Pracownia Złotnicza SZEWS działa nieprzerwanie od 1987 roku w Gdańsku. Projektujemy złotą biżuterię, inspirując się ponadczasową klasyką. Naszą specjalizacją są autorskie wzory pierścionków zaręczynowych (Kolekcja SAY YES), obrączki ślubne, a także codzienna biżuteria jak bransoletki, kolczyki, naszyjniki.

Naszą Pracownię Złotniczą wyróżnia długoletnia tradycja złotnicza. Tworzymy z pasją już od ponad 30 lat. Jesteśmy rodzinną Pracownią, której dziedzictwo kontynuuje Agnieszka Szews - projektantka.

Pracownia SZEWS charakteryzuje się zorientowaniem na oczekiwania klienta. Wiele naszych wzorów, jak np. pierścionki zaręczynowe są personalizowane. Oznacza to, że wspólnie z klientem wybieramy wzór, rodzaj kamienia i kolor złota. Zależy nam, aby produkt odzwierciedlał charakter i gust osoby go noszącej.

Nasze produkty wyróżnia staranny efekt ręcznej pracy, a także wyważone proporcje, szlachetne materiały i funkcjonalność przyjazna właścicielce. Ogromną rolę przykładamy do jakości wykonania – używamy starannie wyselekcjonowanego złota, którego blask możemy podziwiać w każdym naszym modelu biżuterii. 

Kochamy piękno i lubimy nim się dzielić, a dodatkowo w tworzone piękno wkładamy całe serce, dlatego nasza biżuteria jest wyjątkowa i stanowi piękny podarunek od serca. 

Naszym celem jest, aby kobieta nosząca biżuterię SZEWS czuła się elegancko i wyjątkowo, a także, aby wybrany przez nią model stał się jej prywatnym talizmanem. 

Przychodząc do naszej Pracowni, klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, pomoc i życzliwość.

Zapraszamy.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie elementy biżuterii Państwo posiadają?
Pierścionki zaręczynowe, Obrączki ślubne
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj SZEWS Pracownia Złotnicza i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o SZEWS Pracownia Złotnicza

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 80-288

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą