Pracownia ślubna Bloom Room

Pracownia ślubna Bloom Room

Bukiety i oprawa kwiatowa

Z dbałością o każdy szczegół wykonamy ślubny zestaw kwiatowej oprawy Panny Młodej i jej świty. Mogą to być bukiety, wianki, korsarze oraz kwiatowe wpinki do włosów. Zadbamy też, aby Pan Młody i jego obstawa prezentowali się równie dobrze przygotowując dla nich butonierki.


Dekoracja ceremonii i przyjęcia

Jest to Wasz dzień i wszystko ma wyglądać tak, jak sobie wymarzyliście. Od tego jesteśmy. Zgodnie z Waszymi wytycznymi przygotujemy miejsce ceremonii i przyjęcia od A do Z. Jeśli chcecie ślub plenerowy i ściankę z makramy – nie ma problemu – upleciemy! Jeśli zaś marzy Wam się ceremonia w zabytkowym kościele zrobimy, co w naszej mocy aby nie przyćmić dekoracjami tego miejsca. Wysłuchamy Waszych pomysłów, doradzimy co naszym zdaniem sprawdzi się najlepiej a następnie wszystkie szczegóły ustalimy wspólnie.


Kwiaty na sesje plenerowe

Organizacja ślubu to bardzo pracochłonne zadanie. A człowiek jak się napracuje, to chce później odpocząć. Normalne i w pełni zrozumiałe. Jeśli więc zdarzy się tak, że sesja plenerowa organizowana będzie z opóźnieniem, a wy potrzebujecie zamówić nowy bukiet/wianek i butonierkę, to jesteśmy dla Was i chętnie się tego podejmiemy. Niezależnie, czy owe kompozycje mają możliwie jak najbardziej przypominać te z dnia ślubu, czy być zupełnie nową realizacją.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaką usługę Państwo oferują?
Bukiet ślubny, Dekoracje kwiatowe na ślub, Kwiaty na salę weselną, Przypinki dla gości weselnych, Dekoracje na samochód ślubny, Inne
Prace oparte są na stałej ofercie czy istnieje możliwość realizacji autorskiego projektu bukietu ślubnego?
Realizacja autorskich projektów
Czy oferują Państwo usługę dekoracji także w innych częściach kraju?
Tak, zajmujemy się także dekoracją
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Pracownia ślubna Bloom Room i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Pracownia ślubna Bloom Room

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 10-687

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą