1/4
Par Amour, agencja ślubna
Par Amour, agencja ślubna
1 od 4 Zdjęcia
Par Amour, agencja ślubna
Par Amour, agencja ślubna
1 od 4 Zdjęcia
Par Amour, agencja ślubna
Par Amour, agencja ślubna
1 od 4 Zdjęcia
Par Amour, agencja ślubna
Par Amour, agencja ślubna
1 od 4 Zdjęcia

Opis

Agencja Ślubna Par Amour powstała z chęci zajmowania się w życiu tym, co sprawia przyjemność, tym, co kocha się robić.

Organizacja ślubów i wesel to nie tylko praca, ale przede wszystkim przyjemność. Kochamy to, co robimy, a bycie z Wami w tym niepowtarzalnym momencie sprawia nam niesamowitą radość.
Największą satysfakcją jest Wasz uśmiech i świadomość, że wszystko było idealnie, tak jak sobie wymarzyliście, a piękne wspomnienia, które tak naprawdę dopiero po latach nabierają bezcennej wartości pozostaną na zawsze…

Oferujemy kompleksowe usługi organizacji Ceremonii Ślubnych oraz Przyjęć Weselnych. Posiadamy certyfikat konsultanta ślubnego, co świadczy o profesjonalnym podejściu do wykonywanej przez nas pracy. Mogą mieć Państwo pewność, że jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie.

Ślub jest niezapomnianym, absolutnie wyjątkowym oraz jednym z najpiękniejszych dni w życiu. Wyobrażenie o pięknym ślubie nie jest nam obce, a to, co nas wyróżnia to świeżość spojrzenia, przebojowość i odwaga.

Nie boimy się wyzwań – z chęcią zorganizujemy nawet najbardziej niezwykłe pomysły. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie, jesteśmy po to, by pomóc Państwu w realizacji Waszych ślubnych marzeń.

Nasza Konsultantka Ślubna będzie Waszym subtelnym doradcą, organizatorem i pośrednikiem – Wy w tym czasie, będziecie mogli cieszyć się sobą, spędzać wspólnie czas.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Lublinie, działamy jednak na terenie całego województwa Lubelskiego. Z każdym dniem wyszukujemy, co raz więcej pięknych zakątków naszego regionu. Z wielką przyjemnością organizujemy uroczystości w Nałęczowie oraz Kazimierzu Dolnym - które, niepodważalnie są perełkami Lubelszczyzny.

Dołożymy wszelkich starań, aby Wasz dzień był absolutnie wyjątkowy, zaparł dech w piersiach na długi czas, a Wy wypoczęci i bez stresu mogli w pełni się nim rozkoszować…

Szczegóły

Właściciel nie odpowiedział jeszcze na ptania FAQ

Opinia/i (0)

0.0
0 opinii

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Lista wszystkich lokalizacji Par Amour w Lubelskie:

Lublin