Jeśli chcą Państwo, aby przyjęcie weselne było wyjątkowe i niezapomniane, by wyborne menu oczarowalo biesiadników, a ogólna atmosfera miejsca zapewniła przeżycia, które na długo zapadną w pamięć, to właśnie Krzyżowa jest idealnym miejscem na organizację tego typu wydarzenia.

Wiemy, że wesele niesie ze sobą podniosłe i niepowtarzalne chwile, zaplanowane w drobnych szczegółach na długo wcześniej. Znamy marzenia Młodej Pary, która chce by ten dzień był nadzwyczajny. Nasze wieloletnie doświadczenie pomaga nam zapewnić realizację na wysokim poziomie nawet najbardziej wyszukanych pomysłów. Warto nadmienić, że ceremonia zaślubin może odbyć się także na terenie Naszego urokliwego obiektu, bowiem od stycznia 2015 r. w Polsce zaczęły obowiązywać przepisy, które umożliwiają zawieranie ślubów także w Hotelach.

 W ramach naszej oferty zapewniamy:

- salę balową wraz z podstawową dekoracją – obrusy, serwetki , porcelana
 -obsługę kelnerską,  
- nocleg dla nowożeńców,   
- bezpłatny parking  dla samochodów osobowych, busów i autobusów, 

Dla Państwa wygody prezentujemy 2 opcje menu, które stanowią bazę naszych rozmów. Jednak największym zaszczytem będzie dla nas mozliwość przygotownia indywidualnej oferty zgodnie z Państwa i Waszych Gości oczekiwaniami i gustami kulinarnymi.   

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Pałac Krzyżowa i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Pałac Krzyżowa

4.3 1 opinia
Autor: Zbigniew
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Budynek pałacu wraz zabudowaniami pięknie wyremontowany. Zwiedziłem go 06.08.w piątek i nie spotkałem w nim nikogo. Dawno już nie byłem w tak pustym, bez wyrazu i duszy pałacu. Chyba, że to niemiecka dusza? W przeddzień wojny hybrydowej wywołanej znów przez Niemców wystawa o rzekomym pojednaniu polsko- niemieckim jawi mi się jako hipokryzja. W sumie smutny pałac.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: 58-112