• Cena usługi Niskie ceny

Cześć!

Jestem Nander i fotografuję wesela! I wiele innych rzeczy, ale głównie wesela. Uwielbiam opowiadać historie i chcę to dla ciebie zrobić. Robię zdjęcia, ponieważ chciałbym zobaczyć je z mojego własnego ślubu: z kreatywnością, miłością, dbałością o szczegóły iz odrobiną tego, co nazywam „BOHO”. Jeśli chcesz wiedzieć, co mam na myśli mówiąc „BOHO”: po prostu kliknij moje zdjęcia! Zielone, złote, żółte i brązowe odcienie: Uwielbiam ten klimat!

Ważne jest dla mnie, że możesz być sobą i odpocząć i cieszyć się swoim dniem. Słyszę bardzo często: „Właściwie nie przeszkadzałem ci i widziałem cię tylko wtedy, gdy stałeś przed nami, ale masz wszystko na zdjęciu, jak fajnie!”. Do tego dążę. Myślę, że głębia na zdjęciu jest bardzo ważna, więc lubię fotografować wzdłuż rzędów ludzi, doniczek na pierwszym planie lub po prostu ramienia twojego najlepszego przyjaciela. Tworzy głębię na zdjęciu iw historii: wygrana! Jeśli następnie przejrzysz książkę, ponownie przeżyjesz ten dzień, dokładnie tak, jak w przypadku tych wyjątkowych chwil między tobą a tym chłopakiem lub dziewczyną jako premią.

Możesz zdecydować się na 6 godzin zdjęć na 1095.- i rozszerzyć na godzinę na 80.-. Mały album 20x20 cm jest wliczony w cenę. A jeśli chcesz 8 godzin fotografii i dużego albumu, lepiej wybierz SILVER lub GOLD   pakiet. To jest 8 lub 1 2   godzina fotografii z albumem o wymiarach 30x30 cm i 30 stron oraz kilka ciekawych dodatków dla rodziny. Jeśli to nie pasuje do twojego dnia, to nie ma znaczenia: wyślij mi wiadomość, a my dostosujemy pakiet do twoich życzeń!

Wszystkie zdjęcia zostaną dostarczone w wysokiej rozdzielczości po ukończeniu 6 tygodni po ślubie. Rozumiem, że może to trwać dość długo, więc nie martw się: w ciągu dwóch dni po ślubie otrzymasz podgląd z +/- 10 zdjęciami w mailu, aby podzielić się z rodziną i spojrzeć wstecz na dzień!

Kontakt ze mną jest łatwy i osobisty za pośrednictwem poczty, Facebooka, WhatsApp lub telefonu. Więc wyślij mi wiadomość i zobaczmy, jak mogę opowiedzieć twoją historię!

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj NT Visuals i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o NT Visuals

4.9 5 opinii
Autor: Christiaan
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Genialny rozwój, który rozumie, czego chcą klienci i z którym jest niesamowicie przyjemny. Nander jest młodym, utalentowanym fotografem i kamerzystą, którego mogę serdecznie polecić każdemu. Jest elastyczny, łatwy do osiągnięcia i kreatywny w sposobie, w jaki wszystko musi być zrobione. Z Nanderem na pewno zrobisz świetny wybór.

Zgłoś nadużycie
Autor: Mirjam
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nander dokładnie spełnił nasze życzenia, „Spontaniczne zdjęcia”

Ten młody fotograf jest utalentowany, czysty i przejrzysty w komunikacji. On sprawia, że najpiękniejsze zdjęcia wyjątkowych chwil są niewidoczne, a jednocześnie przyjazne i pełne humoru.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Nandera i polecamy go w 100%!

Jos i Mirjam

Zgłoś nadużycie
Autor: Pieter
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Szukaliśmy fotografa, który potrafiłby uchwycić kameralną atmosferę naszego ślubu na zdjęciu. Nanderowi udało się to zrobić doskonale, ale podczas ślubu stał się niewidzialny. To była dla nas miła niespodzianka, że otrzymaliśmy zdjęcia, o których nawet nie wiedzieliśmy.

Oko za szczegóły, ale także poczucie uchwycenia idealnego momentu pod właściwym kątem. Nander spełnił nasze oczekiwania.

Bez wątpienia polecam Nandera rodzinie i przyjaciołom!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Niskie ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
1095
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia, Kamerzysta na wesele
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Inne
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Overmaken of betalen via ideal is beide mogelijk.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
3 miesiące
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2016
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Ik werk alleen, maar betrek ook veel andere creatievelingen bij het proces. Zo laat ik het doosje waarin jullie USB met foto's wordt afgeleverd maken bij een lokaal houtbewerkingsbedrijf. Handgemaakt, dus een uniek exemplaar voor elk bruidspaar met jullie namen in het hout geslagen.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
6 weken

Adres

Miasto: 3812 TC
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Niskie ceny
  • Fotografia
  • Videofilmowanie