Pracownia Roślinna

16

Opis

Z ogromn przyjemnością udekorujemy każde, nawet najbardziej wymagające wesele. Oprócz kwiatów oferujemy również dodatki, świeczniki, lamipony czy wybraną oprawę graficzną. 

Jesteśmy otwarci i zawsze staramy się spełnić jak najlepiej oczekiwania naszych klientów, słuchająć uważnie każdej z najdrobniejszych uwag. Precyzja i jakość są dla nas niezmiernie ważne.

Szczegóły

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x5

Opinia/i (3)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 3 opinii
Przez viqis
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pani Wiktoria jest pasjonatka, widac to w jej kontakcie z osobami zainteresowanymi dekoracja weselna. Wspolpraca z nia byla przyjemnoscia, a efekt finalny przeszedl nasze najsmielsze oczekiwania. Zarowno sala, jak i bukiet wygladaly przepieknie, dodawaly uroku juz i tak przeslicznemu miejscu. Wszystko razem komponowalo sie w jedna calosc, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Wystroj dodawal uroku w ten sloneczny pazdziernikowy dzien. 

Zgłoś nadużycie
Przez k.olejniks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z całego serca polecam!!! Pani Wiktoria potrafi czynić cuda!!! Dzięki niej nasze wesele było jeszcze piękniejsze!!! wszystkie dekoracje tworzone są z pasją!!! ma mnóstwo pomysłów i generalnie chyba czyta w myślach!!!

Poprostu pięknie!!! :)))

Zgłoś nadużycie
Przez at00021s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z całego serca polecam! Pani Wiktoria wyczarowała mi tak piękny bukiet ślubny, o jakim nawet nie śniłam i nie mogłam przestać się w niego wpatrywać Dekoracje sali i kompozycje na stołach były zachwycające - w 100% można Pani Wiktorii zaufać i powierzyć przygotowanie oprawy kwiatowej tego wyjątkowego dnia. Wszystkie spotkania odbyły się w przemiłej atmosferze. Jeszcze raz bardzo dziękuję! 

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Pracownia Roślinna w Śląskie:

43-300 Bielsko-Biała