Usługi Fotograficzne i Artystyczne Przemysław Kaczmarek

  • Cena od: 150 000 zł

Fotografia z miłości do ludzi i natury!

W swojej ofercie posiadam trzy pakiety, które możemy wspólnie zmienić tak, aby maksymalnie odpowiadały Waszym potrzebom.
A jeśli potrzebujecie oferty indywidualnej, piszcie śmiało: kaczmarekfoto@gmail.com
Chętnie taką przygotuję!

Chętnie też spotkam się z Wami przy kawie i ciachu, byście mieli okazję mnie poznać. Zabiorę ze sobą na takie spotkanie albumy, papierowe odbitki, pudełka, byście zobaczyli, w czym finalnie zatrzymam dla Was wspomnienia tych wyjątkowych chwil.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Usługi Fotograficzne i Artystyczne Przemysław Kaczmarek i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Usługi Fotograficzne i Artystyczne Przemysław Kaczmarek

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Niskie ceny
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Wysłanie zapytania o wolny termin nie powoduje jego zarezerwowania, w tym samym czasie mogę prowadzić również rozmowy z innymi parami. Termin mogę wstępnie zarezerwować na maksymalnie 7 dni w momencie umówienia się na spotkanie. Ostateczna rezerwacja terminu następuje po wpłacie zadatku w wysokości 30% ceny wybranego pakietu i podpisaniu umowy. Pełne rozliczenie następuje do 2 tygodni od dnia uroczystości. Nie rozpoczynam obróbki zdjęć przed rozliczeniem.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2 lata
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
We wszystkich pakietach pracuję sam. Wynajęcie drugiego fotografa jest dodatkowo płatne +500,00zł co daje dodatkowe ujęcia z różnych perspektyw. Liczba zdjęć, która jest wyszczególniona w każdym pakiecie to minimum, które gwarantuję, zazwyczaj zdjęć jest dużo więcej. Cenię jakość, a nie ilość. Oddaję zarówno ujęcia bardziej artystyczne, ujęcia o wartości sentymentalnej, a także reportażowe zdjęcia z zabawy pokazujące, jak bawili się Wasi goście. We wszystkich pakietach skupiam się głównie na tym, co dzieje się wokół pary młodej, ale robię też zdjęcia tańczącym gościom. W żadnym z pakietów nie gwarantuję tego, że wszyscy goście czy też wszystkie sytuacje będą na zdjęciach. Wszystko zależy od tego, jaki jest przebieg wydarzenia i jak bawią się goście, jak dużo ich jest. Zdjęć nie wykonuję 100% czasu, wybieram momenty, w których jest szansa na powstanie fajnych ujęć. Zdjęcia wykonuję zgodnie z moją estetyką i z moją oceną sytuacji, a także z warunkami, które panują. Na weselu w zależności od warunków korzystam z lamp lub z wysokich czułości matrycy, zależnie od mojej oceny sytuacji, natomiast podczas przygotowań oraz w kościele nie używam lamp, przez co w ciemniejszych pomieszczeniach zdjęcia stają się bardziej klimatyczne i cechuje je większe ziarno. Tak samo od mojej oceny sytuacji zależy wybór ogniskowej oraz głębi ostrości w danych momentach. Na Waszych ślubach staram się być niewidoczny, nie ingeruję w wydarzenia. Na weselach kończące się oczepinami zostaję do końca oczepin lub max. do 1.00 w nocy.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia – do 90 dni od dnia uroczystości lub sesji plenerowej, jeśli była częścią pakietu. Skrócenie czasu oczekiwania do 30 dni możliwe przy dopłacie 50% wartości pakietu.
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
1500,00

Adres

Miasto: 64-300
Powiązane tagi:
  • Fotograf ślubny
  • Niskie ceny
  • Fotografia reporterska