• Cena od: 2 500 zł
  • Specjalność: Dostosowane do potrzeb

Nasz salon to miejsce szczególne, w którym przyszłe Panny Młode znajdą kreacje renomowanych polskich i zagranicznych projektantów. Nasza doświadczona krawcowa dopasuje każdą suknie a stylistka doradzi odpowiedni fason pasujący do typu sylwetki oraz pomoże w wyborze dodatków. Staramy się zaspokoić potrzeby wszystkich klientek, w związku z tym mamy szeroki wybór rozmiarów - suknie ślubne zarówno dla Pań bardzo szczupłych i drobnych jak i dla pań puszystych. Z pewnością znajdziesz u Nas suknie, która Cię urzeknie.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie dodatki ślubne od welonu po pantofelki. Naszą misją jest by każda Panna Młoda przekraczając próg naszego Salonu mogła znaleźć więcej niż oczekiwała... Odwiedzając nas możesz liczyć na fachową i miłą obsługę, która pomoże Ci w doborze tej, jednej jedynej wymarzonej sukni. Oferujemy przyjazną, ciepłą atmosferę.

 

Gwarantujemy również możliwość oddania w komis sukni ślubnej bez względu na to gdzie została zakupiona. Dzięki temu każda klientka, która nie zamierza zachować swojej kreacji na pamiątkę, może ją za naszym pośrednictwem sprzedać.

 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
2 500 zł
Jaka jest Twoja specjalność?
Dostosowane do potrzeb
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Możliwa płatność kartą
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
6 miesięcy
Jak można zdefiniować tworzone przez Państwa suknie ślubne?
Styl romantyczny, Styl glamour, Styl nowoczesny, Styl księżniczki
Ile przymiarek sukni jest wliczonych w cenę?
3 próby
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Brak możliwości zakupu on-line
Jakie są Państwa godziny pracy?
Poniedziałek 13.00 - 16.00 Wtorek 13.00 - 16.00 Środa 13.00 - 16.00 Czwartek 13.00 - 16.00 Piątek 13.00 - 16.00 Sobota 10.00 - 14.00
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2006
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj NIKOL Moda Ślubna i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o NIKOL Moda Ślubna

4.8
1 opinia
1 opinia
Profesjonalizm
(1)
Jakość/cena
(1)
Polecasz to?
(1)
KatarzynaMikolow
Autor: Katarzyna
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Salon "NIKOL" odwiedziłam tamtego roku. Na salon NIKOL trafiłam dzięki mojej znajomej, która wczęsniej oddawała tam suknie do komisu.Był to czwarty salon do którego umówiłam się na wizytę przed swoim ślubem. Nie ukrywam, że z wyborem sukni ślubnej towarzyszył mi ogromny stres, ponieważ wcześniejsze wizyty w salonach nie przyniosły porządanego efektu a do ślubu zostało już tylko 6 miesięcy.

Pani, która mnie osługiwała w salonie NIKOL, urzekła mnie swoją życzliwością, ogromną znajomością rynku, oraz cierpliwością- ponieważ mogłam być jedną z trudniejszych klientek :).... W salonie spędziłam prawie godzinę w świetnej nieskrępowanej atmosferze, wybrałam tam swoją suknie ślubną....... wymarzoną :). Co więcej widząc zdjęcie, nigdy bym jej nawet nie przymierzyła, ponieważ nie szukałam prostej, klasycznej sukni ślubnej którą pokazała mi Pani z salonu....Przymierzyłam-zakochałam sie!!

Szczerze polecam to miejsce..... Luźna atmosfera, brak skrępowania, czas posiwięcony wyłącznie klientowi, dobra rada, życzliwość - Moje zdanie podziela również publiczność która tamtego dnia towarzyszyła mi przy wyborze sukni ślubnej :)

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 43-600

Nasz salon mieści się przy głównej drodze 200 m za McDonald`s (kierunek Katowice)

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą