• Cena od: 4 000 zł

Dla kogo jesteśmy?

Szukamy Par, które dzień ślubu chcą przeżyć po swojemu. Wbrew utartym zasadom i konwenansom. Par, które nie boją się okazywania emocji, a słowa "trzeba" i "wypada" wyrzuciły ze swojego słownika. Jeśli uważacie, że wesele może odbyć się bez disco polo, obciachowych zabaw i tak jak my kochacie prostotę, naturę i minimalizm to czytajcie dalej!

Jak Pracujemy?

Nie będziemy pisać Wam na jakim drogim sprzęcie pracujemy i jakie to jasne mamy obiektywy, bo to prawdopodobnie nic Wam nie powie. Chcielibyśmy tylko abyście wiedzieli, że pracujemy na małych, dyskretnych, bezlustrowych aparatach. Ten dzień przeżywamy razem z Wami. Denerwujemy się, śmiejemy, wzruszamy, a jak skaczecie na parkiecie to tupiemy nóżką. Zależy nam abyście zarówno Wy i jak Wasi goście czuli się komfortowo. Z doświadczenia wiemy, że machanie komuś wielkimi obiektywami przed twarzą strasznie peszy. Podczas filmowania używamy tylko światła zastanego, nie świecimy halogenami po twarzach, a podczas robienia zdjęć błyskać zaczynamy dopiero po kilku toastach, kiedy każdy się do nas przyzwyczai.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj ossowscy.com i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o ossowscy.com

4.8 3 opinii
Autor: Maja
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Od pierwszej chwili, kiedy zobaczyliśmy portfolio Beaty i Kuby doskonale wiedzieliśmy (a szczególnie ja, mając jakieś swoje oczekiwania), że to będzie strzał w dziesiątkę. Podczas spotkania czuliśmy się bardzo komfortowo a Oni podeszli bardzo rzeczowo i konkretnie do tematu - odpowiadali na każde nasze pytanie. Często po tych pierwszych spotkaniach można mieć różne odczucia - czuć niepewność czy jakikolwiek dyskomfort, że coś jednak może pójść nie tak podczas tak wyjątkowej uroczystości. Przecież w razie wtopy nie można jakkolwiek cofnąć czasu i powtórzyć tego dnia, prawda? W dniu ślubu wspierali dobrym słowem, a jak rozwalił mi się ślubny kolczyk - pospieszyli z ekspresową pomocą! Po otrzymaniu filmiku i zdjęć nie wiemy jak to jest możliwe aby każdy najważniejszy moment, najmniejszy detal został tak cudownie uchwycony bez zbędnego pozowania czy udawania jakichkolwiek uczuć. 100% prawdy i 100% profesjonalizmu. Gdybyśmy mogli cofnąć czas, nie zmienilibyśmy swojej decyzji ani przez chwilę - i niech to będzie najlepsza recenzja. Zdecydowanie czołówka w tym fachu. Polecaliśmy, polecamy i zawsze będziemy polecać! Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy <3 

Zgłoś nadużycie
Autor: Ania
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Profesjonaliści w każdym calu, tak w jednym zdaniu można opisać Beatę i Kubę . Spotkaliśmy się podczas sesji poślubnej tzw.plenerowej w ostatnim tygodniu upalnego czerwca na wydamach w Łebie. Efekty możecie ocenić sami, dla mnie są piorunujące :) mój mąż, który nie cierpi zdjęć spytał mnie po tej sesji kiedy kolejna, więc to mówi samo za siebie jaka panuje atmosfera. Polecam ,polecami jeszcze raz polecam bo lepiej trafić nie można, a z Beatą i Kubą spotkamy się pewnie jeszcze nie raz podczas innych uroczystości rodzinnych ;) 

Zgłoś nadużycie
Autor: Kamila
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dzięki Beacie i Kubie mamy przepiękne pamiątki z wyjątkowych chwil, jakimi są niewątpliwie ślub i wesele. To co ich wyróżnia to subtelność i smak w uwiecznianiu wyjątkowych momentów, a także profesjonalizm i otwarcie na potrzeby Młodych. Jeszcze raz dziękujemy i już prawie rok po ślubie lubimy wracać do wykonanych przez nich zdjęć:)

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia, Kamerzysta na wesele, Inne
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Termin rezerwujemy w momencie podpisania umowy i otrzymania zadatku, pozostałość płatna jest po ślubie/weselu/sesji.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
5lat
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Kuba zajmuje się fotografią, Beata - filmem.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
Materiał w formie cyfrowej oddajemy do 180 dni od momentu wykonania reportażu. Jeżeli w grę wchodzi plener innego dnia, wtedy czas liczymy od daty pleneru.
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
4000

Adres

Miasto: 83-200