Pod Skrzydłami Anioła

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Pod Skrzydłami Anioła

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Lokal „Pod Skrzydłami Anioła” to klimatyczne miejsce, mieszczące się w gustownie odrestaurowanych wnętrzach zabudowań z przełomu XIX i XX w., należących niegdyś w skład kompleksu zamkowego Donnersmarcków. Położony w samym sercu dzielnicy Kozłowej Góry w Piekarach Śląskich, otoczony XIX wiecznym parkiem z zachowanym drzewostanem, jest doskonałym miejscem do celebrowania każdej spędzonej w naszym lokalu chwili.

Proponujemy Państwu organizację wesel lub innych ważnych imprez okolicznościowych w lokalu „Pod Skrzydłami Anioła”, który zadowoli zwolenników jasnych i przejrzystych przestrzeni oraz barokowych wnętrz. Elegancki styl, doświadczenie oraz pomoc koordynatorów są gwarancją niezapomnianego przyjęcia.

Od samego początku tworzenia wizji każdego wesela, poprzez kolejne etapy jego planowania, omawiania aż do realizacji i zakończenia, jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc dobrą radą i pomocą. Odpowiadamy nawet na najtrudniejsze pytania, udzielamy wskazówek w doborze menu, zasugerujemy pewne rozwiązania dotyczące wystroju sali, oprawy muzycznej czy florystycznej.

Nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, setki zorganizowanych wesel oraz pozytywne opinie są najlepszym dowodem na to, że adres lokalu „Pod Skrzydłami Anioła” to strzał w dziesiątkę.

Każde wesele to dla nas nowe wyzwanie, a do każdej Pary Młodej podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu każda uroczystość ma swój charakter i niepowtarzalny klimat. Nasza propozycja skierowana jest do Państwa z myślą o tym, abyście w tym szczególnym dniu mogli w pełni korzystać z radości tej wyjątkowej chwili i znakomicie się bawić.

Opinie o Pod Skrzydłami Anioła

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 41-945

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt