Plan My Wedding

Firmy
Premium
  • Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Organizacja ślubu to ogromne wyzwanie i przedsięwzięcie logistyczne. Ma to być najpiękniejszy dzień w Waszym życiu i warto zadbać o to, żeby odbył się zgodnie z Waszymi oczekiwaniami i bez wpadek.

Konsultant ślubny to osoba, która wie jak poruszać się w branży ślubnej i ma sprawdzonych podwykonawców. Dzięki konsultantowi ślubnemu nie musicie spędzać wielu godzin na wyszukiwaniu usługodawców i sprawdzaniu, czy są oni godni zaufania – tym zajmujemy się my. Wam zostawiamy najmilszą część przygotowań – wybór.

My, ponad zwykłą organizację i dopilnowanie wszystkich detali Waszego dnia, zajmujemy się również stylizacją przyjęć weselnych. Dbamy o to, aby Wasi goście od samego początku wiedzieli na czyje przyjęcie przyszli i aby wspominali je przez wiele lat.

Umów się na niezobowiązujące spotkanie przy kawie. Poznamy się i omówimy jakiej pomocy potrzebujecie. Zadbamy o to, żeby zrealizować Wasze marzenia i potrzeby.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.8 3 opinii
Autor: madziasad
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Agencja Plan My Wedding zajęła się kompleksową organizacją mojego ślubu i wesela. Paru osobom powiedziałam już, że gdyby nie Plan My Wedding, nie doszłoby do mojego ślubu :) Myślę, że prawie wszystkie młode pary, nie zdają sobie sprawy ile nerwów i czasu kosztuje organizacja ich najważniejszego dnia. A moja rada jest, aby bez zastanawiania się, zatrudnić właśnie Agencję Plan My Wedding.

Bez dwóch zdan – z Idalia można konie kraść. Od pierwszych minut spotkania poczułam, jakbym znała się z nią od lat. W głównej mierze dlatego, że słucha uważnie co ma się do powiedzenia. Sprawia, że juz w pierwszym kontakcie, czujesz się jak najważniejsza osoba na świecie.

Jest otwarta na każdy pomysł i rzetelnie doprowadza do jego realizacji. Walczy jak lew, w każdej sprawie Państwa Młodych. Ma dużą bazę sprawdzonych i chwalonych podwykonawców.  Jest cierpliwa, a kontakt z nią (w moim odczuciu) był 24/7.

Jako osoba mieszkająca za granicą, spokojnie spałam, wiedząc, że nie muszę się o nic martwić. Agencja dograła każdy temat związany z weselem. A Idalia była z nami na każdym spotkaniu i na każdej próbie (fryzury, makijaże itp.) dbając o nasz ‘dobry interes’.

A koordynacja dnia ślubu, przeszła moje wszelkie oczekiwania. Dziewczyny pilnowały każdego szczegołu i były wręcz niewidzialne. Goście gratulowali i byli pod wrażeniem, że zorganizowałam takie super wesele, nie mieszkając w Polsce. A to w przeogromnym stopniu zasługa Plan My Wedding!

Nie sądzilam, że istnieje coś takiego, jak wymarzony slub. Jak patrzę z perspektywy czasu, już po, na spokojnie, śmiało stwierdzam, że byłam w błędzie. W ogromnej części dzięki Agencji, moje wesele było jak z marzeń i zmieniłabym ani jednej rzeczy.

Zgłoś nadużycie
Autor: anitaantkiewicz
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Agencja Plan My Wedding to profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Idalia - ma zawsze wszystko pod kontrolą i jest bardzo przygotowana. Dopracowała każdy szczegół naszego wesele. Negocjowała warunki i ceny i dopięła wszystko na ostatni guzik. Wyczerpujaco odpowiadała na wszystkie pytania i cierpliwie pomagała wybrać najlepsze opcje. Koordynacja wesele polsko - angielskiego na wysokim poziomie ale bez rzucania się w oczy. Bardzo polecamy współpracę z Idalia dla tych co organizują ślub na odległość ale też dla tych na miejscu.
Serdecznie dziękujemy za nasz piękny dzien!

Zgłoś nadużycie
Autor: megbalcerzak
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować naszej Wedding Planerce – Idalii. To niezwykle
zorganizowana, konkretna, profesjonalna, a przy tym ciepła, wyrozumiała i cierpliwa osoba.
„Wymyśliła” nasze niewielkie, rodzinne wesele w przydomowym ogrodzie od A do Z, a efektem byliśmy
zachwyceni.
Idalia zadbała zarówno o odpowiedni nastrój, muzyczną oprawę, jak i o logistykę. Współpracowała z
florystką (miałam boski bukiet z polnych kwiatów), zorganizowała przepiękny, przepyszny, a jednocześnie
skromny czekoladowy tort. Słowem Idalia zadbała o wszystko. My nie musieliśmy się niczym martwić,
cieszyliśmy się swoim dniem.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy!:)
Magi i Marcin.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Płatności są dzielone na kilka rat, ustalanych indywidualnie.
Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?
Tak
Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?
Brak ograniczeń
Jaka jest cena Państwa usług?
od 500zł
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Dla nas nie ma znaczenia, czy do ślubu pozostało kilka tygodni, czy dwa lata - pomożemy Wam na każdym etapie przygotowań. Istnieje również możliwość zatrudnienia nas do koordynacji dnia ślubu. Przygotowujemy spersonalizowane wesela. Kochamy wyzwania!

Adres

Miasto: