Drukarnia RoyalDekor to rodzinna firma specjalizująca się w produkcji zaproszeń ślubnych. Co ich odróżnia od setek podobnych firm? Utrzymują bliską relację z klientem, stawiają na sprawną komunikację. Firma na bierząco informuje o szczegółach związanych z zamówieniem. Przykładowo jeśli wasze zamówienie zostanie przekazane do druku, wysyłają e-mail, abyście mogli spać spokojnie.

Zaproszenia ślubne to ich najważniejszy produkt. Na stronie sklepu znajdziecie piękne zdjęcia w aranżacji z dokładnymi opisami. Druk na maszynach przemysłowych, używanie ekologicznych papierów to cechy, które powinny być standardem przy produkcji zaproszeń. Niestety rynek jest bardzo zróżnicowany. W drukarni RoyalDekor możecie zamówić próbki zaproszeń. Takie podejście rozwiewa wszelkie wątpliwości i daje gotowy produkt do porównania. Otrzymacie zaproszenia wykonane na papierze ekologicznym, z certyfikatem FSC®c w gramaturze 350g/m2. O jakości druku musicie przekonać się sami. Dodam tylko, że specjalizują się w druku zaproszeń ślubnych ze zdjęciem narzeczonych.

Dbałość o ekologię, nowoczesny park maszynowy czy najlepsze materiały niczym byłyby gdyby nie zgrany zespół. Ukierunkowani na dobrą komunikację wewnątrz zespołu jak również do klienta. Zawsze stają po stronie klienta. W sytuacji gdy czas nagli, nie ma mowy o długim rozpatrywaniu reklamacji.

Zaproszenia to jednak nie wszystko. Decydując się na zakup w sklepie online, otrzymujecie możliwość dobrania dodatków ślubnych w stylu wybranych zaproszeń. Nowoczesne wzornictwo, coraz szybsze czasy realizacji to zdecydowane atuty tej drukarni.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Sklep internetowy
Czy oprócz produktów z katalogu można samemu projektować zaproszenia?
Stała oferta (katalog)
Czy cena obejmuje druk zaproszeń?
Koszt wydruku wliczony w cenę
Jaki rodzaj druku Państwo wykonują?
Druk cyfrowy
Jaki zazwyczaj jest termin realizacji i dostawy zamówienia?
2 tygodnie
Jakie są Państwa godziny pracy?
9.00-15.00
Jak długo działają Państwo w tej branży?
8
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj RoyalDekor i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o RoyalDekor

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 42-100

Biuro firmy znajduje się na 1 piętrze budynku Banku Spółdzielczego w Kłobucku. Przed przyjazdem ze względu na elastyczne godziny pracy preferowany jest kontakt telefoniczny. RoyalDekor to drukarnia online, wszystkie produkty sprzedawane są za pośrednictwem sklepu internetowego. 

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą