• Cena usługi Średnie ceny

Gratulacje! Bierzesz ślub!
Aby starannie uchwycić najpiękniejszy dzień, Twój dzień wymaga fotografa ślubnego, który na to zareaguje. Twoja historia chce być jak najlepiej odzwierciedlona na zdjęciach. Od pierwszej filiżanki kawy do ostatniego koktajlu. Zapewniam, że nawet najdrobniejsze szczegóły i najpiękniejsze chwile są fotografowane i nigdy nie zapominane.

Te chwile znajdziesz w albumie ślubnym, mówiąc: „Jesteśmy”.

Skontaktuj się z nami

Lubię słuchać twoich życzeń.

Szanowni Państwo,

Melissa Ouwehand

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Selijn Fotografie i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Selijn Fotografie

5.0 14 opinii
Autor: Gerco
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Selijn (Melissa) pięknie uchwycił nasz ślub.

Wszystko zaczęło się od profesjonalnej ciepłej znajomości, podczas której omawiano życzenia. Szybko zdaliśmy sobie sprawę, że Melissa to ktoś, kto myśli i nic nie jest zbyt szalone.

Skorzystaliśmy z loveshoot, żeby przyzwyczaić się do aparatu. Loveshoot dostarczył nam również zdjęcie, które wykorzystaliśmy do naszej karty.

Melissa sfotografowana 2 dni przed naszym ślubem. Jako para nowożeńców prawie nie zdawaliśmy sobie sprawy, że kamera skierowana jest w nas przez cały dzień. Jako fotograf Melissa nie wychodzi na pierwszy plan, ale wszystko nagrywa, nie zauważając tego od razu jako para ślubna. W porządku na naszym podwórku i jest to bardzo wygodne dla Ciebie.

zdjęcia są wysokiej jakości, podobnie jak albumy. Wybierając album, Melissa wpadła na ostatnią opcję na przód, którą wszyscy kochaliśmy. Myślenie razem jest świetne. Albumy macierzyste są bardzo miłym dodatkiem.

Cieszymy się, że wybraliśmy Melissę i polecamy wszystkim, którzy są w związku małżeńskim, kontakt z Melissą.

G&D

Zgłoś nadużycie
Autor: Sharon
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Melissa, Selijn Photography, sprawiła, że nasz dzień jest jeszcze lepszy niż był. Od początku do końca. Od spotkania wstępnego, które było zarówno nieformalne, jak i profesjonalne, aż do końca wydania naszego albumu, a także wizyty macierzyńskiej. To drugie oznacza, jak bardzo czuliśmy się z nią swobodnie. Dała nam przestrzeń, ale także dała wskazówki do robienia zdjęć w określonych momentach, o których nie myśleliśmy.

Efektem naszego albumu ślubnego jest czysta miłość, prawdziwe emocje i daje poczucie, że chcesz go ponownie obejrzeć. Melissa jest wspaniałą osobą o dobrych cechach, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że natknęliśmy się na nią na weselu naszych przyjaciół i poprosiliśmy ją o to w ten sposób.

Dziękuję Melissa za uczynienie naszego dnia jeszcze piękniejszym!

Miłość, Sharon i Roy!

Zgłoś nadużycie
Autor: Kevin en
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wspaniale spędziliśmy dzień z fotografią Melissy van Selijn i Arthurem (kamerzysta). Czuliśmy się bardzo komfortowo. Bardzo zrelaksowany i dużo śmiechu. Zadbali o to, byśmy mieli super piękny dzień, co znajduje odzwierciedlenie w naszym pięknym albumie ślubnym. Dziękujemy również Melissie za jej wskazówki i pomysły dotyczące różnych raportów fotograficznych. Bardzo fajnie jest też to, że wieczorem podczas imprezy można było zobaczyć wiele zdjęć na stoisku DJ-a. Świetnie się też bawili z naszym 2,5-letnim synem. Zdecydowanie zalecamy, aby Melissa była topperką. Jeszcze raz dziękujemy za sfotografowanie naszego ślubu.
Kevin i Anja

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
2795
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Inne
Do której godziny trwa usługa?
3:00
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Nadat jullie geboekt hebben, vraag ik een vast bedrag voor een aanbetaling. Het resterende bedrag zal naderhand gevraagd worden, voor de foto's worden afgeleverd.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Ik ontvang jullie graag in mijn studio onder het genot van koffie/ thee of een wellicht een lekker wijntje :) . En ben heel benieuwd naar de verhalen jullie als bruidspaar. Hoe hebben jullie elkaar ontmoet, hoe is jullie liefde ontstaan. Vertel mij zoveel mogelijk, des te meer ik mij kan inleven in hoe jullie je mooiste dag wilt herinneren. Aan de hand van jullie wensen maak ik een prijsopgaaf voor jullie trouwreportage. Elke bruiloft is anders en zal ik een prijs op maat maken. Mijn doel is om jullie zoveel mogelijk op je gemak te laten voelen. Jullie niet 'aware' maken van die camera op je snufferd, dat jullie van elkaar genieten en dat zet ik om in beelden. Het liefste fotografeer ik de hele dag. Van de eerst kop koffie t/m de laatste cocktail, zodat jullie kunnen terugkijken op een geweldige dag met de mooiste momenten die worden vastgelegd.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2013, alweer 5 jaar geleden!
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Ik werk zowel alleen als met een tweede fotograaf. Op mijn site vind je andere toffe leveranciers waar ik graag mee samen werk.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
Mijn streven is om de foto's tussen de 4 en 6 weken af te leveren, met daarbij de preview van het album. Na goedkeuring van het album zal het nog 5 weken duren voor het album geleverd wordt.

Adres

Miasto: 6711
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Średnie ceny
  • Fotografia