The Dur - Cover Band

ZIWA 2018
15

Opis

The Dur – Cover Band to profesjonalny zespół muzyczny składający się z 6 artystów o charakterystycznym rockowo-soulowym brzmieniu i nowoczesnych aranżacjach utworów polskiej jak również zagranicznej klasyki hitów lat 70′,80′ 90′, funk&disco, pop, rock&roll, jazz&swing, latino oraz muzyki współczesnej wzbogaconej o czadowe i niepowtarzalne brzmienie naszego zespołu!

---------------- 
If you want to ask about our offer for wedding - event - concert, please free contact
with us by ZANKYOU contact form or by our website!
We talking in english language!
We can make the best party anywhere in Europe!


Co nas wyróżnia?

MUZYKA

No właśnie...muzyka którą wykonujemy w „powiększonym składzie” to potężna ENERGIA która płynie ze sceny! Instrumenty dęte nadają utworom dodatkowej mocy, a my z taką ilością muzyków jesteśmy w stanie wykonać każdą aranżację utworu! 

ŚWIATŁO
Stworzone przez nas programy świetlne dopasowane są pod każdy z wykonywanych utworów sprawiając jeszcze większy efekt „WHOOOW”. Pierwszy taniec, wjazd tortu weselnego czy inne ważne momenty wesela są odpowiednio podkreślone przez system naszego oświetlenia!

DŹWIĘK
Dobry dźwięk to dobry odbiór zespołu! Zespół musi brzmieć na jak najwyższym poziomie. Na szczęście mamy realizatora dźwięku! Akustyk po rozstawieniu systemu oświetleniowego jak również nagłośnieniowego każdorazowo stroi instrumenty i dopasowuje brzmienie do panujących warunków akustycznych sali, miejsca wydarzenia. Zespół obowiązkowo przed występem wykonuje próbę dźwięku aby osiągnąć jak najlepszy finalny efekt brzmienia. Nie może mieć miejsca huk, trzask czy zbyt głośne ustawienie ogólnego brzmienia!

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Rezerwacja terminu dokonywana jest po podpisaniu umowy. Dodatkowo pobierana jest zaliczka.
 • Jakie usługi Państwo oferują?

  Muzyka na wesele
 • Jaki rodzaj muzyki grają Państwo najczęściej?

  Latynowska, Disco, Jazz, Rock, Pop
 • Typ formacji muzycznej

  Orkiestra weselna, Zespół muzyczny
 • Usługa platna jest za godzinę czy za imprezę?

  Po wydarzeniu
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Jaka jest cena Państwa usług?

  7500PLN
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  The Dur - Cover Band to profesjonalna grupa muzyczna składająca się z 6 artystów o charakterystycznym rockowo-funkowym brzmieniu i nowoczesnych aranżacjach utworów polskiej jak również zagranicznej klasyki hitów lat 70',80' 90', funk&disco, pop, rock&roll, jazz&swing, latino oraz muzyki współczesnej wzbogaconej wzbogaconej o czadowe i niepowtarzalne brzmienie naszego zespołu!
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  5 lat

Opinia/i (7)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 7 opinii
Przez mka_8s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Fantastyczni!

Wybór Zespołu The Dur był najłatwiejszą decyzją w organizacji naszego wielkiego dnia:) Jak tylko usłyszeliśmy ich wykonania na youtubie wiedzieliśmy, że zabawa będzie świetna i tak właśnie było! Goście nie schodzili z parkietu! Bawili się wszyscy - od małego do dużego!  Wokal, energia, poczucie humoru i umiejętność dopasowania się do bawiących się gości. Polecamy!

Zgłoś nadużycie
Przez kingagaceks
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Petarda !! Byłam na koncercie który zespół organizowała - wejście za free. Atomosfera która wprowadzali była niesamowita!! A dęciaki robią niestowita robote. Już na pierwszym utworze miałam ciary na plecach !! I tak zostało do samego końca ! Rewelacja! Koleżanka ze stolika po tym koncercie zmieniła zespół na własny wesele na The Dur! Gorąco polecam każdemu nie tylko na wesele idź ich posłuchać jak będą dawać jakieś koncerty WARTO !! 

Zgłoś nadużycie
Przez jakubkluss
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

extra Ekipa. Goście u nas nie zchodzili z parkietu. Profeska z nutką humoru gwarantują udaną zabawę. Jako gość weselny też w pełni zadowolony. Polecam brać w ciemno.!!! 

Zgłoś nadużycie
Przez marta.bien92s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wybór The Dur jako zespół na nasze wesele to najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć. Nie byliśmy na lepszej imprezie i to dzięki im zaangażowaniu i pasji. Poza Tym cała ekipa to młodzi i zabawni ludzie. Żałujemy tylko że z Torunia jest tak daleko do Rzeszowa by móc być częściej na ich koncertach. POLECAMY NA 1000%!!!

Zgłoś nadużycie
Przez bartekrutkas
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Mega zespół !! Miałem przyjemność rownież uczestniczenia w balu Andrzejkowym organizowanym przez The Dur. Mega świetna zabawa do białego rana. Wokal pierwsza klasa, sekcja dęta wymiata, reszta zespołu- pozazdrościć umiejętności !! POLECAM W 300 % 

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji The Dur - Cover Band w Podkarpackie:

Batorego 22 35-005 Rzeszów
 • #Średnie ceny
 • #Muzyka na wesele
 • #Latynowska
 • #Disco
 • #Jazz
 • #Rock
 • #Pop
 • #Orkiestra
 • #Zespół muzyczny