Jeżeli szukasz rozrywki dla siebie, dla Twoich gości, dla swoich pracowników czy też współpracowników to nasza propozycja będzie idealną dla Ciebie  Oprócz świetnej zabawy będzie to też pamiątka w postacie wyjątkowo śmiesznych, zabawnych i kolorowych zdjęć 

Dzień dobry!

Skoro trafiliście Państwo na to ogłoszenie, to znaczy, że szukacie czegoś wyjątkowego na Waszą zabawę.

Szalona Budka (ang. Crazy Booth) to mini studio fotograficzne urządzane przez nas podczas wesela, imprezy firmowej, na studniówce czy  urodzinach. Jest to zapewne świetna alternatywa tradycyjnej fotobudki.

Czym się różnimy?

Standardowa fotobudka drukuje zdjęcie 10x15 cm, na którym znajduje się sześć małych fotografii. U nas jest to jedno duże, czytelne zdjęcie w formacie 10x15 cm, na którym mieścimy ujęcie od jednej do kilkunastu osób tworzących wesołą grupę przebierańców :)
Zdjęcia zawierają przygotowaną wcześniej na Państwa zamówienie tematyczną ramkę.

Kolejna rzecz, która nas wyróżnia, to liczba kompletnych przebrań oraz gadżetów. Począwszy od kilkudziesięciu peruek, okularów, nakryć głowy, a skończywszy na kilkunastu kompletnych przebraniach np. zakonnicy, lekarza, pielęgniarki, księdza, więźnia itd. Posiadamy również mnóstwo gadżetów dla dzieci. 

Tło naszej fotobudki to aż 270 cm szerokości, a nie standardowo 160 cm. Nasza szalonabudka to nic innego jak przenośne studio fotograficzne w którym zdjęcie robi fotograf (nie budka) dzięki czemu kadry nie są monotonne, a zdjęcia robione są z różnych miejsc - raz z krzesła, raz z pozycji leżącej, w zależności od sytuacji :) 

Fotobudkę obsługują dwie osoby - fotograf oraz osoba drukująca na bieżąco zdjęcia eksportowane przez wifi z aparatu.

Wszystko, co dzieje się wokół naszej szalonejbudki jest świetną zabawą, wiele śmiesznych sytuacji zachodzi już podczas przebierania się gości, dlatego całość rejestrowana jest kamerką GoPro, a film (komedię) w prezencie otrzymują organizatorzy. Istnieje możliwość profesjonalnego montażu filmu za dodatkową opłatą. Oprócz zdjęć, które otrzymujecie Państwo w trakcie zabawy, do 7 dni wysyłamy zdjęcia na DVD, które wcześniej poddane są edycji. Edycja polega na odpowiednim wykadrowaniu zdjęcia oraz zmiany jego kolorystyki. 
Dostajecie Państwo trzy wersje zdjęcia:

- zdjęcie w naturalnych kolorach,

- zdjęcie czarno-białe,

- zdjęcie pastelowe. 

Zdjęcia umieszczane są również w galerii naszej strony internetowej, do której dostęp ograniczony jest hasłem udostępnionym jedynie Państwu.
Ułatwia to dzielenie się wspomnieniami ze znajomymi.

Istnieje również możliwość poddania zdjęcia gruntownej edycji (fotomontażu - jak na załączonym zdjęciu), np. zakonnica w piekle lub raju :), lekarz przy stole operacyjnym itd., jednak tego typu przeróbki są wyceniane indywidualnie.  Można u nas zamówić fotoksiążkę  zawierającą szalone zdjęcia uczestników zabawy :)

Dodatkowo dostajecie Państwo od nas wysokiej rozdzielczości kolaż ze zdjęć, który możemy za dodatkową opłatą wydrukować w formie plakatu, obrazu lub dużego formatu zdjęcia z dedykacją.

Istnieje możliwość wynajęcia szalonejbudki na urodziny dziecka, wówczas cena jest 50% niższa.

Wystawiamy rachunki za usługę.

W przypadku, gdy zamawiacie fotografa naszej firmy w celu wykonania fotoreportażu z uroczystości – cena szalonejbudki zamówionej dodatkowo do imprezy jest niższa o 30 %.

Mamy nadzieję, że z racji zróżnicowania oferty, to właśnie my będziemy mogli z państwem wspólnie się bawić :)

Same zdjęcia z naszej szalonej budki to zaledwie 50 % zabawy, reszta - to zdjęcia robione komórkami gości, kupa śmiechu podczas przebierania, a w przypadku obsługi imprezy przez videooperatora, szalona budka to również wesoły fragment Waszego przyszłego weselnego filmu.Pozdrowienia i mam nadzieję do zobaczenia :)Tomek Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Szalona Budka i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Szalona Budka

4.8 1 opinia
Autor: Iza
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Razem z moim chłopakiem byliśmy na weselu, gdzie budka rozweselała gości. Było rewelacyjnie. Już mamy zarezerwowaną budkę na nasze wesele :)

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Przelew bankowy lub płatność w trakcie zabawy.
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Ile czasu trwa Państwa pokaz?
Od dwóch do trzech godzin zegarowych.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
3 lata