• Cena usługi Średnie ceny

Jeżeli szukacie konsultanta ślubnego który zmieni Wasze marzenia ślubne w rzeczywistość to trafiliście pod dobry adres. Talk about love to taki mały, ludzki tandem. Klaudia odpowiedzialna jest za organizację, aranżację i koordynację, natomiast Patryk to osoba niezawodna jeżeli chodzi o kwestie techniczne i logistyczne wesela. Tworzymy wydarzenia, które na długo zapadają w pamięć nie tylko pary młodej, ale i gości. Dbamy o każdy detal, współpracujemy tylko z najlepszymi firmami z branży ślubnej. Naszym celem jest przede wszystkim ściągnięcie z barków przyszłej pary młodej kwestii związanych z organizacją wesela. Dzięki nam ten dzień będzie przyjemny, pozbawiony stresu, zamieszania, a jednocześnie piękny i dopięty na ostatni guzik. Cechuje nas wysokie poczucie estetyki, perfekcjonizm, słowność i profesjonalizm. Organizacja ślubu i wesela nie jest dla nas typową pracą, jest to nasza pasja i sposób na pokazanie kreatywność. Zapoznajcie się z naszą ofertą, a w razie pytań piszcie, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

LET’S TALK ABOUT LOVE

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Talk about love - konsultant ślubny i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Talk about love - konsultant ślubny

4.9 7 opinii
Autor: pau.k.nowak
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dzięki Klaudii i Patrykowi nie musieliśmy się niczym martwić, bo zdjęli z nas cały stres. Perfekcyjnie dopracowane szczegóły, świetna organizacja dniu ślubu, swobodna atmosfera i żadnych problemów z komunikacją. Nic dodać, nic ująć. Bardzo dziękujemy za najpięknieszy dzień w naszym życiu :)

Zgłoś nadużycie
Autor: AnnaPyszny
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mieliśmy okazję współpracować z Klaudią podczas organizacji naszego wrześniowego ślubu. Trudno opisać dokładnie okoliczności tego, jak udało nam się rozpocząć współpracę… jednym z czynników na pewno był fakt, że na co dzień mieszkamy we Wrocławiu, jednak ślub i wesele chcieliśmy zorganizować w okolicy naszego rodzinnego miasta – Rybnika, a więc w odległości nieco przysparzającej kłopotów. Nie wiedząc wiele na temat organizacji ślubu i wesela, a tym bardziej takiego, jakie planowaliśmy zorganizować, przyszedł nam do głowy pomysł, by może znaleźć kogoś, kto pomoże nam w tym przedsięwzięciu. Prozaiczne powody i poczucie lekkiego skołowania doprowadziły nas prosto do Klaudii. Cóż… opinie powinny być obiektywne, ale wierzcie, spośród wszystkich weselno-ślubnych wyborów, które będziecie musieli podjąć, nie ma drugiego takiego jak ten. Takiego, w którym jedna decyzja zmieni wszystko. Brzmi to dość dramatycznie, ale takim samym przymiotnikiem można byłoby określić też wpływ pracy Klaudii na resztę organizacji i przebiegu naszego ślubu i wesela, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu.

By jednak nie popadać od razu w zupełnie słuszny zachwyt nad tym, co dzięki Klaudii zyskaliśmy, opiszmy może naszą współpracę w jakiś uporządkowany sposób. Wesele zaczęliśmy planować w listopadzie 2019 roku, mierząc wtedy w czerwiec 2020. Pandemia sprawiła jednak, że termin ślubu przenieśliśmy na wrzesień 2020 (zapewne ku lekkiej uciesze drukarni naszych zaproszeń). Nasze wyobrażenie wesela i ślubu, mimo tego, że w realizacji można byłoby je określić jako mgliste albo jeszcze niepełne, to w całokształcie było względnie zdefiniowane. Ślub – cywilny, zaś wesele – korzystające z pleneru, w stylu pozbawionym „przepychu”, celowo bez niektórych tradycyjnych elementów jak pierwszy taniec, tort i inne. Wyposażeni w powyższe, skontaktowaliśmy się z Klaudią około grudnia 2019 i krótko po tym doszło do pierwszego spotkania.

Spotkanie-pilot odbyło się w luźnej atmosferze. Tam też, poza zapoznaniem się, Klaudia wysłuchała naszej mało składnej opowieści o tym, jak widzielibyśmy nasze wesele, zadała pomocnicze pytania i opowiedziała o zakresie swojej pracy, dalszych krokach i decyzji o podjęciu współpracy, którą podjąć mieliśmy obopólnie po spotkaniu. Wychodząc z kawiarni byliśmy właściwie kompletnie pewni, że chcemy tę współpracę podjąć :) Pojawiło się wtedy wrażenie zrozumienia, dobrej woli i superwielkiego zaangażowania, które zostało z nami aż do końca, w międzyczasie przeradzając się z odczucia w materialne efekty. Poza tymi profesjonalnymi aspektami, Klaudia dała nam się poznać jako świetna osoba: bardzo przyjazna i serdeczna. Emanowała wręcz życzliwością oraz wewnętrznym spokojem, który miał nam być później wielkim oparciem. Wracając jednak do pierwszego spotkania – krótko po nim dostaliśmy od Klaudii graficzną propozycję wizji naszego wesela, jego rozwiązań. Zobaczyliśmy wtedy, jaki nasze wesele mogłoby mieć „vibe” lub też charakter. Będąc w lekkim szoku, że ktoś ukuł z naszych krzywych opowieści coś, co wyglądało tak dobrze jak ta prezentacja (musicie nam uwierzyć na słowo) byliśmy już drugi raz pewni, że zdecydujemy się współpracować.

Potem było tylko lepiej. Klaudia zabrała nas za rękę (bez szarpania) przez wszystko: wybór sali, zespołu, florystki, cukierni i innych. Warta podkreślenia jest pierwsza część – wybór sali. To nie łatwa sprawa, ale dla nas to było po prostu lekkie. Dostaliśmy całą górę propozycji miejsc, które mogły przypaść nam do gustu i pasować do przyjętej koncepcji. Listę zawęziliśmy, przedyskutowaliśmy i jakoś już nagle jechaliśmy na spotkanie z menadżerką sali. Sprawa podobnie miała się w kontekście innych podwykonawców, wybór był szeroki, dostosowany i dzięki temu – lekki. W krótkim czasie byliśmy ustawieni z większością firm. W całej tej cudownej Klaudio-magii od samego początku mieliśmy w pełni wolną rękę i poczucie, że jesteśmy w tym razem, że razem nad tym pracujemy (proporcji może lepiej nie podawać na rzecz własnego dobrego imienia). Sprawy załatwiane były naprawdę kompleksowo, umowy i inne formalności spoczywały na Klaudii, podobnie jak i większość kontaktu z podwykonawcami. W ciągu wszystkich tych wydarzeń mieliśmy kompletny ogląd na sytuację (również finansową) dzięki na bieżąco uzupełnianemu dokumentowi podsumowującemu koszty i ustalenia.

Poza bardzo profesjonalnym podejściem do samej organizacji i konkretnymi efektami należy opowiedzieć też i o drugiej stronie tego wszystkiego. Praca Klaudii to też doskonałe doradztwo i coś jeszcze, ale o tym na koniec. A więc podejmując współpracę nie tylko otrzymaliśmy kolosalne wsparcie w organizacji, ale też radę, pomysły i energię kogoś, kto ma dosłownie doskonałe wyczucie. D o s k o n a ł e. Wyczucie i rozeznanie w możliwościach, rewelacja. Niemal nie sposób tego opisać. Może kiedyś staliście przed jakimś skomplikowanym zadaniem, którego nigdy nie robiliście i nagle podszedł do Was ktoś, kto po prostu wie jak to zrobić. To podobne uczucie, tyle że efekt jest Wasz.

Można sobie też wyobrazić, ile rzeczy okazuje się w międzyczasie, ile razy zmienia się zdanie. Ile ma się obaw. To wszystko, co do jednego, to rzeczy, w których Klaudia nam pomogła, dzielnie przedzierając się przez prawdziwy spam na naszej messengerowej grupie. Za sztandarowe przykłady podać można choćby zmianę zespołu, dobranie ekipy filmowej naprawdę późno, całą litanię zmian w ustaleniach z salą i wiele, wiele innych. Warto dodać jeszcze, że w miarę dalszych kroków okazało się, że organizacja ślubu to zadanie bazowo trudne, a dodatkowo trudniejsze proporcjonalnie do oczekiwań. Te ostatnie ciągle rosły, a finalnie… Wszystko się udało, a nawet przekroczyło nasze oczekiwania.

Szybko przekonaliśmy się, że organizatorka wesela, oprócz tego wspomnianego doradztwa, to taki weselny psycholog. Trochę zabawnie to brzmi, ale tak właśnie jest. Kłopoty obyczajowe, rozterki, decyzje o tym, czy coś pasuje/odpowiada czy nie, wszystko co rodzi pytania i niepewność – znalazło w Klaudii odpowiedź.

Dalej, w miarę jak przygotowania miały się ku swojej kulminacji, kontakt tylko się naturalnie natężał, aż do dnia przygotowań – na dwa dni przed weselem Klaudia i Patryk byli na miejscu i przygotowywali już naszą salę. Niczym nie musieliśmy się martwić.

Gdy przyszedł czas ślubu i wesela, my tak właściwie mieliśmy czas tylko dla siebie i swoich przygotowań, wszystko inne działo się zgodnie z ustaleniami. Podwykonawcy pojawiali się, robili swoją część, a całość naszych ustaleń i wyborów z ostatniego roku (niemal) stawała się rzeczywistością, nad czym oczywiście czuwała Klaudia. Również i nas nie traciła z oczu, była z nami przez cały czas, szczególnie przed ślubem na łące przy sali, kiedy kolejność wydarzeń musiała mieć swój naturalny układ. Świadomość, że była przy nas osoba doświadczona, profesjonalistka w swoim fachu, która potrafi zażegnać największy nawet kryzys, była naprawdę bezcenna. Dzięki niej nasz ślub i wesele przebiegły w cudownej atmosferze, prawie bez stresu (na własnym ślubie człowiek jednak musi się trochę stresować :)) – wiedzieliśmy, że możemy cieszyć się tym momentem i po prostu dobrze się bawić.

Po weselu Klaudia nadal była przy nas, pomagając w demontażu i pakowaniu. Uśmiechnięta tak jak na samym początku. Ciężko (nawet i w takiej objętości tekstu) napisać, ile rzeczywiście dała nam współpraca z Klaudią. Wesele i ślub, choć w rzeczywistości trwają ledwo jeden czy nawet trzy czwarte dnia, są jedynym w swoim rodzaju procesem. Przygotowania i ich organizacja to specjalne przeżycie i od Was zależy jakie ono będzie. Można też np.: współpracować z Klaudią i mieć pewność, że będzie rewelacyjne :D

Podsumowując: trudno się nam nadziękować za pomoc, wspaniałe pomysły i (jak by to nie brzmiało) zimną krew. I tysiąc innych dobrych rzeczy, które nas z Twojej strony spotkały. Bez Ciebie, Klaudia, nasze wesele byłoby czymś milion razy gorszym, a czas przygotowań... Strach pomyśleć. A Wy, drodzy czytelnicy, śmiało powierzcie to trudne zadanie Klaudii, a sami po weselu, tak jak i my, siedźcie i piszcie kilometr tekstu o tym, jak dobrym pomysłem było podjęcie z nią współpracy.

Zgłoś nadużycie
Autor: kasiasosenka1407
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Och...już od naszego pierwszego spotkania z Klaudią na targach ślubnych ,wiedzieliśmy że to właśnie ona zorganizuje nam nasze wymarzone i najpiękniejsze wesele I tak właśnie było ! Albo i lepiej ! Klaudia to po pierwsze wspaniała osoba , pełna energii i pozytywnego nastawienia , dla niej po prostu nie ma rzeczy niemożliwych ! Jej pomysł na winietki był niesamowity a wykonanie to oczywiście PETARDA ! Każdy najmniejszy szczegół był dopracowany w 100% , często mieliśmy wrażenie że czytała nam w myślach ! Wspierała nas na każdym etapie przygotowań , nieraz podnosiła nas na duchu gdy nie było wiadomo czy pandemia nie pokrzyżuje nam planów. Finalnie było IDEALNIE , zarówno my jak i goście byliśmy zachwyceni ! Wraz z Patrykiem włożyli ogrom pracy żeby w dniu wesela jak i tuż po nim , wszystko było jak należy , a to naprawdę miłe uczucie gdy nie trzeba o nic się martwić ! Nasza współpraca z Talk about Love to nie tylko idealnie dopracowane wesele ale i możliwość spędzenia cudownego przed ślubnego czasu z takimi niesamowitymi osobami jak Klaudia i Patryk! Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia czy warto zatrudnić konsultantkę ślubną to powiem szczerze : oczywiście że warto!Dziękujemy kochani ! K&D

