• Cena usługi Ekskluzywne ceny
 • Ilość miejsc 100
 • Odwiedź Stronę Www

Pałac Manowce - Luksusowe miejsce na wesela nad Zalewem Szczecińskim

Manowce to zabytkowa nieruchomość niedaleko Szczecina. Mimo odosobnionego położenia, z pałacu w zaledwie 45 minut można dojechać do centrum Szczecina i w 1,5 godziny – do szczecińskiego lotniska w Goleniowie. Zbudowany na samym początku XX wieku pałac Manowce został ostatnio odrestaurowany w taki sposób, aby zachować wierność pierwotnej wizji okazałej wiejskiej posiadłości. Z pałacu położonego na skraju rozległych lasów i nad samym brzegiem Zalewu Szczecińskiego można podziwiać widok na jego bezkresne wody.

Dzięki gustownej architekturze, wspaniałym wnętrzom i malowniczemu położeniu Manowce są znakomitą scenografią dla zaślubin i przyjęć weselnych. Budynek pałacu został zaprojektowany w neoklasycystycznym stylu, z majestatycznym portykiem i wyszukaną sztukaterią. We wnętrzach znaleźć można piękne stare meble, obrazy i dwustuletnie piece kaflowe, a także współczesne luksusowe meble. Teren wokół pałacu, w tym ogród z fontanną, jest równie fotogeniczny.

Zapraszamy gości na grupowe pobyty wakacyjne, a także organizujemy spotkania i imprezy firmowe oraz przyjęcia weselne i rodzinne.

W pałacu udzielane są śluby cywilne i humanistyczne. Udostępniamy obiekt na zasadzie wyłączności, dlatego w tym czasie nie ma w nim żadnych innych gości. Organizujemy wesela i przyjęcia weselne dla maksimum 50 gości we wnętrzach pałacu lub maksimum 100 gości w hali namiotowej w ogrodzie przy zalewie, a także obiady i dyskretne przyjęcia weselne dla od 2 do 30 gości. Ponieważ Manowce położone są w lesie, wesela kończą się o północy, a gdy odbywają się na zewnątrz pałacu, o godzinie 23.00 ściszamy muzykę.

Publikujemy nasze ceny. Cena wesela obejmuje: wynajem obiektu na wyłączność, przyjęcie weselne, a także zakwaterowanie dla maksymalnie 42 osób, w tym apartament nowożeńców. Ceny wesel na zewnątrz nie obejmują kosztu wynajmu i montażu hali namiotowej oraz jej wyposażenia. Cena minimalna została ustalona przy założeniu, że na weselu obecnych będzie co najmniej 40 gości wewnątrz pałacu lub 75 gości na zewnątrz. W weekendy w sezonie letnim, cena minimalna wynosi w złotówkach równowartość 20.000 euro, a opłata za każdego dodatkowego gościa to równowartość 200 euro. Nie ma opłat za dzieci do 5 lat, a za dzieci w wieku 6-12 opłata jest pomniejszona o 50%. Ceny minimalne innych typów przyjęcia weselnego, a także ceny wesel w dni powszednie i poza sezonem letnim są niższe.

Młodej parze i ich gościom oferujemy 13 dwuosobowych pokoi i 3 apartamenty, różniące się od tego, co można znaleźć w typowych hotelach. A cóż dopiero nasz apartament dla nowożeńców, w którym każda panna młoda poczuje się jeszcze piękniejsza! Jest on udostępniany również na przygotowania do ślubu. Pokoje i apartamenty zapewniają nocleg dla 33 osób, a wraz z rozkładanymi kanapami i dodatkowymi łóżkami w niektórych pokojach – dla 42 osób. Pozostałym gościom możemy zorganizować noclegi w hotelach w Szczecinie, a także przejazd do tego miasta, trwający 45 minut. 

Oferujemy szeroki wybór menu – wszystkie dania są pełne wyśmienitych smaków i umiejętnie przygotowywane przez współpracujących z nami szefów kuchni i firmy cateringowe, którzy mogą przyrządzić potrawy wybranej kuchni: polskiej, śródziemnomorskiej, orientalnej czy wielu innych. Oferujemy trzy pakiety menu: Silver, Gold i Platinum. We wszystkich pakietach serwowane są cztery dania, które różnią się doborem potraw. Dla każdego dania (przystawka, zupa, danie główne, deser) można wybrać jedną z dwóch opcji, zazwyczaj jedną wegetariańską. Napoje alkoholowe są wyceniane osobno.

