• Menu od: 160 zł

Przedsiębiorstwo Turystyczno - Gastronomiczne Twierdza Toruń, Fort IV funkcjonuje na rynku od 1998r. Nasza działalność od samego początku związanajest z zabytkowym Fortem IV.

Poprzez systematyczne zagospodarowanie i otwarcie  dla turystów dawnej warowni staramy się pokazać jej ukryte piękno. Naszą misją jest promowanie turystyki,Torunia oraz Twierdzy Toruń. Pragniemy, aby oferta turystyczna Fortu IV oprócz bogatych walorów krajoznawczych niosła z sobą ładunek wiedzy przemyconej poprzez zabawę. Naszym priorytetem jest wysoka jakość usług, profesjonalizm i elastyczność w działaniu.

Działalność Fortu IV nie ogranicza się jednak do obsługi ruchu turystycznego. Jako rozpoznawalna marka w Toruniu i regionie dokładamy wszelkich starań, aby brać czynny udział we wszelkiego rodzaju przedsięwzięciach kulturalnych i sportowych wpisując się tym samym w szeroko rozumianą działalność na rzecz promocji miasta. 
Nasza praca została doceniona. Fort IV  został wyróżniony prestiżowym nagrodami: Polskiej Organizacji Turystycznej, która nadała nam certyfikat "Najlepszy Produkt Turystyczny 2009". Na Międzynarodowych Targach w Poznaniu zostaliśmy uhonorowani Złotym Medalem Targów Poznańskich "Tour Salon" 2010.Jednogłośnie zostaliśmy wybrani przez internautów "Perłą w Regionie województwa Kujawsko - Pomorskiego 2010". 

Fort IV jako jedyny obiekt z Torunia jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Podziemnych Tras Turystycznych Polski. Jesteśmy także  zrzeszeni  w Lokalnej Organizacji Turystycznej w Toruniu.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Twierdza Toruń FORT IV i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Twierdza Toruń FORT IV

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są główne cechy obiektu?
Taras, Wartość kulturowa, Zakwaterowanie dla gości
Od jakiej ceny można zamówić menu?
160

Adres

Miasto: 87100