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Umowa
Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?
Tak
Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?
Brak ograniczeń

Adres

Miasto:

Podobne firmy

GLAMOUR EVENT

Konsultanci ślubni | Katowice
8

Z wyjątkową dbałością o szczegóły, z zaangażowaniem i pasją tworzymy dla Was uroczystości "szyte na miarę". Specjalizujemy się w weselach tematycznych, plenerowych zarówno wystawnych jak i przygotowywanych pod z góry zadany budżet. Mamy przyjemność tworzyć niezapomniane wesela polskie i międzynarodowe, ... See +

Agencja Ślubna "Welon i Cylinder"

Konsultanci ślubni | Katowice

Konsultanci Ślubni - w pełni zorganizujemy Twój Ślub, a w dniu wesela dopilnujemy aby wszystko poszło perfekcyjnie.  See +

Czyni Cuda

Konsultanci ślubni | Katowice

Jesteśmy konsultantkami ślubnymi. Nasza marka jest nowa, ale my już od 7 lat organizujemy przepiękne wesela, śluby i eventy, głównie na terenie województwa śląskiego. Dla naszych klientów znajdujemy najlepsze i najpiękniejsze lokale weselne i zatrudniamy najbardziej utalentowanych partnerów.  Mamy... See +

MAURITIUS ślub na plaży© Katy Windys - lokalny koordynator

Konsultanci ślubni | Katowice
20

Polsko-maurytyjskie biuro koordynacji ślubnej na Mauritiusie - Katy Windys - specjalista branży ślubnej od ponad 19 lat. Usługi w zakresie formalności oraz ceremonii ślubu cywilnego i kościelnego z polskim księdzem. Zajmujemy się wyłącznie kreacją ślubów, pozostawiając organizację zakwaterowania... See +

Wedding Expert

Konsultanci ślubni | Katowice
1

Organizacja ślubu to trudna i bardzo wymagająca praca szczególnie kiedy nie macie pomysłu lub doświadczenia. Nasz konsultant z pełnym zaangażowaniem przejmie wszelkie obowiązki odciążając Was w organizacji ślubu i wesela. WEDDING Expert tworzą doświadczone osoby realizujące swoje pasje. See +

Gagat Project

Konsultanci ślubni | Siemianowice Śląskie

Gagat Project działa od 2014 roku i zajmuje się organizacją eventów rodzinnych i firmowych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i dbamy o najdrobniejsze szczegóły. Specjalizujemy się w eventach rodzinnych takich jak urodziny, imieniny, chrzciny, komunie, oraz rocznice. Zajmujemy się... See +

Wedding Angels

Konsultanci ślubni | Mikołów
5

Wedding Angels jest agencją ślubną, która organizuje w sposób kompleksowy i profesjonalny śluby i wesela polskie oraz międzynarodowe. Jesteśmy przyjaciółkami, które przez lata  zdążyły poznać się jak przysłowiowe „łyse konie”. Jesteśmy różne pod wieloma względami,  lecz  łączą nas wspólne pasje oraz... See +

Agencja Ślubna Podwiązki - Wedding Planner

Konsultanci ślubni | Katowice

Planowanie wesela spędza Wam sen z powiek? Niepotrzebnie - śpijcie spokojnie, a całą resztę zostawcie nam! Oferujemy: Konsultacje ślubne w dowolnym etapie przygotowań do ślubu. Organizację wesela i ślubu - częściową lub kompleksową. Koordynację uroczystości do białego rana. Jesteśmy młodą... See +

Powiązane tagi:
  • Konsultanci ślubni
  • Średnie ceny