Ponadto oferujemy dodatkowe usługi, m.in.:

 • dekoracje pomieszczeń i stołów
 • zespół muzyczny w hali namiotowej
 • prywatną kolację (private dining) w dniu poprzedzającym ślub/wesele
 • samochód na ślub kościelny

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x15

Opinia/i

0.0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są główne cechy obiektu?
Ogród, Taras, Namiot na wesele, Miejsce na ceremonię, Parkiet do tańca, Parking, Widok na morze, Piękny krajobraz, Zakwaterowanie dla gości, Plac zabaw dla dzieci
Jaka jest maksymalna ilość gości, którą może pomieścić ten obiekt?
100
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Czy wynajem mebli i dekoracje są wliczone w cenę wynajmu?
Tak, wynajem obejmuje także meble
Czy obiekt posiada własną kuchnię / catering?
Katering tylko od naszych partnerów
Czy jest określona godzina zakońćzenia wesela?
0:00
Czy w ofercie znajdują się jakieś specjalne menu?
Menu Wegetariańskie, Menu dla dzieci, Dieta bezglutenowa, Dieta Halal, Menu dla diabetyków, Dla alergików
Czy Młoda Para może zorganizować tort we własnym zakresie?
Możliwość organizacji tortu we własnym zakresie
Czy Młoda Para może zorganizować napoje we własnym zakresie?
Para nie może wnosić swojego alkoholu
Jakie są możliwości zakupu napojów (open bar, opłata za napój, itp.)?
Open bar znajduje się w ofercie, Część napojów zawarta w cenie, Płatne za każdy drink
Czy w tym samym dniu i miejscu wyprawianych jest więcej niż jedna uroczystość?
Tylko jedna uroczystość dziennie
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Spätestens 14 Tage nach dem Vertragsdatum (d. h. dem Tag, an dem der Vertrag verbindlich wird) ist vom Kunden ein Drittel des Gesamtbetrags zu begleichen, welcher die Kosten für Hochzeit, Getränke (entsprechend der Anzahl der Gäste) und sonstige Zusatzleistungen umfasst. Der Restbetrag ist folgendermaßen zu berechnen und zu begleichen: Spätestens 6 Monate vor Beginn des Mietzeitraums wird eine zweite Rate in Höhe von einem Drittel des Gesamtbetrags fällig. Spätestens 2 Monate vor Beginn des Mietzeitraums wird eine dritte Rate in Höhe von einem Drittel des Gesamtbetrags fällig. Sonstige noch ausstehende Beträge sind spätestens 30 Tage nach dem letzten Tag des Mietzeitraums zu bezahlen..
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Manowce położone są w ogromnym obszarze leśnym bezpośrednio nad brzegiem Zalewu Szczecińskiego nad Morzem Bałtyckim i oferują Tobie i Twoim gościom daleko sięgający widok na wodę. W najpiękniejszym dniu Waszego życia, będziecie cieszyć się absolutną prywatnością i luksusowym zakwaterowaniem dla Waszych gości weselnych, a także doświadczonym i oddanym zespołem, który pomoże Wam na każdym kroku. Wszystkie śluby są dostępne do wyłącznego użytku.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
Od kwietnia 2020.
Jaka jest minimalna liczba gości na weselu?
40
Jaka jest maksymalna liczba miejsc siedzących?
100
Jaka jest maksymalna liczba osób, którą można zaprosić na przyjęcie typu koktajl party?
50
Można zrobić ślub na zewnątrz, w ogrodzie lub na tarasie?
Ślub w plenerze
Czy jest możliwe, aby Para zatrudniła własnego DJ i / lub fotografa?
Ja, das ist möglich. Schloss Manowce behält sich jedoch das Recht vor, einzelne Dienstleister zu akzeptieren oder abzulehnen. Wir verlassen uns auf unsere Erfahrung und vertrauenswürdigen Geschäftspartner. In jeder Phase versuchen wir, dem Paar zu helfen, die richtigen Entscheidungen zu treffen.
Czy w cenie wynajemu powierzchni jest dodana cena za menu czy jest liczona osobno?
Wir bieten drei Menüpakete an: Silber, Gold und Platin. Das Speiseangebot variiert je nach Paket, aber alle Hochzeitsessen bestehen aus vier Gängen. Pakete sind im Preis inbegriffen. Alkoholische Getränke werden separat berechnet.
Jeśli masz możliwość zakwaterowania dla gości w tym samym miejscu, jaka jest liczbą pokoi?
16

Adres

Miasto: 72-022
Powiązane tagi:
 • Zamki, dworki, pałace
 • Ogród
 • Taras
 • Namiot
 • Miejsce na ceremonię
 • Parkiet
 • Parking
 • Plac zabaw
 • Widok na morze
 • Piękny krajobraz
 • Zewnętrzny katering
 • Wegetariańskie
 • Dla dzieci
 • Bezglutenowa
 • Halal
 • Diabetyczna
 • Dla alergików
 • Ekskluzywne ceny
 • All inclusive
 • Zakwaterowanie dla gości
 • Ślub w plenerze