• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Jeżeli szukacie konsultanta ślubnego który zmieni Wasze marzenia ślubne w rzeczywistość to trafiliście pod dobry adres. Talk about love to taki mały, ludzki tandem. Klaudia odpowiedzialna jest za organizację, aranżację i koordynację, natomiast Patryk to osoba niezawodna jeżeli chodzi o kwestie techniczne i logistyczne wesela. Tworzymy wydarzenia, które na długo zapadają w pamięć nie tylko pary młodej, ale i gości. Dbamy o każdy detal, współpracujemy tylko z najlepszymi firmami z branży ślubnej. Naszym celem jest przede wszystkim ściągnięcie z barków przyszłej pary młodej kwestii związanych z organizacją wesela. Dzięki nam ten dzień będzie przyjemny, pozbawiony stresu, zamieszania, a jednocześnie piękny i dopięty na ostatni guzik. Cechuje nas wysokie poczucie estetyki, perfekcjonizm, słowność i profesjonalizm. Organizacja ślubu i wesela nie jest dla nas typową pracą, jest to nasza pasja i sposób na pokazanie kreatywność. Zapoznajcie się z naszą ofertą, a w razie pytań piszcie, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

LET’S TALK ABOUT LOVE

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.8 3 opinii
Autor: karolcia.kornak96
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jeśli koordynator wesela to tylko i wyłącznie Klaudia co tu dużo pisać, profesjonalizm i zaangażowanie na 1000000%. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z pewnością możemy polecić Pomoc Klaudii była nieoceniona, jeszcze raz dziękujemy

Zgłoś nadużycie
Autor: katarzynaadamczyk
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Co mogę powiedzieć o talk about love? :) Na pewno jedno - współpraca z Klaudią i Patrykiem to sama przyjemność!
Klaudia była z nami w dniu ślubu (i trochę przed nim też!) - pomagała, koordynowała i pilnowała, by wszystko wyglądało tak jak to sobie to zaplanowałam. Patryk - czuwał od strony technicznej, dbał, by niczego nam nie brakowało!
Po naszym ślubie miałam okazję częściej współpracować z talk about love - i z czystym sercem mogę polecić przyszłym parom młodym współpracę z nimi!

Klaudia jest słowna, sumienna, podejmuje dobre decyzje w stresujących sytuacjach. Zna się na swojej pracy i angażuje się w każdy projekt całą sobą - ja wiem, że na pewno nie raz będę miała okazję współpracować z talk about love, bo dotychczasowe wspólne działania (koordynacja mojego ślubu, współpraca podczas sesji, edytorial dla gazety) pokazują mi, że na tym się nie skończy! <3

Zgłoś nadużycie
Autor: czucha.marta
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jeśli przygotowania do ślubu wzbudzają w Tobie niepokój, obawiasz się, że nie podołasz na własną rękę, czujesz, że przydałoby się wsparcie - nie musisz szukać dalej! talk about love to uosobienie profesjonalizmu, stuprocentowej jakości i zaangażowania. Tego wszystkiego doświadczysz podczas spotkań z Klaudią i Patrykiem.
Począwszy od tworzenia wstępnej koncepcji, wsparcia w organizacji, na wdrożeniu wszystkiego w życie kończąc!

Dzięki talk about love nasz piękny dzień nie był jedynie piękny... był idealny, dostosowany do naszych preferencji, ale przede wszystkim nasze głowy były spokojne i skupione na rzeczach najważniejszych, bo cała reszta była w najlepszych rękach! ️

Nie pozostaje mi nic innego, jak publicznie podziękować Klaudii i Patrykowi - a tym samym polecić talk about love wszystkim przyszłym małżeństwom!
Nie zastanawiajcie się za długo - ta „niewidzialna” moc jest nieoceniona! ️

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Umowa
Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?
Tak
Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?
Brak ograniczeń

Adres

Miasto:
Powiązane tagi:
  • Konsultanci ślubni
  • Średnie ceny