Jesteśmy firmą wykonującą zaproszenia ślubne, dodatki weselne, a także kartki świąteczne. Jesteśmy po to aby Wasz długo wyczekiwany i upragniony moment stworzyć tym idealnym, a każdy drobiazg dopasować tak, aby stał się tym wyśnionym.
Jesteśmy po to aby spełnić Wasze marzenia i móc przeżyć chociaż część z nich właśnie z Wami. Nasze produkty tworzymy dla Was z ogromną pasją i zaangażowaniem. Poprzez codzienną pracę i burzę mózgów możemy zaskakiwać ciągle nowymi wzorami i pomysłami. Gwarantujemy, że nasze zaproszenia nie tylko zrobią ogromne wrażenie na Waszych najbliższych, a będą również wspaniałą pamiątką na długie lata. 
Fantastyczną jakość naszych usług zawdzięczamy naszym cudownym papierom, a przede wszystkim włoskiej marce Fedrigoni, który swoim perłowym papierem zaskakuje w każdym formacie. To właśnie on jest naszą inspiracją.
Zaproszenia i wszystkie inne dodatki, które oferujemy idealnie komponują się z innymi produktami, a na przyjęciu weselnym stają się wisienką na torcie. Staramy się aby każdy nasz produkt był zrealizowany z wielką pasją i zaangażowaniem. Każde zamówienie jest dla nas priorytetowym, a w razie zawahań lub wątpliwości służymy pomocą i doświadczeniem.
Pragniemy przyczynić się do tego, aby chwila Waszych zaślubin była tą niezapomnianą.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Studio Brzoza i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Studio Brzoza

4.3 2 opinii
Autor: Angelika
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Profesjonalne podejście do klienta, przesympatyczny kontakt telefoniczny oraz e-mail, w przypadku jakichkolwiek problemów natychmiastowa reakcja. Szczerze polecam ! Zaproszenia na chrzest świety są piękne !!!

Pozdrawiam pracownikow firmy,

Angelika :-)

Zgłoś nadużycie
Autor: Danuta
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

zamówienie kompletnie niezgodne z zamówieniem i na dodatek wysłane z tak dużym opóźnieniem, że nie mieliśmy możliwości reklamacji... skończyliśmy z blędnie wypisanymi dodatkami czego nikomu nie życzę w dniu ślubu...

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: