Słoneczne Wzgórze to wyjątkowe miejsce w przepięknym Beskidzie Niskim, w którym możesz zorganizować wesele, studniówkę, przyjęcie rodzinne, urodzinowe lub imprezę firmową. Słoneczne Wzgórze to także restauracja z przepyszną kuchnią i bogatym menu. Jesteśmy na wizytówce Beskidu Niskiego, z której rozpościera się przepiękny widok na Tatry. Nasz dom weselny to idealne miejsce dla osób, które chcą przeżyć wyjątkowe chwile w niezapomnianej scenerii i niepowtarzalnej atmosferze.

Słoneczne Wzgórze to obiekt z salą weselną i restauracją, który urzeknie Was swoim wyglądem. Budynek został zaprojektowany z użyciem skromnych i klasycznych motywów, co daje mu wyjątkową, jakość estetyczną. Ogromną zaletą naszej Sali jest jej położenie, towarzyszy nam malowniczy krajobraz oraz cisza i spokój.

Nasze dwie sale weselne mogą pomieścić 200 i 120 osób. Wynajmując cały obiekt możemy zorganizować przyjęcie do 300 osób. Ponadto posiadamy restaurację, którą w razie potrzeby udostępniamy. Nasza obsługa to profesjonalni kucharze i doświadczeni kelnerzy. W naszej ofercie znajduje się około 70 miejsc noclegowych – 21 pokoi i dwa apartamenty. Posiadamy także pokój specjalnie przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy!

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Słoneczne Wzgórze i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Słoneczne Wzgórze

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są główne cechy obiektu?
Taras, Piękny krajobraz
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jak długo działają Państwo w tej branży?
rok

Adres

Miasto: 33-163