Teatr Ognia Widmo

23

Opis

Teatr Ognia Widmo

pokazy tańca z ogniem

Jesteśmy grupą młodych, kreatywnych osób, które łączy wspólna pasja – taniec z ogniem. Nie boimy się wyzwań!!! Chętnie spełnimy Wasze pomysły, wykorzystamy Waszą ulubioną muzykę lub przygotujemy stroje pasujące do klimatu Imprezy.

W wykonywanym przez nas pokazie bierze udział 5/8 tancerzy z ogniem. Długość pokazu wynosi ok. 20 minut. Wykorzystujemy w nim sprzęt ogniowy, taki jak kije, poi, liny całopalne, parzydełka, hula hop, wachlarze oraz serce ogniowe.

Dodatkowym elementem uświetniającym nasze show jest pirotechnika sceniczna, na którą składa się kij do fontann, wachlarze do fontann, poi pirotechniczne i zestaw pirotechniczny umożliwiający wystrzelenie wielu fajerwerków – od fontann po pirotechnikę trzydziestometrową.

Naszą największą realizacją jest pokaz w klipie "Jedno Słowo" zespołu Piękni i Młodzi.

Posiadamy również własny sprzęt nagłaśniający oraz oświetlenie sceniczne.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Po sprawdzeniu dostępności terminu umawiamy się na podpisanie umowy osobiście lub elektronicznie oraz uiszczenie zadatku za pokaz.
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Ile czasu trwa Państwa pokaz?

  20-25 minut
 • Jaka jest cena Państwa usług?

  2000
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Wyróżnia nas idealnie dobrany podkład muzyczny do którego przygotowujemy układy teatralno-taneczne z naszym sprzętem ogniowym oraz pirotechnicznym. Nie są to pokazy mroczne, niesiemy wiele radości, uśmiechu i zabawy dla wszystkich Gości i Par Młodych. Spełniamy również pomysły klienta związane z gatunkiem muzyki i strojami tematycznymi.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  6 lat

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (8)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 8 opinii
Znam tego usługodawcę zawodowo

Profeska, mega podejscie do tematu i kreatywność. Własne pomysły ale i akceptacja pomysłów zleceniodawcy, 

Zgłoś nadużycie
Przez byblues
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Świetne show. Profesjonalne wykonanie; taniec,muzyka oraz ogień (nie wspominając już o ludziach) tworzą świetny klimat  :D Polecam!

Zgłoś nadużycie
Przez Ameliees
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Jak najbardziej polecam usługi tej grupy! Kreatywni,profesjonalini, ludzie z pasją. To wszystko widać po ich wspaniałych występach :)  Do tego świetne efekty specjalne jak pirotechnika... Magia :)  Polecam z całego serca :)

Zgłoś nadużycie
Przez Jerejs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dla mnie bomba! ;) Widziałem wiele pokazów tańca z ogniem, ale dopiero przy tej grupie przekonałem się, że to prawdziwa Sztuka przez duże S. Ruch sceniczny połączony ze świetnym opanowaniem żywiołu, a to wszystko zwieńczone efektami pirotechnicznymi.. naprawdę polecam :) A no i nie można zapomnieć o muzyce, która była idealnym dopełnieniem do występu.. tak jakby każda nuta została napisana specjalnie na ten pokaz! :D Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! :)

Zgłoś nadużycie
Przez mariarietttas
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Niesamowite przeżycie, nigdy go nie zapomnę do końca życia. Czułam sie jak w bajce disneya. I te cudowne efekty, które sprawiają że można przenieść się myślami do całkiem innego świata. Pełen profesjonalizm, mogła bym na nich patrzeć godzinami .

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Teatr Ognia Widmo w Mazowieckie:

Monte Cassino 37 06-400 Ciechanow
 • #Średnie ceny