Bo w tym cały mój ambaras, ślub z pomysłem stworzyć dla Was!

Przedślubne przygotowania to wielozadaniowy projekt. Wszystko musi być gotowe na ten jeden, wyjątkowy dzień. Jest wiele rzeczy, o których trzeba pamiętać i wiele spraw, które łatwo mogą wymknąć się spod kontroli. Warto więc dla własnego komfortu powierzyć przygotowania profesjonalnej wedding plannerce.

I w tym momencie rozpoczyna się moje zadanie, by zadbać o wszystkie szczegóły, które w efekcie stworzą wasz idealny dzień. Od rezerwacji sali i zespołu, po dekorację miejsca ceremonii – zatroszczę się o wszystkie detale, by dzień waszego ślubu był dokładnie taki, o jakim marzycie. Prowadzenie złożonych projektów to moja specjalność. Przez wiele lat pracowałam jako Project Manager, zdobywając doświadczenie, pewność siebie i skuteczność w negocjacjach. Obecnie zdobytą wiedzę łączę ze swoją pasją.

Jako doświadczona ślubna konsultantka posiadam duże rozeznanie w branży ślubnej i kontakty ze sprawdzonymi podwykonawcami, którym można zaufać. Lecz to, co wyróżnia mnie spośród innych wedding plannerek to umiejętność słuchania i otwartość na wasze potrzeby. Oryginalne pomysły, niestandardowe rozwiązania, wyjątkowe dekoracje – wspólnie stworzymy plan będący odzwierciedleniem waszych oczekiwań. A realizację tego planu możecie powierzyć mnie. Tak, by ślub nie kojarzył się wam z szeregiem formalności, umów i terminów, lecz jako czas ekscytujących przygotowań do nowego etapu w waszym życiu.

Oferta ślubnego ambarasu:

  • kompleksowa organizacja ślubów i wesel
  • organizacja ceremonii zaślubin (ślub cywilny, humanistyczny, symboliczny, konkordatowy, jednostronny)
  • dekoracje kwiatowe
  • organizacja wybranych elementów
  • konsultacje ślubne
  • pomoc last minute

Zapraszam do kontaktu!

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Ślubny Ambaras i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Ślubny Ambaras

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: