Krówki to nasza miłość i pasja!

Nasze krówki na tle innych wyróżnia to,  że wykonywane są z prawdziwego mleka, co wpływa na ich niezwykłą esencjonalność, kruchość oraz bajeczny smak! Są najlepsze i nieskromnie możemy o tym mówić wprost!

Krówki wykonywane są w manufakturze, według tradycyjnej receptury. Pakowane są ręcznie, przez co każda nasza krówka jest odpowiednio zaopiekowana, otoczona miłością i pasją, dlatego prezentuje się tak zjawiskowo!

Nasze krówki są do zadań specjalnych!

Możecie być pewni, że smak krówek podbije serce każdej obdarowanej osoby!

Każda krówka ubrana jest w wyjątkowy papierek, dostarczamy je w wybranej ilości i papierku. 

Ich fenomenalny smak Was oczaruje!

Na początku są apetycznie ciągnące, pachnące mlekiem i karmelem. Z czasem robią się kusząco chrupiące, a w środku odnajdziecie płynną, esencjonalną łezkę.

Krówki z naszego sklepu to gwarancja najwyższej jakości i najlepszego smaku prawdziwego mleka! 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Niskie ceny
Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Sklep internetowy
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Sklep z krówkami.pl i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Sklep z krówkami.pl

1.2
40 opinii
40 opinii
Profesjonalizm
(1)
(39)
Jakość/cena
(1)
(2)
(37)
Polecasz to?
(1)
(39)
tina3684ek
Autor: Ewa
1
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Czy ktoś zgłosił sprawę? To zwyczajni złodzieje! Może jakiś zbiorczy pozew? W moim przypadku to jedynie 60 zł, ale strasznie drażni mnie to, że ta banda złodziei jest tak bezkarna. Jest tyle negatywnych opinii, dziwne, że nikt nic z tym jeszcze nie zrobił.

Zgłoś nadużycie
grygiel630
Autor: Zofia
1.6666666666667
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie polecam. Pomimo deklaracji, że strony firmy, że krówki dojdą na czas przy zamówieniu usługi ekspres, niestety tak się nie stało. W dniu, w którym paczka miała zostać do nas dostarczona, okazało się, że nawet nie wyjechała z magazynu (dzień przed weselem). Po przekierowaniu paczki na adres miejsca wesela, paczka miała przyjść kolejnego dnia jednak przyszła dopiero po weselu. Odmówiliśmy przyjęcia i zażądaliśmy zwrotu pieniędzy. Firma zrzuciła winę na to, że przekierowaliśmy paczkę na nowy adres i dlatego dostawa się wydłużyła - wcześniej nikt nas nie poinformował, że przesyłka nie będzie na czas. Ostatecznie i tak musieliśmy odebrać 3 kg krówek, za które zapłaciliśmy. Koszty usługi ekspres, która nie została zrealizowana, zgodnie z informacją na stronie i przewidywanym terminem dostawy, miały nam zostać zwrócone (50 zł). Kontaktowałam się z firmą co kilka dni, telefonicznie i mailowo, jednak nikt nie potrafił załatwić mojej sprawy. Później dostawałam maile, że środki zostaną zwrócone w momencie gdy odbierzemy przesyłkę. Po kilkunastu moich telefonach dostałam wiadomość email, że środki zostały przekazane do wypłaty i powinny trafić na moje konto do 14 dni. Po dłuższym czasie niż 14 dni, jeszcze kilkukrotnie kontaktowałam się z infolinią, środki rzekomo czekały na akceptację w księgowości. Niestety do dzisiaj nie trafiły na moje konto (pół roku od ślubu). Odradzam korzystanie z usług tej firmy, jeśli chcemy oszczędzić sobie stresu przed weselem.

Zgłoś nadużycie
ewatet
Autor: Ewa
1
Znam tego usługodawcę zawodowo

Stanowczo nie polecam. Zgłaszam sprawę do UOK. Zamówiłam krówki. Zamówienie nie zostało zrealizowane i nie zwrócono do dziś kosztów. 

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą