Pałac Mortęgi

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Pałac Mortęgi

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Pałac Mortęgi Hotel & SPA to wysokiej klasy obiekt, który wyróżnia się spośród innych stylem i historią w tle. Hotel oferuje łącznie 50 pokoi i apartamentów. Atutami są nie tylko wnętrza urządzone w bogatym, szlacheckim stylu, lecz także malownicze położenie oraz klimatyczna strefa odnowy biologicznej.

Pałac Mortęgi to zabytkowy kompleks budynków, w tym XIX-wieczny pałac i liczne zabudowania folwarczne z XIV wieku, położone na 14 hektarach terenu. Największych zmian dokonano po 1800 roku, gdy z dworu rycerskiego powstała piękna neoklacystyczna budowla.

W skład kompleksu budynków wchodzą: Pałac, Dworek, Oficyna, Powozownia, Willa Jana, Spichlerz, Browar, Sala sportowa, Sala zabaw, Kaplica, Stajnie, Ujeżdżalnia oraz Owczarnia.

Magiczne wnętrza i elegancki wystrój Pałacu Mortęgi Hotel & SPA to idealne miejsce do organizacji wesel. Sale bankietowe pomieszczą nawet kilkaset osób. Ceremonia zaślubin i wesele to jedno z najważniejszych chwil w życiu, do których będą Państwo niejednokrotnie wracać wspomnieniami. Z wielką radością zadbamy, aby ten czas stał się wyjątkowy. Nasza pasja, zaangażowanie i doświadczenie uczyni uroczystość ślubną jeszcze piękniejszą. Wykreujemy dla Państwa niepowtarzalne przyjęcie w konkretnym stylu lub z niecodziennym motywem przewodnim

Mieszcząca się w Dworku Restauracja Szlachecka idealnie łączy styl angielski z nowoczesnym designem. Z pewnością uwagę gości przyciągnie czarno-biała, marmurowa podłoga z mozaiką w kształcie rozety z herbem rodu Mortęskich. Sale tej restauracji pomieszczą do 150 osób. Przynależny do Restauracji Szlacheckiej taras wraz z letnim namiotem może posłużyć również jako parkiet do tańczenia

W centralnej części pałacu znajduje się dawna oranżeria przekształcona w Restaurację Herbową. Sala pomieści do 100 osób, a pełne światła wnętrza i dębowy parkiet sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację wesela.

Sakrament małżeństwa może odbyć się w odrestaurowanej w neogotyckim stylu pałacowej Kaplicy. To wymarzone miejsce na zawarcie ślubu kościelnego, a subtelne światło przenikające przez okna doda uroczystości niepowtarzalnego charakteru. Jeżeli natomiast chcą Państwo zorganizować ślub w plenerze, do Waszej dyspozycji oddajemy Pałacową Gloriettę.

W pałacowych stajniach znajduje się kilkanaście koni rasy angielskiej, które mogą zostać zaprzęgnięte do bryczek i innych stylowych pojazdów.

Opinie o Pałac Mortęgi

4.2
1 opinia
1 opinia
Profesjonalizm
(1)
Jakość/cena
(1)
Polecasz to?
(1)
biuro292
Autor: Natalia
4.3333333333333
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pobyt 06.02-09.02.22 dwójka dorosłych,dziecko i piesek.Miejsce  godne polecenia,obsługa 10/10,spa idealne, miejsce dla spacerów cudowne  .Na pewno wrócimy .Cena jest jak najbardziej adekwatna do miejsca.Polecam i jeszcze raz polecam .️️️

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 14260

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt