TAMA - Pralnia Wodna Warszawa - Tadeusz Dzierżak

Pralnia Bielany

Właśnie zakończyła się duża uroczystość i masz mnóstwo rzeczy do wyprania? A może prowadzisz pensjonat i szukasz pralni, z której usług będziesz móc regularnie korzystać? Oto najlepsza pralnia na terenie województwa mazowieckiego!

W pralnii TAMA Warszawa Bielany oferowane są usługi pralnicze najwyższej jakości.

Znajdź lokalizację na mapie: https://g.page/tama-pralnia-warszawa?share

oraz przeczytaj pozostawione opinie! 

Pralnia TAMA to profesjonalna pralnia z niemal 25-letnim doświadczeniem. Dzięki zbieranym przez lata informacjom i wiedzy na temat usług pralniczych wykonywane usługi spełniają najwyższe normy jakości. Ponadto w pralni stale podnoszona jest jakość obsługi, aby zaspokajać potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

TAMA w swojej ofercie ma pranie wodne oraz pranie z maglem, dodatkowo pralnia współpracuje z pralniami chemicznymi na życzenie klienta. Podczas długotrwałej współpracy z hotelami, pensjonatami, lokalami gastronomicznymi czy salonami fryzjerskimi i kosmetycznymi na terenie Warszawy i okolic pralnia wyrobiła sobie na rynku markę i zagościła w świadomości potencjalnych Klientów.

Pranie wodne odzieży? Pralnia TAMA Warszawa Bielany!

Wykwalifikowani specjaliści, wykonują usługi pralnicze z użyciem najnowszych pralek i innych sprzętów. Dodatkowo wykorzystują doskonałe środki chemiczne, które niwelują uporczywe zapachy oraz skuteczne usuwa plamy nawet te najtrudniejsze z wina, sosów czy kosmetyków. Nawet przy nieusuwalnych zabrudzeniach firma zapewnia ochronę tkanin tekstyliów domowych i innych materiałów.

Wejdź na stronę: https://pralniatama.pl/

TAMA jest jednym z liderów na warszawskim rynku branży usług pralniczych, swoje usługi oferuje 7 dni w tygodniu - oznacza to, że Klienci mogą przyjść z praniem lub je odebrać nawet w niedzielę! Pralnia realizuje zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych (na małą skalę) jak i biznesowych (na dużą skalę). Niezależnie od ilości prania stale utrzymuje dokładność i staranność.

Dla niezdecydowanych Klientów pralnia oferuje darmową wycenę! 

Pralnia TAMA posiada trzy nowoczesne samochody dostawcze, dzięki którym nieskazitelnie czyste, świeże, pachnące i uprasowane produkty zostaną dowiezione pod wskazany adres na terenie Warszawy i okolic. Wyprane produkty będą elegancko złożone lub powieszone na wałkach i wieszakach - w zależności od potrzeb i preferencji Klientów. Termin realizacji zlecenia jest określany indywidualnie do zamówienia.

TAMA pamięta o potrzebach Klientów, dlatego szeroka oferta firmy zawiera:

  • pranie obrusów,
  • pranie ręczników,
  • pranie pościeli,
  • pranie ubrań i fartuchów roboczych,
  • pranie z maglem.

Uwaga! Dodatkowo na prośbę i zamówienie Klienta, pralnia wykonuje usługi pralnicze, które aktualnie nie znajdują się w ofercie. Mogą to być na przykład koce, zasłony i firanki czy też odzież okolicznościowa (np. suknie ślubne i wieczorowe).

TAMA, jakość dla wymagających.

Pralnia wodna TAMA

Adres: ul. Wólczyńska 133, 01-919 Warszawa - Bielany

Telefon: +48 602 586 220

Email: info@pralniatama.pl/

Strona internetowa: https://pralniatama.pl/

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj TAMA - Pralnia Wodna Warszawa - Tadeusz Dzierżak i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o TAMA - Pralnia Wodna Warszawa - Tadeusz Dzierżak

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Niskie ceny
Przedmioty na wynajem
Obrusy
W cenę wliczone są:
Transport
Jak długo działają Państwo w tej branży?
ponad 25 lat

Adres

Miasto: 01-919