• Cena usługi Ekskluzywne ceny

Organizacja ślubu to ogromne wyzwanie i przedsięwzięcie logistyczne. Ma to być najpiękniejszy dzień w Waszym życiu i warto zadbać o to, żeby odbył się zgodnie z Waszymi oczekiwaniami i bez wpadek.

Konsultant ślubny to osoba, która wie jak poruszać się w branży ślubnej i ma sprawdzonych podwykonawców. Dzięki konsultantowi ślubnemu nie musicie spędzać wielu godzin na wyszukiwaniu usługodawców i sprawdzaniu, czy są oni godni zaufania – tym zajmujemy się my. Wam zostawiamy najmilszą część przygotowań – wybór.

My, ponad zwykłą organizację i dopilnowanie wszystkich detali Waszego dnia, zajmujemy się również stylizacją przyjęć weselnych. Dbamy o to, aby Wasi goście od samego początku wiedzieli na czyje przyjęcie przyszli i aby wspominali je przez wiele lat.

Umów się na niezobowiązujące spotkanie przy kawie. Poznamy się i omówimy jakiej pomocy potrzebujecie. Zadbamy o to, żeby zrealizować Wasze marzenia i potrzeby.

Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Plan My Wedding i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Plan My Wedding

4.8 4 opinii
Autor: martasilk97
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Szukając wedding plannera na nasze plenerowe wesele w namiocie, nie wiedzieliśmy ze oprócz osoby która zorganizuje nasz dzień w najpiękniejszy, przekraczający wszelkie oczekiwania i pasujący do nas sposób, znajdziemy osobę, z którą każda minuta organizacji będzie przyjemnością i z którą trudno nam będzie się rozstać. Idalia obok profesjonalizmu, serdeczności, otwartości na wyzwania, ogromnej wiedzy oraz wyczucia potrzeb i stylu swoich par młodych, potrafiła sprawić ze na każdym etapie czuliśmy się bezpieczni i spokojni. To była wspaniała przygoda i czujemy się wdzięczni i zaszczyceni , że Idalia towarzyszyła nam w tym ważnym czasie.

Zgłoś nadużycie
Autor: madziasad
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Agencja Plan My Wedding zajęła się kompleksową organizacją mojego ślubu i wesela. Paru osobom powiedziałam już, że gdyby nie Plan My Wedding, nie doszłoby do mojego ślubu :) Myślę, że prawie wszystkie młode pary, nie zdają sobie sprawy ile nerwów i czasu kosztuje organizacja ich najważniejszego dnia. A moja rada jest, aby bez zastanawiania się, zatrudnić właśnie Agencję Plan My Wedding.

Bez dwóch zdan – z Idalia można konie kraść. Od pierwszych minut spotkania poczułam, jakbym znała się z nią od lat. W głównej mierze dlatego, że słucha uważnie co ma się do powiedzenia. Sprawia, że juz w pierwszym kontakcie, czujesz się jak najważniejsza osoba na świecie.

Jest otwarta na każdy pomysł i rzetelnie doprowadza do jego realizacji. Walczy jak lew, w każdej sprawie Państwa Młodych. Ma dużą bazę sprawdzonych i chwalonych podwykonawców.  Jest cierpliwa, a kontakt z nią (w moim odczuciu) był 24/7.

Jako osoba mieszkająca za granicą, spokojnie spałam, wiedząc, że nie muszę się o nic martwić. Agencja dograła każdy temat związany z weselem. A Idalia była z nami na każdym spotkaniu i na każdej próbie (fryzury, makijaże itp.) dbając o nasz ‘dobry interes’.

A koordynacja dnia ślubu, przeszła moje wszelkie oczekiwania. Dziewczyny pilnowały każdego szczegołu i były wręcz niewidzialne. Goście gratulowali i byli pod wrażeniem, że zorganizowałam takie super wesele, nie mieszkając w Polsce. A to w przeogromnym stopniu zasługa Plan My Wedding!

Nie sądzilam, że istnieje coś takiego, jak wymarzony slub. Jak patrzę z perspektywy czasu, już po, na spokojnie, śmiało stwierdzam, że byłam w błędzie. W ogromnej części dzięki Agencji, moje wesele było jak z marzeń i zmieniłabym ani jednej rzeczy.

Zgłoś nadużycie
Autor: anitaantkiewicz
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Agencja Plan My Wedding to profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Idalia - ma zawsze wszystko pod kontrolą i jest bardzo przygotowana. Dopracowała każdy szczegół naszego wesele. Negocjowała warunki i ceny i dopięła wszystko na ostatni guzik. Wyczerpujaco odpowiadała na wszystkie pytania i cierpliwie pomagała wybrać najlepsze opcje. Koordynacja wesele polsko - angielskiego na wysokim poziomie ale bez rzucania się w oczy. Bardzo polecamy współpracę z Idalia dla tych co organizują ślub na odległość ale też dla tych na miejscu.
Serdecznie dziękujemy za nasz piękny dzien!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Płatności są dzielone na kilka rat, ustalanych indywidualnie, tak aby było to komfortowe dla Młodej Pary.
Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?
Tak
Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?
Brak ograniczeń
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Dla nas nie ma znaczenia, czy do ślubu pozostało kilka tygodni, czy dwa lata - pomożemy Wam na każdym etapie przygotowań. Istnieje również możliwość zatrudnienia nas do koordynacji dnia ślubu. Przygotowujemy spersonalizowane wesela. Kochamy wyzwania!

Adres

Miasto:

Podobne firmy

Konsultanci ślubni | Olsztyn
3

Witam wszystkie Pary Młode. Na samym początku chcę Wam serdecznie pogratulować zaręczyn! Przed Wami wspaniały czas przygotowań, wiele wyborów, wycieczek, przymiarek czy też degustacji. Nie raz pojawi się mały stres czy też zmęczenie. Czasami najdzie chęć odłożenia poszukiwań na dalszy plan i potrzeba... See +

Konsultanci ślubni | Olsztyn
3

"Organizacja ślubu to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja i styl życia :) Dopięcie wszystkich szczegółów na ostatni guzik często wiąże się z ogromnym stresem, który spada na Parę Młodą.  Chętnie zdejmę ten ciężar z Waszych ramion i zorganizuję ślub oraz wesele Waszych marzeń! Tak, abyście mogli... See +

Powiązane tagi:
  • Konsultanci ślubni
  • Ekskluzywne ceny