Ślub z innej bajki

Opinia/i (6)

4.9 6 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zdjęcia dziewczyn podglądałam już dawno w internecie, dlatego wiedziałam, że to im chciałabym powierzyć to zadanie. Kontakt z nimi jest super profesjonalny, a podejście pełne ciepła i wyrozumiałości, które w dniu ślubu i czasie poprzedzającym ten dzień są na wagę złota. Szczególnie miło wspominam czas przygotowań w domu, który dzięki ich  podejściu i humorowi był o niebo mniej stresujący niż zakładałam.
Forma w jakiej otrzymaliśmy gotowe zdjęcia dopełniła całość odbioru. Zdjęcia wyszły bajkowo, co tylko potwierdza talent dziewczyn. Aż szkoda, że to już za nami. Czekam na kolejne okazje do spotkania i wspólnego tworzenia pięknych wspomnień.

Zgłoś nadużycie
Przez anitaelcis
Znam tego usługodawcę zawodowo

Bardzo goroąco polecam! Profesjonalne podejście, super kontakt i kreatyność - wszystko to wystarczyło aby zdjęcia sukien ślubnych kolekcji 2018 Anita Elci Bridal były REWELACYJNE!

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nazywają się Ślub z innej bajki, ale zapewniają zdjęcia bez cienia wątpliwości bajkowe. I nie jest to bajka wyłącznie ich własna, ale świat, którego częścią się stajecie, który wraz z nimi kreujecie podczas jednego z najważniejszych dni w życiu. Dziewczyny są mistrzyniami w łowieniu emocji - zarówno pary młodej, jak i gości. Ich reportaże bawią i wzruszają, są piękne, estetyczne i dotykają do głębi. A do tego Joe i Zuza są otwarte nawet na najdziwniejsze pomysły młodych - my nasz "plener" zorganizowaliśmy w świeżo wyremontowanym mieszkaniu, gdzie w ślubnych strojach obieraliśmy ziemniaki nad wiadrem i rzucaliśmy naleśniki na patelni. Cała czwórka miała przy tym mnóstwo zabawy. Dziewczyny towarzyszyły nam przed ślubem, w jego dniu i po nim. Mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze wiele razy.

Zgłoś nadużycie
Przez majormarzenas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Joe to cudowna ciepła osoba oraz prawdziwa profesjonalistka. Jest mutlizadaniowa- jak najlepsza przyjaciółka i artysta w jednym. Pomogła nam opanować wszelkie stresujące sytuacje podczas uroczystości tworząc jednocześnie nie zdjęcia, lecz niezapomniane dzieła sztuki. Wybór odpowiedniego fotografa jest jednym z ważniejszych aspektów podczas organizowania uroczystości, polecam skorzystać z doświadczenia zespolu Ślub z innej bajki. 

Zgłoś nadużycie
Przez maciek_ldzs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mimo obaw i faktu że bardzo nie lubie pozować do zdjęć, sesja slubna się udala. Czułem się wręcz bardzo swobodnie. Zdjęcia z wesela również świetne, zachowane na nich emocje są najwspanialsza pamiątką. Pełen profesjonalizm.

Zgłoś nadużycie
Przez ola_sas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pani Joanna i Pani Zuzanna to duet idealny. Nasze zdjęcia ślubne są po prostu jak z bajki- w końcu nazwa zobowiązuje. Panie są mistrzyniami reportażu, zdjęcia z wesela są pełne emocji, oglądając je przypomina się cały dzień wypełniony wrażeniami. Sesja poślubna to piękna historia dwojga kochających się ludzi, bajeczne miejsce (które Panie pomogły nam wybrać) i piękne ujęcia tworzą wspaniałą pamiątkę.

Ślub z innej bajki to dwie fotografki z pasją, króre bardzo polecam!

Zgłoś nadużycie