Zespół Muzyczny Fortis - specjaliści od wesel!

Szukacie energetycznego zespołu weselnego, któremu nie brak doświadczenia?
Chcecie poczuć powiew świeżości, nutkę nowoczesności, a jednocześnie nie zrywać z tradycją?
Świetnie! Zadzwońcie, zapytajcie, zarezerwujcie termin, a resztą zajmiemy się my :) Dojedziemy w dowolne miejsce na terenie kraju, przywożąc odrobinę góralskiego przytupu, a co! :)

Pięć lat na scenie, dziesiątki wesel, setki zadowolonych klientów i tysiące roztańczonych par. Liczby mówią same za siebie - możecie nam zaufać:)

Nie wierzycie na słowo? Posłuchajcie jak gramy! Zapytajcie o najbliższą imprezę otwartą, zajrzyjcie na nasz kanał w serwisie YouTube lub polubcie naszego fanpage'a i bądźcie na bieżąco!

Co u nas znajdziecie? Młodość, zapał i masę pozytywnej energii!

Co nas wyróżnia? My nie gramy wesela, my je kreujemy! Oczywiście przy współpracy z Młodą Parą i gośćmi: Parkiet zapełnia się przy disco polo? Nie ma sprawy, będzie go więcej! Furorę robią melodyjne, tradycyjne kawałki? Żaden problem! Zatrzymamy ten klimat! Gości ożywiają biesiadne kawałki? Zaśpiewamy razem!
A może uwielbiacie jakiś utwór, którego brakuje w naszym repertuarze? Nie ma sprawy, na pewno spróbujemy opracować go specjalnie dla Was!

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i sami wciąż mamy ich mnóstwo! Na Wasze życzenie prowadzimy zabawy i konkursy weselne: te nowe i te tradycyjne, dysponujemy niezbędnymi do tego kolorowymi akcesoriami. Jeśli zechcecie, zaprosimy dla Was ciotkę z Ameryki (trwający około 20 minut występ z przyśpiewkami, gdzie zakręcona ciotka obdaruje Was nietypowymi upominkami, może będą też jakieś dolary?:)

Śpiewamy dla Was z pasją, nierzadko w dwugłosie :) Możecie być pewni, że nikt nie odniesie wrażenia, że wszystko jest "na jedno kopyto" :) Będziecie oczarowani krystalicznie czystym, melodyjnym głosem Sandry, zwłaszcza w tych najbardziej romantycznych utworach:)

Specjalnie dla Was pomyśleliśmy także o sprzęcie renomowanych marek. Nagłośnienie YAMAHA oraz mikrofony SHURE zapewnią najlepszą jakość dźwięku, a profesjonalna rampa oświetleniowa z ruchomymi głowami i ledowymi parami efektownie i ze smakiem udekoruje parkiet.

Macie jakieś pytania? Chętnie odpowiemy! Do usłyszenia! :)

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Usługi Muzyczne FORTIS i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Usługi Muzyczne FORTIS

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie usługi Państwo oferują?
Muzyka na wesele
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
6 lat

Adres

Miasto: