Sklep Ryłko C.H. Złote Tarasy

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Sklep Ryłko C.H. Złote Tarasy

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Historia butów RYŁKO ma już pół wieku. 
W latach 50-tych w okolicach Kalwarii Zebrzydowskiej powstał mały zakład rzemieślniczy wytwarzający buty tradycyjnymi metodami. Początkowo prowadzony jednoosobowo przez założyciela, który od początku nazwiskiem firmował swoje wyroby, z czasem zakład rozwijał się, zdobywał doświadczenie i odnosił pierwsze rynkowe sukcesy. 

Jednym z takich sukcesów były modne kiedyś drewniaki, po które przed sklepami ustawiały się kolejki. Dobre przyjęcie obuwia RYŁKO przez rynek oraz nowe warunki gospodarcze początku lat 90-tych umożliwiły wybudowanie w Kalwarii Zebrzydowskiej fabryki, dzięki czemu nasze buty zaczęły docierać do szerokiego kręgu klientów... 
Naszą naczelną dewizą jest najwyższa jakość obuwia. Chcemy dostarczać naszym klientom obuwie wykonane z najlepszych materiałów, z największą starannością i w zgodzie 
z najnowszymi trendami mody. Nasi klienci zauważają i doceniają nasze wysiłki. 
Chcąc jeszcze bardziej wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, cały czas poszerzamy naszą ofertę, wprowadziliśmy nowe linie obuwia: ESTIMA, kolekcję ślubną, RYŁKO RELAX, obuwie w małych i dużych rozmiarach, obuwie męskie. 
Prócz obuwia proponujemy również wysokiej klasy galanterię skórzaną: torebki, paski, rękawiczki i portfele. Oferujemy także profesjonalne środki do pielęgnacji obuwia.

Obecnie RYŁKO jest jedną z najbardziej znanych marek obuwia w Polsce (Ranking Marek Polskich tygodnika "Wprost" w 2004 r. oraz Ranking "Marki Polskie" zamieszczony w dodatku do dziennika "Rzeczpospolita"). Jesteśmy też, wg dziennika "Rzeczpospolita" najczęściej polecaną polską marką w ogóle, nie tylko wśród marek obuwniczych. A w latach 2004 i 2005 uzyskaliśmy prestiżowe wyróżnienie "Doskonałość Mody" czasopisma „Twój Styl”. 
Kilkakrotnie zostaliśmy laureatem nagrody „Złoty Obcas” w kategorii Producent Obuwia, która jest odzwierciedleniem głosów oddanych na markę RYŁKO przez handlowców.
Jak widać, zdobyliśmy Państwa zaufanie i nie boją się Państwo polecać naszego obuwia znajomym. 

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Sklep Ryłko C.H. Złote Tarasy i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Chcę wziąć udział!

Opinie o Sklep Ryłko C.H. Złote Tarasy

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 00-819

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt