• Odwiedź Stronę Www

Pałac Wojanów to idealne miejsce, aby obchodzić tak wyjątkowe święto, jakim jest ślub i wesele, by cieszyć się tymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi. Historyczny charakter obiektu stwarza romantyczną i tajemniczą atmosferę, która na długo zostanie w pamięci. Niepowtarzalny klimat sal bankietowych, idealna oprawa florystyczna i muzyczna, wspaniałe jedzenie oraz miła i dyskretna obsługa podkreślą wyjątkowy charakter Państwa uroczystości

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.5 4 opinii
Autor: rokickaj5
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Byliśmy Gośćmi na weselu w kwietniu 2019. Pełen profesjonalizm w każdym obszarze.

Obsługa na najwyższym poziomie, menedżerowie zadbali o każdy nawet najmniejszy detal. Obsługa kelnerska młoda, ale bardzo profesjonalna. Jedzenie....wyborne!!!! Ogromny wybór, przepyszne smaki, profesjonalnie wyserwowane. 

Miejsce bajeczne i wyjątkowe. Polecamy szczerze w 100%!!!!!

Zgłoś nadużycie
Autor: soja.69
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Byliśmy gośćmi na weselu. Miejsce piękne to fakt ale gdy idzie sie na wesele to po to aby dobrze zjeść i sie pobawić... Jedzenie? Masakra!!!! Stoły puste, bufet ... jakaś kpina Ludzie po obiedzie byli tak głodni że gdy pojawił się bufet w postaci zimnych przekąsek to wszyscy sie wręcz rzucili do jedzenia Na stołach tylko wódka, sok i woda Obsługa masakra, jakies niedoświadczone dzieci które niczego nie ogarnialy Brak filiżanek na kawe bo zabrakło Ogólnie tylko ładna sala, otoczenie ale przestrzegam bo nie o to chodzi w weselu Wszyscy goście byli zawiedzeni Nie polecam!!!!

Zgłoś nadużycie
Autor: Serdecznosci
Znam tego usługodawcę zawodowo

Miejsce z super klimatem i historią! Pyszne jedzenie.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: 58-508