Nobu Hotel Warszawa

Historia marki Nobu bierze swój początek jeszcze w latach osiemdziesiątych, kiedy Robert De Niro stał się regularnym gościem w restauracji prowadzonej przez szefa Nobu Matsuhisę. Aktor namówił go do otwarcia kolejnych lokali oraz hoteli i zaprezentowania wyjątkowych smaków kuchni Nobu oraz nieprzeciętnych usług hotelarskich aż w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie. 

Nobu Hotel Warsaw jest niestandardowy pod wieloma względami. Bez wątpienia należą do nich unikatowy design oraz śmiałe połączenie architektury różnych stylów i dekad. Hotel składa się z dwóch części i idealnie łączy nowoczesność z klasyką.

W hotelu oprócz standardowych pokoi i apartamentów, znajduje się zajmująca 438 m² powierzchnia eventowa, która umożliwia organizację dużych konferencji, imprez oraz spotkań. Może ona zostać podzielona na dwa w pełni autonomiczne pomieszczenia  (sala Sakura o powierzchni 266 m² oraz Hikari zajmująca 171 m²) oddzielone ruchomą, dźwiękoszczelną ścianą.

Przyjęcie weselne i wszelkie spotkania okolicznościowe zorganizowane w Nobu Hotel Warsaw będą jednym z Państwa najcenniejszych wspomnień. Nasi specjaliści służą radą przy organizacji wesel, jubileuszy, urodzin i wszelkich innych uroczystości. Gwarantujemy, że Państwa goście doświadczą u nas najwyższego standardu obsługi. 

NOBU Hotel Warszawa oferuje Parom Młodym szereg fantastycznych udogodnień. Jednym z nich jest nocleg dla Pary Młodej, który zostaje wliczony w cenę przyjęcia, a także relaksujący masaż w prezencie w dniu następnym. Ponadto w cenę przyjęcia została wliczona sesja zdjęciowa, co daje Wam możliwość uwiecznienia najpiękniejszych chwil na fotografiach. Decydując się na zorganizowanie wesela w NOBU Hotel Warszawa otrzymujecie zniżkę na kolejne przyjęcie w tym miejscu, a w samym dniu wesela nie jesteście witani tradycyjnie chlebem i solą, a San Santuko, czyli niezwykłymi pałeczkami w stylu Food Sharing. “Kropką nad i“, która przemawia za wybraniem tego miejsca będzie wprowadzana niebawem do oferty nowość polegająca na połączeniu podróży poślubnej z hotelami tej marki na całym świecie. To się dopiero nazywa kreatywne podejście do klienta!

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Nobu Hotel Warszawa i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Nobu Hotel Warszawa

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są główne cechy obiektu?
Taras, Miejsce na ceremonię, Parkiet do tańca, Piękny krajobraz, Wartość kulturowa, Zakwaterowanie dla gości, Plac zabaw dla dzieci, Dla niepełnosprawnych

Adres

Miasto: 00-670