Zespół „RAYA” powstał w 1973 roku,
a założył go nieżyjący już muzyk Filharmonii Podlaskiej Jan Nadolny. Pod jego skrzydłami nabierali szlifów najlepsi białostoccy muzycy i wokaliści dwóch pokoleń. Dziś zespół „RAYA” tworzy pięcioro muzyków, absolwentów Akademii Muzycznych w Białymstoku i Lublinie oraz innych szkół artystycznych.

W połączeniu z doświadczeniem scenicznym, bogatą ofertą, kulturą osobistą oraz pasją, z jaką oddajemy się pracy, daje to Państwu gwarancję wyśmienitej zabawy. Ponadto zespół posiada zróżnicowany repertuar liczący grubo ponad 300 utworów,
co usatysfakcjonuje zarówno młodsze, jak i starsze pokolenie. Wybierając „RAYĘ” wybieracie Państwo muzykę w świetnym wykonaniu oraz energiczne i dowcipne prowadzenie. Obiecujemy Wam niezapomniane wrażenia!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Rezerwacja zespołu polega na podpisaniu umowy oraz wpłacie zadatku
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
45
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj RAYA i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o RAYA

4.8
2 opinii
2 opinii
Profesjonalizm
(2)
Jakość/cena
(2)
Polecasz to?
(2)
a-jurkowski
Autor: Adam
5
Znam tego usługodawcę zawodowo

Bogata Historia, utalentowani muzycy, instrumenty live, przebojowość prowadzących, urozmaicony repertuar, wysokiej klasy sprzęt - to cechy, które wyrózniają zespół Raya na rynku. Jeśli organizujesz Wesele z Klasą i wymarzyłeś/aś sobie, że oprawą muzyczną zajmie się  "Band" - Raya to pełna gwarancja satysfakcji ! Profesjonaliści.

Zgłoś nadużycie
Serdecznie dziękujemy za opinię <3
nika0492
Autor: Dominika
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Lepszego zespołu na Ślubie nie mogliśmy sobie wymarzyć! Goście wytańczeni, zadowoleni, głosy pozdzierane od wspólnego spiewania, stopy bolące od tańczenia boso! Wodzirej szalonu człowiek- wycisnął z naszych gości siódme poty i największe leniuchy wyciągnął na parkiet! Wokalistka Ela głos ma nieziemski, spiewając wywołuje gęsią skórkę! Solówki saksofonisty i klawisze pierwsza klasa! Nic tylko ściągać buty, tańczyć i śpiewać z nimi do bialego rana! Pozdrawiamy D&D Białystok 10.09.2016

Zgłoś nadużycie
Serdecznie dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo miło, że sprostaliśmy oczekiwaniom Państwa gości :-)

Adres

Miasto: 15-001

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą