VUSH - Verband Unabhängiger Schweizerischer Hochzeitsplaner

  • Cena usługi Średnie ceny

Stowarzyszenie Niezależnych Szwajcarskich Organizatorów Ślubów, w skrócie VUSH, zostało założone w 2008 roku w celu wspierania, tworzenia sieci i promowania osób zajmujących się planowaniem ślubów w Szwajcarii.

To profesjonalne stowarzyszenie posługuje się językiem nowożeńców, organizatorów wesel i ich partnerów. Misje i wizje stowarzyszenia są tak rozległe, jak różnorodne. Z jednej strony to punkt kontaktowy dla nowożeńców, którzy cenią sobie jakość planowania ślubu i profesjonalizm konsultanta ślubnego. Z drugiej strony stowarzyszenie promuje szwajcarską branżę ślubną, a szczególnie tę związaną z organizatorami ślubów.

Organizatorzy wesel VUSH zapewniają bezpieczeństwo. Aktywni członkowie VUSH są sprawdzani pod kątem profesjonalizmu i przestrzegania kodeksu honorowego stowarzyszenia. VUSH promuje wymianę i współpracę pomiędzy organizatorami ślubów w ramach stowarzyszenia. Członkowie spotykają się na regularnych imprezach VUSH, cieszą się chwilą w gronie podobnie myślących ludzi i wymieniają między sobą doświadczenia.

Stowarzyszenie zajmuje się również wymianą z partnerami, innymi stowarzyszeniami i przedstawicielami mediów, aby pozytywnie kształtować zawód konsultanta ślubnego w społeczeństwie, dalej go rozwijać i upowszechniać.

Opinie o VUSH - Verband Unabhängiger Schweizerischer Hochzeitsplaner

4.9 4 opinii
Autor: Sabrina
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Stowarzyszenie oferuje swoim członkom szeroką sieć profesjonalnych usługodawców i jest punktem kontaktowym w przypadku pytań i wątpliwości.

Dalsze szkolenia i regularna okazja do wymiany pomysłów to doskonała platforma do konsultacji z kolegami i zawsze na bieżąco ze wszystkimi tematami związanymi ze ślubem.

Jestem dumny, że mogę nosić atest VUSH!

Zgłoś nadużycie
Autor: Michael
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

To zaszczyt być w Vush - świetne kino!

Zgłoś nadużycie
Autor: Sabrina
Znam tego usługodawcę zawodowo

VUSH to silna sieć doświadczonych i profesjonalnych konsultantów ślubnych. Reprezentowani są organizatorzy ślubów z całej Szwajcarii, a także z zagranicy. Członek VUSH ma w tle doświadczoną sieć, do której zawsze może wrócić. Wymieniane są cenne doświadczenia, a każdy członek społeczności aktywnie otrzymuje porady i wskazówki.

Wybierając konsultanta ślubnego VUSH, masz profesjonalnego i renomowanego konsultanta ślubnego.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?
Tak
Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?
Brak ograniczeń

Adres

Miasto: 8165
Powiązane tagi:
  • Wedding Planner
  • Średnie ceny