6
1 od 6
1 od 6
1 od 6
1 od 6
1 od 6
1 od 6

Czy lubisz tego usługodawce? Podziel sie tym!

podobni usługodawcy

Opis

Rage Age by Czapul to wyjątkowa na polskim rynku marka. Projektant tworzy wizerunek otwartego mężczyzny, który docenia doskonałą jakość garniturów, kurtek i płaszczy. Kobieta, dla której projektuje Rafał Czapul, jest z kolei pewna siebie, a ubrania stają się przedłużeniem jej silnej osobowości. 

RAGE ROCK STARS

Znana z niepokornego stylu marka RAGE AGE już w ubiegłym sezonie śmiało wyszła poza męski horyzont. Obok sylwetek hardego buntownika znalazły się również propozycje dla płci pięknej. Silna osobowość, pewność siebie, a przede wszystkim wrodzony upór – to cechy charakterystyczne kobiety, dla której projektuje Rafał Czapul.

Nowoczesny, rockowy duch RAGE AGE w sezonie wiosna/lato 2014 osiągnął swoiste apogeum. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że kolekcja RAGE ROCK STARS to modowa aleja sław. Charakterystyczny styl Keitha Richardsa z Rolling Stones, Iggy Popa czy Sergio Pizzorno z Kasabian stały się bezpośrednią inspiracją kolekcji, w której rockowa jest również kobieta.

Za sukcesem rozpoznawalnych na całym świecie rockmanów stoją bowiem… panie. Chociażby niezwykła była partnerka Richardsa – Anita Pallenberg, której styl oscyluje gdzieś na pograniczu hippie i rockowej nonszalancji. Przypomnienie Lady Rolling Stones, bo tak nazywana była ta niezwykła postać pokazuje, że niezależnie od sezonu i płci, charakteryzująca markę RAGE AGE drapieżność staje się punktem wspólnym wszystkich kolekcji.

Sesja wizerunkowa RAGE ROCK STARS odbyła się na terenie narodowego rezerwatu Joshua Tree nieopodal opuszczonego motelu i stacji benzynowej w kalifornijskim Palmdale.

Szczegóły

Opinia/i (0)

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

0.0
0 opinii

Najnowsze nowości redakcyjne

Od urodzinowej kawy do kawowej znajomości- piękny świąteczny ślub!
Od urodzinowej kawy do kawowej znajomości- piękny świąteczny ślub!