Słoneczne Wzgórze

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Słoneczne Wzgórze

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Słoneczne Wzgórze to wyjątkowe miejsce w przepięknym Beskidzie Niskim, w którym możesz zorganizować wesele, studniówkę, przyjęcie rodzinne, urodzinowe lub imprezę firmową. Słoneczne Wzgórze to także restauracja z przepyszną kuchnią i bogatym menu. Jesteśmy na wizytówce Beskidu Niskiego, z której rozpościera się przepiękny widok na Tatry. Nasz dom weselny to idealne miejsce dla osób, które chcą przeżyć wyjątkowe chwile w niezapomnianej scenerii i niepowtarzalnej atmosferze.

Słoneczne Wzgórze to obiekt z salą weselną i restauracją, który urzeknie Was swoim wyglądem. Budynek został zaprojektowany z użyciem skromnych i klasycznych motywów, co daje mu wyjątkową, jakość estetyczną. Ogromną zaletą naszej Sali jest jej położenie, towarzyszy nam malowniczy krajobraz oraz cisza i spokój.

Nasze dwie sale weselne mogą pomieścić 200 i 120 osób. Wynajmując cały obiekt możemy zorganizować przyjęcie do 300 osób. Ponadto posiadamy restaurację, którą w razie potrzeby udostępniamy. Nasza obsługa to profesjonalni kucharze i doświadczeni kelnerzy. W naszej ofercie znajduje się około 70 miejsc noclegowych – 21 pokoi i dwa apartamenty. Posiadamy także pokój specjalnie przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są główne cechy obiektu?
Taras, Piękny krajobraz
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Słoneczne Wzgórze

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 33-163

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt