Usługi Fotograficzne i Artystyczne Przemysław Kaczmarek

  • Cena usługi Niskie ceny

Fotografia z miłości do ludzi i natury!

W swojej ofercie posiadam trzy pakiety, które możemy wspólnie zmienić tak, aby maksymalnie odpowiadały Waszym potrzebom.
A jeśli potrzebujecie oferty indywidualnej, piszcie śmiało: kaczmarekfoto@gmail.com
Chętnie taką przygotuję!

Chętnie też spotkam się z Wami przy kawie i ciachu, byście mieli okazję mnie poznać. Zabiorę ze sobą na takie spotkanie albumy, papierowe odbitki, pudełka, byście zobaczyli, w czym finalnie zatrzymam dla Was wspomnienia tych wyjątkowych chwil.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Usługi Fotograficzne i Artystyczne Przemysław Kaczmarek i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Usługi Fotograficzne i Artystyczne Przemysław Kaczmarek

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Niskie ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
1500,00
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Do której godziny trwa usługa?
1:00
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Wysłanie zapytania o wolny termin nie powoduje jego zarezerwowania, w tym samym czasie mogę prowadzić również rozmowy z innymi parami. Termin mogę wstępnie zarezerwować na maksymalnie 7 dni w momencie umówienia się na spotkanie. Ostateczna rezerwacja terminu następuje po wpłacie zadatku w wysokości 30% ceny wybranego pakietu i podpisaniu umowy. Pełne rozliczenie następuje do 2 tygodni od dnia uroczystości. Nie rozpoczynam obróbki zdjęć przed rozliczeniem.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Dostajecie ode mnie drewniany pendrive i odbitki na wysokiej jakości papierze jedwab, wszystko będzie pięknie zapakowane w drewniane pudełko. Liczba zdjęć, która jest wyszczególniona w każdym pakiecie to minimum, które gwarantuję, zazwyczaj zdjęć jest dużo więcej. Cenię jakość, a nie ilość.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2 lata
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
We wszystkich pakietach pracuję sam. Wynajęcie drugiego fotografa jest dodatkowo płatne +500,00zł co daje dodatkowe ujęcia z różnych perspektyw. Liczba zdjęć, która jest wyszczególniona w każdym pakiecie to minimum, które gwarantuję, zazwyczaj zdjęć jest dużo więcej. Cenię jakość, a nie ilość. Oddaję zarówno ujęcia bardziej artystyczne, ujęcia o wartości sentymentalnej, a także reportażowe zdjęcia z zabawy pokazujące, jak bawili się Wasi goście. We wszystkich pakietach skupiam się głównie na tym, co dzieje się wokół pary młodej, ale robię też zdjęcia tańczącym gościom. W żadnym z pakietów nie gwarantuję tego, że wszyscy goście czy też wszystkie sytuacje będą na zdjęciach. Wszystko zależy od tego, jaki jest przebieg wydarzenia i jak bawią się goście, jak dużo ich jest. Zdjęć nie wykonuję 100% czasu, wybieram momenty, w których jest szansa na powstanie fajnych ujęć. Zdjęcia wykonuję zgodnie z moją estetyką i z moją oceną sytuacji, a także z warunkami, które panują. Na weselu w zależności od warunków korzystam z lamp lub z wysokich czułości matrycy, zależnie od mojej oceny sytuacji, natomiast podczas przygotowań oraz w kościele nie używam lamp, przez co w ciemniejszych pomieszczeniach zdjęcia stają się bardziej klimatyczne i cechuje je większe ziarno. Tak samo od mojej oceny sytuacji zależy wybór ogniskowej oraz głębi ostrości w danych momentach. Na Waszych ślubach staram się być niewidoczny, nie ingeruję w wydarzenia. Na weselach kończące się oczepinami zostaję do końca oczepin lub max. do 1.00 w nocy.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia – do 90 dni od dnia uroczystości lub sesji plenerowej, jeśli była częścią pakietu. Skrócenie czasu oczekiwania do 30 dni możliwe przy dopłacie 50% wartości pakietu.

Adres

Miasto: 64-300

Podobne firmy

Perfect View Photo&MUA Bardzo polecane
Fotograf ślubny | Nowy Tomyśl
Szybka
odpowiedz
9

Kochamy ludzi, ich różnorodność, wyjątkowość, indywidualność. Tego właśnie szukamy w Was i to staramy się pokazać na naszych zdjęciach. Obserwujemy, poznajemy, poszukujemy historii. To właśnie szczegóły tworzą Wasz dzień ślubu. A my jesteśmy po to aby je uchwycić, zatrzymać w locie, uwiecznić. Pracujemy... See +

Fotograf ślubny | Nowy Tomyśl
Szybka
odpowiedz

Wykonuję sesje ślubne, rodzinne, ciążowe, dziecięce oraz portretowe.  See +

Fotograf ślubny | Nowy Tomyśl

Nazywamy się Every Story. Od 11 lat zajmujemy się opowiadaniem historii ludzi, którzy wpuścili nas do swojego życia aby uchwycić najpiękniejsze chwile i zatrzymać je na zawsze. Prywatnie jesteśmy parą. Łączy nas wspólna pasja i chęć tworzenia czegoś wyjątkowego. Kochamy podróże i poznawanie nowych ludzi.... See +

Powiązane tagi:
  • Fotograf ślubny
  • Niskie ceny
  • Fotografia reporterska