Wat Een Plaatje by Angie Peralta

  • Cena usługi Ekskluzywne ceny

Moja historia

Po spotkaniu z miłością mojego życia w 2008 roku podjąłem trudną decyzję o pozostawieniu życia w Republice Dominikańskiej, rodzinie i przyjaciołach, aby przenieść się do innego kraju w Europie, Holandii. Musiałam zacząć od nowa, więc pomyślałam, dlaczego nie uczynię mojego hobby moją pracą? Moim pierwszym krokiem było nauczenie się języka niderlandzkiego, a następnie znalezienie pracy, aby rozpocząć pracę w sieci i poznać nowych przyjaciół.

Po dwóch latach integracji rozpocząłem studia fotografii profesjonalnej w Fotovakschool w Rotterdamie. Kolejne trzy lata później i niezliczona ilość zdjęć do zrobienia mojego talentu, mogę wreszcie powiedzieć, że zostałem profesjonalistą. Yeahhh, wreszcie !!!

Bez wsparcia mojego ukochanego męża i mojej teściowej nie sądzę, aby w tym momencie było to możliwe. Po raz pierwszy po sześciu latach życia w tym uroczym mieście czuję się naprawdę zintegrowany i dlaczego nie? Mam najwspanialszą osobę jako męża; mój syn mieszkający w Santo Domingo mieszka teraz z nami. Zrobiłem wielu prawdziwych przyjaciół. Mam najbardziej niesamowitą pracę, jaką możesz sobie wyobrazić; pozwala mi uchwycić najważniejsze momenty życia ludzi za pomocą mojego aparatu i pozwala im pielęgnować je na zawsze. Chcę zobaczyć miłość i wdzięczność ludzi przez mój obiektyw, to jest dla mnie bardzo ważne. To mnie uszczęśliwia i chciałbym to robić do końca życia.

Mój styl jest gdzieś pomiędzy fotografią artystyczną i dokumentalną, staram się uchwycić prawdziwe chwile z odrobiną piękna, kocham naturalne światło, szczegóły i emocje.

Jeśli kochasz piękne, spontaniczne, ponadczasowe obrazy, trafiłeś we właściwe miejsce. Nie mogę się doczekać, aby usłyszeć o twoim wielkim dniu!

Z miłością

Angie

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Wat Een Plaatje by Angie Peralta i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Wat Een Plaatje by Angie Peralta

4.9 1 opinia
Autor: Evelien en Maarten
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Angie jest wspaniałym, entuzjastycznym fotografem, który pięknie uchwycił nasz ślub od początku do końca! Oglądając zdjęcia, możemy przeżyć cały dzień. Ona sama wymyśliła wiele dobrych pomysłów i zabawnych inicjatyw, aby móc robić jeszcze lepsze zdjęcia. Podczas ślubu doskonale fotografowała wiele pięknych i spontanicznych chwil, podobnie jak dzień. Nadal jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, że Angie zrobi zdjęcia przed ślubem i weselą, a my możemy polecić ją każdemu!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
Vanaf € 1180 voor 6 uur fotografie
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Inne
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2014

Adres

Miasto: 2901 KG
Miasto: 3031 PL
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Ekskluzywne ceny
  • Fotografia