszego ślubu i czujemy się w obowiązku zostawić im opinię pełną komplementów, bo jesteśmy zachwyceni rezultatem! Jeśli tylko mają wolny termin, nie ma co się dłużej zastanawiać - White Balance to profesjonalizm, delikatność, talent, oko do detali, świetny warsztat, dyskrecja i ciepło - wszystko, co jest potrzebne aby czuć się swobodnie w dniu swojego ślubu i mieć pewność, że każdy moment zostanie świetnie uchwycony. 

Już na samym początku komunikacja z dziewczynami była bardzo sprawna, wszystko udało nam się szybko ustalić, a podczas pierwszego spotkania nie mieliśmy już wątpliwości, że to był dobry wybór. Kasia i Julia wiedziały dokładnie o co nas zapytać, na co zwrócić nam uwagę, oraz podzieliły się z nami kilkoma dobrymi radami. Ze względu na tegoroczną sytuację, byliśmy zmuszeni zmienić plan naszej uroczystości kilka razy, ostatni raz na tydzień przed samym ślubem, co spotkało się z pełną akceptacją ze strony dziewczyn i wielokrotnie służyły nam radą, kiedy nie byliśmy pewni co w danej sytuacji zrobić. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem ich elastyczności :)

Zdjęcia wyszły przepięknie i dostaliśmy je w mniej niż dwa miesiące po ślubie. Tydzień po wydarzeniu, dziewczyny udostępniły nam tak zwaną "zajawkę" - wybór ok. 20 zdjęć, które dobrze oddają skrót całego dnia i pozwalają wrócić sobie do tych wspomnień w oczekiwaniu na całość. Zdjęcia White Balance są niezwykle naturalne, nieprzekombinowane oraz delikatne. Dziewczyny uchwyciły każdy moment warty uwiecznienia, i oddały bajkowość całego dnia dodając od siebie mnóstwo ciekawych detali i perspektyw. Kasia i Julia są profesjonalistkami i pracują bardzo niezależnie, co dało nam ogromny komfort w dniu ślubu. Są bardzo kreatywne i łatwo nawiązują kontakt z goścmi, to dodatkowy plus kiedy nie tylko my, ale i nasi goście mogli poczuć się bardziej komfortowo przed obiektywem. 

Polecamy z całego serca:)

Zgłoś nadużycie
Autor: marcin
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Skorzystaliśmy z usług White Balance na naszym ślubie i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. Zdjęcia były zrobione z wyczuciem i uwidaczniały ważne chwile i emocje bez niepotrzebnego przerysowania. Fotografki potrafiły się wtopić w tłum i uchwycić piękne ujęcia jednocześnie zupełnie się nie narzucając.

Wysoko oceniam także poziom współpracy - zespół składa się z inteligentnych i miłych osób, z którymi świetnie się dogadaliśmy. Polecam!

Zgłoś nadużycie
Autor: zofia
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Dziewczyny z White Balance są po prostu fantastyczne ;) na ślubie brata były bardzo dyskretne i profesjonalne- mają świetne wyczucie chwili i można im całkowicie zaufać, jeśli chodzi o jakość i dobór zdjęć. 
Fotografię Julii miałam okazję oglądać od dłuższego czasu, i za każdym razem gdy widzę zdjęcia jej autorstwa lub /współpracy mam to samo wrażenie - mają w sobie po prostu duszę i pewnego rodzaju wdzięk ;)

PS. nawet niefotogeniczne osoby wychodzą na ich zdjęciach ładnie, także gorąco polecam :)

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia, Kamerzysta na wesele, Inne
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
W celu zarezerwowania terminu prosimy o wiadomość mailową na info@whitebalance.pl Po ustaleniu, czy jesteśmy tego dnia dostępne, wysyłamy Wam nasze pakiety ślubne z cennikiem. Następnym krokiem jest umówienie się na spotkanie, na którym podpisujemy umowę. Przy podpisaniu płatne jest 15% wynagrodzenia i tym samym macie gwarancję, że tego dnia jesteśmy dostępni dla Was :)
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Jak długo działają Państwo w tej branży?
5 lat
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Zawsze fotografujemy we dwójkę :) Dwóch fotografów daje pewność, że żaden z ważnych elementów uroczystości – zarówno tych z założenia wielkich, jak i tych pozornie błahych, nie umknie naszej uwadze. Pozwala również na ujęcia z różnych perspektyw. Serdecznie polecamy również współpracującego z nami operatora kamery Filipa, z którym świetnie się rozumiemy i umiemy rozłożyć naszą pracę tak, by sobie wzajemnie nie przeszkadzać. Jesteśmy osobami pozytywnie nastawionymi do świata. Wielokrotnie po pracy z Parą Młodą słyszymy, że bardzo doceniają to, że z jednej strony byliśmy niewidoczni, a z drugiej strony ciągle uśmiechnięci :)
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
Zdjęcia z naszą autorską obróbką oraz film dostaniecie od nas najpóźniej w ciągu 45 dni roboczych wykonania przez nas ostatnich zdjęć. Zależy nam na tym, żebyście jak najszybciej dostali swoje pamiątkowe fotografie i film, stąd ten termin może być szybszy, jednak zależy to od ilości zleceń, jakie mamy w danym momencie. Zawsze kilka dni po ślubie wysyłamy "zajawkę" składającą się z ok. 20 zdjęć.
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
3400

Adres

Miasto: 05
Powiązane tagi:
  • Fotograf ślubny
  • Średnie ceny
  • Fotografia
  • Videofilmowanie
  • Fotografia reporterska