Usługi Muzyczne FORTIS

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Usługi Muzyczne FORTIS

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Zespół Muzyczny Fortis - specjaliści od wesel!

Szukacie energetycznego zespołu weselnego, któremu nie brak doświadczenia?
Chcecie poczuć powiew świeżości, nutkę nowoczesności, a jednocześnie nie zrywać z tradycją?
Świetnie! Zadzwońcie, zapytajcie, zarezerwujcie termin, a resztą zajmiemy się my :) Dojedziemy w dowolne miejsce na terenie kraju, przywożąc odrobinę góralskiego przytupu, a co! :)

Pięć lat na scenie, dziesiątki wesel, setki zadowolonych klientów i tysiące roztańczonych par. Liczby mówią same za siebie - możecie nam zaufać:)

Nie wierzycie na słowo? Posłuchajcie jak gramy! Zapytajcie o najbliższą imprezę otwartą, zajrzyjcie na nasz kanał w serwisie YouTube lub polubcie naszego fanpage'a i bądźcie na bieżąco!

Co u nas znajdziecie? Młodość, zapał i masę pozytywnej energii!

Co nas wyróżnia? My nie gramy wesela, my je kreujemy! Oczywiście przy współpracy z Młodą Parą i gośćmi: Parkiet zapełnia się przy disco polo? Nie ma sprawy, będzie go więcej! Furorę robią melodyjne, tradycyjne kawałki? Żaden problem! Zatrzymamy ten klimat! Gości ożywiają biesiadne kawałki? Zaśpiewamy razem!
A może uwielbiacie jakiś utwór, którego brakuje w naszym repertuarze? Nie ma sprawy, na pewno spróbujemy opracować go specjalnie dla Was!

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i sami wciąż mamy ich mnóstwo! Na Wasze życzenie prowadzimy zabawy i konkursy weselne: te nowe i te tradycyjne, dysponujemy niezbędnymi do tego kolorowymi akcesoriami. Jeśli zechcecie, zaprosimy dla Was ciotkę z Ameryki (trwający około 20 minut występ z przyśpiewkami, gdzie zakręcona ciotka obdaruje Was nietypowymi upominkami, może będą też jakieś dolary?:)

Śpiewamy dla Was z pasją, nierzadko w dwugłosie :) Możecie być pewni, że nikt nie odniesie wrażenia, że wszystko jest "na jedno kopyto" :) Będziecie oczarowani krystalicznie czystym, melodyjnym głosem Sandry, zwłaszcza w tych najbardziej romantycznych utworach:)

Specjalnie dla Was pomyśleliśmy także o sprzęcie renomowanych marek. Nagłośnienie YAMAHA oraz mikrofony SHURE zapewnią najlepszą jakość dźwięku, a profesjonalna rampa oświetleniowa z ruchomymi głowami i ledowymi parami efektownie i ze smakiem udekoruje parkiet.

Macie jakieś pytania? Chętnie odpowiemy! Do usłyszenia! :)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
6

Opinie o Usługi Muzyczne FORTIS

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt