Organizacja ślubu to ogromne wyzwanie i przedsięwzięcie logistyczne. Ma to być najpiękniejszy dzień w Waszym życiu i warto zadbać o to, żeby odbył się zgodnie z Waszymi oczekiwaniami i bez wpadek.

Konsultant ślubny to osoba, która wie jak poruszać się w branży ślubnej i ma sprawdzonych podwykonawców. Dzięki konsultantowi ślubnemu nie musicie spędzać wielu godzin na wyszukiwaniu usługodawców i sprawdzaniu, czy są oni godni zaufania – tym zajmujemy się my. Wam zostawiamy najmilszą część przygotowań – wybór.

My, ponad zwykłą organizację i dopilnowanie wszystkich detali Waszego dnia, zajmujemy się również stylizacją przyjęć weselnych. Dbamy o to, aby Wasi goście od samego początku wiedzieli na czyje przyjęcie przyszli i aby wspominali je przez wiele lat.

Umów się na niezobowiązujące spotkanie przy kawie. Poznamy się i omówimy jakiej pomocy potrzebujecie. Zadbamy o to, żeby zrealizować Wasze marzenia i potrzeby.

Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Plan My Wedding i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Plan My Wedding

4.8 6 opinii
Autor: Paulina
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Idalia koordynowała nasze październikowe wesele i z perspektywy czasu nie wyobrażam sobie ogarnięcia tego całego przedsięwzięcia bez niej. Definitywnie były to jedne z najlepiej wydanych pieniędzy w tym całym weselnym szaleństwie :D
Po fakcie nawet mama i teściowa przyznały, że dobrze było mieć koordynatorkę na takiej ważnej imprezie, dzięki czemu same mogły się skupić na celebrowaniu ważnych chwil :)
Polecam serdecznie - konkretnie, bez spiny, wszystko podane na tacy. Idealne dla osób które nie chcą spędzać każdego wieczoru na wysyłaniu zapytań np., o torty weselne, i które chcą dobrze się bawić na własnym weselu ;)

Zgłoś nadużycie
Paulinko, Adamie, to była przyjemność towarzyszyć Wam w tym ważnym dniu! Jestem bardzo szczęśliwa, że wszystko przebiegło zgodnie z planem - no i że udało nam się zrobić ceremonię w plenerze mimo październikowej aury! <3 Dziękuję Wam za zaufanie!
Autor: Kasia
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

We are based in the UK, so we knew that we wanted a wedding planner on the ground in Poland to support us. We were lucky to find Idalia, as she was a joy to work with, super communicative, and always professional whilst also becoming a friend to us. She was totally behind our vision the wedding, helping to shape the practicalities and suggesting additional options, but never imposing her own taste upon ours. She was an invaluable asset when negotiating with different suppliers, and always answered our questions promptly and thoroughly. Unfortunately, due to Covid, we ended up postponing and then cancelling our Polish ceremony, as the travel restrictions became too complicated — but nevertheless, we would recommend her services to anyone planning a wedding. With her help, we have no doubt that the big day would have worked out perfectly.

Zgłoś nadużycie
Dear Katya&Paul,

it was an honor and a great pleasure to work with you! Of course, I'm sad your wedding didn't go as we planned cause it would be totally amazing! But we worked on your big day for almost two years and I'm happy I was a part of your journey. Thank you for that!
Autor: Marta
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Szukając wedding plannera na nasze plenerowe wesele w namiocie, nie wiedzieliśmy ze oprócz osoby która zorganizuje nasz dzień w najpiękniejszy, przekraczający wszelkie oczekiwania i pasujący do nas sposób, znajdziemy osobę, z którą każda minuta organizacji będzie przyjemnością i z którą trudno nam będzie się rozstać. Idalia obok profesjonalizmu, serdeczności, otwartości na wyzwania, ogromnej wiedzy oraz wyczucia potrzeb i stylu swoich par młodych, potrafiła sprawić ze na każdym etapie czuliśmy się bezpieczni i spokojni. To była wspaniała przygoda i czujemy się wdzięczni i zaszczyceni , że Idalia towarzyszyła nam w tym ważnym czasie.

Zgłoś nadużycie
Marto, Jasiu, jestem bardzo wdzięczna, że mieliśmy szansę się poznać. Praca z Wami to była czysta przyjemność! Jestem szczęśliwa, że udało mi się sprostać Waszym oczekiwaniom. Dziękuję, za Wasze słowa uznania :)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Płatności są dzielone na kilka rat, ustalanych indywidualnie, tak aby było to komfortowe dla Młodej Pary.

Adres

Miasto: