Fotografia ślubna Kalisz

76

Opis

Fotografią ślubną zajmuję się od lat kilku, oferuję profesjonalne wykonanie zdjeć z reportaży, sesji oraz plenerów ślubnych w Kaliszu oraz całym województwie Wielkopolskim. Na dzień dzisiejszy mam na koncie wykonanych ponad sto relacji z uroczystości ślubnych. Fotografowanie ślubów jest dla mnie czystą przyjemnością, czerpię z wykonywanego zawodu dużo satysfakcji. Zaczęło się to wszystko zupełnie przypadkowo, kupiłem pewnego dnia aparat fotograficzny i zacząłem robić zdjęcia otaczającej nas przyrody. Po kilku miesiącach dałem się namówić na dwuletnią szkołę fotograficzną. Tak własnie posmakowałem prawdziwej fotografii, zatrzymywanie w kadrze ludzkich emocji bardzo mi się spodobało. Wiedziałem że kwestią czasu będzie kiedy zacznę wykonywać zawód fotografa ślubnego. Pierwsze reportaże ślubne już wykonywałem w trakcie trwania szkoły. Z czasem nabywałem niezbędnego doświadczeniai tak oto wytrwałem do dziś. W zasadzie nie wyobrażam sobie innej profesji w obecnej chwili. Moje zdjęcia ślubne idelnie odzwierciedlają klimat panujący danego dnia, są nasycone emocjami, uwiecznione są na nich wszystkie najważniejsze momenty. Do każdej fotorelacji ślubnej podchodzę z pełnym zaangażowaniem, staram się pokazać to czego nie widza inni. W trakcie reportażu staram się nie rzucać w oczy i jak najmniej zakłucać przebieg wydarzeń. Nie ingeruję w to co się dzieje naturalnym rytmem, stawiam na naturalność i spontaniczność w trakcie wykonywania zdjęć. Sesję ślubną również relizuję w sposób jak najbardziej naturalny. Jeśli moje fotografie ślubne spodobały się Wam to napiszcie do mnie lub zadzwońcie. Może spotkamy się gdzieś w klimatycznej kawiarence, porozmawiamy o Waszych oczekiwaniach odnośnie zdjęć śluibnych. Zobaczycie przy okazji fotoalbumy mojego autorstwa i będziecie mieli porównanie zdjęcia przeglądanego w internecie ze zdjęciem wydrukowanym na bardzo dobrym papierze fotograficznym. Albumy wykonuję u najlepszych producentów, natomiast sprzęt fotograficzny na jakim pracuję jest profesjonalny i niezawodny.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  2500
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Fotografia reporterska
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Zadatek w chwili podpisania umowy, reszta płatna w dniu realizacji zlecenia.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  5 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Bez kosztów podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Nie aranżuję w trakcie reportażu ślubnego, stawiam na naturalność i autentyczność
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  6 lat
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Reportaże ślubne oraz sesje plenerowe wykonuję sam.
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Maksymalny czas oczekiwania 30 dni.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (6)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 6 opinii
Przez krzysztofja1s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ze współpracy z fotografem jestem bardzo zadowolony, całość przebiegła w miłej atmosferze. Zdjęcia nasycone emocjami, piękna naturalna kolorystyka. Miejsce na sesję ślubną wybraliśmy dość odległe( 250 km drogi w jedną stronę) i nie było problemu żeby tam pojechać. Szczerze polecam i bardzo dziekujemy za piękną pamiątkę.

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Usługa wykonana bardzo profesjonalnie, sesja plenerowa cudowna, fotograf bardzo kontaktowy, polecam.

Zgłoś nadużycie
Przez ula.kazuss
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Super współpraca, zdjęcia bardzo naturalne i spontaniczne, dużo w nich zawartych emocji zarówno Naszych jak i rodziny oraz gości. Polecamy w 100 %  :)

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Na samym początku chcieliśmy serdecznie podziękować za piekną pamiątkę ślubną i przesłać pozdrawienia od Naszych rodziców. Cóż tu opisywać, zdjęcia wykonane w sposób profesjonalny i ze smakiem, jesteśmy bardzo zadowoleni. Wynikła mała taka sytuacja niezręczna w trakcie wesela, ale Pan Krzysztof okazał się bardzo elastyczny i wyrozumiały za co jesteśmy mu wdzięczni. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy.

Zgłoś nadużycie
Przez kamila.cykuts
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ślub braliśmy 29 kwietnia tego roku, a wczoraj otrzymaliśmy cudowny fotoalbum i zdjęcia na ślicznym pendrive drewnianym z grawerem Naszych imion. Jakość usługi na najwyższym poziomie, zdjęcia otrzymaliśmy dokładnie takie jak sobie wymarzyliśmy, czyli naturalne, spontaniczne i z dużą dawką emocji. Sesja plenerowa trwała dosłownie 2 godziny, a efekt naprawdę super ! Jeśli ktoś się waha i ma wątpliwości to polecamy z czystym sumieniem. Pozdrawiamy Kamila i Jarek.

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Fotografia ślubna Kalisz w Wielkopolskie:

Skalmierzycka 10 Kalisz +48 604276936
 • #Średnie ceny
 • #Fotografia
 • #Fotografia reporterska