Serdecznie Zapraszamy do Nowosądeckiego Studia Urody Endorfina na Makijaże Ślubne, Próbne, Wieczorowe, Okazjonalne, do Sesji Zdjęciowych oraz dosłownie na każdą okazję:)

Makijaż jest to zabieg upiększający, który sprawi, że w każdej sytuacji będziesz wyglądała pięknie i czuła się pewnie:) W naszym Studio proponujemy wszystkie opcje makijażu: od dziennego po wieczorowy, przez ślubny, próbny, studniówkowy i do fotografii. Każdy z nich jest zawsze dobrany zgodnie z analizą kolorystyczną, indywidualnie dobrany do Twojego typu urody, wieku, stroju i nastroju oraz okazji:) Oczywiście Makijaż  Ślubny jest szczególnie dopracowany byś wyglądała pięknie i czuła się pewnie w swoim najpiękniejszym Dniu :)

Oczywiście makijaż Ślubny musi być perfekcyjny, idealnie dopasowany do Ciebie, byś czuła się piękna i zarazem naturalnie kobieca oraz swobodna, stąd zdecydowanie zachęcamy do wykonywania Makijażu Ślubnego Próbnego, żeby lepiej poznać oczekiwania Klientki oraz Jej odczucia, upodobania co do lekkości czy wyrazistości makijażu, by w tym Najważniejszym Dniu Ślubu był dosłownie skrojony na Twoją miarę:)

Jeśli nie masz pomysłu jak chcesz wyglądać? jaki makijaż do Ciebie pasuje..? Świetnie trafiłaś..:) Widząc Twój typ urody, oprawę oczu, po krótkiej rozmowie jesteśmy w stanie zaproponować Ci zgodny z trendami, indywidualnie dobrany makijaż, byś w Dniu Ślubu wszystkich zachwycała:)

Serdecznie Zapraszamy:)

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Studio Urody Endorfina i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Studio Urody Endorfina

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Można u nas dokonać rezerwacji. Dojeżdżamy do Klienta po wcześniejszych ustaleniach Telefonicznych z wyprzedzeniem. Można płacić u Nas kartą.
Jakie usługi Państwo oferują?
Makijaż panny młodej, Depilacja, Program upiększający, Inne
Czy oferują Państwo dojazd do domu?
Tylko w naszym lokalu
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
Jesteśmy 10 lat na Rynku Nowosądeckim a w branży 20 lat:)

Adres

Miasto: 33-300

Studio Urody Endorfina

ul. Jagiellońska 49/2

33-300 Nowy Sącz

Tel. 531-399-649

Zapraszamy na nasze media społecznościowe:

www.instagram.com/studiourodyendorfina/

 www.facebook.com/studiourodyendorfina/

www.studiourodyendorfina.com.pl