Z ogromn przyjemnością udekorujemy każde, nawet najbardziej wymagające wesele. Oprócz kwiatów oferujemy również dodatki, świeczniki, lamipony czy wybraną oprawę graficzną. 

Jesteśmy otwarci i zawsze staramy się spełnić jak najlepiej oczekiwania naszych klientów, słuchająć uważnie każdej z najdrobniejszych uwag. Precyzja i jakość są dla nas niezmiernie ważne.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Pracownia Roślinna i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Pracownia Roślinna

5.0 6 opinii
Autor: Agnieszka
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pani Wiktoria czarodziejką! Bukiet przepiękny, przepiękny! A wianek?? Nie mam słów jakie to szczęście, jest to jest aż niemożliwe i niespotykane, by tak dobrze poznać i wyczuć klimat i stworzyć takie piękne pasujące idealnie kompozycje. Dzięki Pani Wiktorii na sesji mogłam się poczuć tak jak w dniu ślubu. Jeszcze raz, dziękuję Pani bardzo za wspaniałą wymarzoną współpracę, jestem ogromnie wdzięczna i szczęśliwa, że to Pani tak pięknie udekorowała nam uroczystość, salę i mnie

Zgłoś nadużycie
Autor: Sara
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ogromnie polecam! Przepiękne dekoracje wykonane przez Panią Wiktorię były idealnie dopasowane do miejsca i klimatu wesela :-) Profesjonalne podejście w każdym etapie przygotowań, o nic nie musieliśmy się martwić.

Zgłoś nadużycie
Autor: Patrycja
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Idealnie w każdej kwestii. Oprawa kwiatowa koscioła i sali weselnej na najwyższym poziomie. Zarowno goście jak i my byliśmy zachwyceni. Jeszcze raz dziękuje. Polecam serdecznie.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: 43-300