• Cena usługi Średnie ceny

Każda Panna Młoda marzy o pięknym, stylowym upięciu, które wytrzyma całą noc i zauroczy nie tylko Pana Młodego, ale i wszystkich gości - NK pracownia fryzjerska to renomowany salon fryzjerski, który od lat specjalizuje się właśnie we fryzjerstwie ślubnym i jest w stanie spełnić to oczekiwanie!

Podczas pierwszej wizyty w naszym salonie otrzymasz najpierw fachową konsultację wizerunkową, w której wspólnie dobierzemy fryzurę ślubną do Twej sukni oraz stylu. Dopasujemy odpowiednie dodatki i ostatecznie skomponujemy docelowy wizerunek - to wszystko podczas fryzury próbnej, którą sugerujemy do miesiąca przed dniem ślubu.
W dniu ślubu powtórzymy osiągnięty efekt lub wyczarujemy coś jeszcze bardziej efektownego! 
Proponujemy wszelkie rodzaje upięć: od słowiańskich kłosów, dobierańców i warkoczy przez koki klasyczne, romantyczne loki i fale aż po najbardziej poszukiwane w sezonie najmodniejsze upięcia

NK pracownia fryzjerska jako miejsce to wyjątkowy, kameralny salon, który został założony w 2016 roku we Wrocławiu przez fryzjerkę i stylistkę fryzur z wieloletnim doświadczeniem – Natalię Kozłowską, posiadającą najlepszą reputację na rynku wrocławskich upięć ślubnych. Naszej codziennej pracy przyświeca zamiłowanie do zawodu i pasja, dzięki którym oferowane przez nas zabiegi wykonywane są na najwyższym poziomie. Staramy się by każdy odwiedzający nas Klient otrzymał miłą i profesjonalną obsługę, która współgrając z ekologicznym wystrojem i ciepłym klimatem wnętrza, zagwarantuje mu chwilę wyciszenia i relaksu.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.8 1 opinia
Autor: slawakole
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Znalazłam ten salon przez bardzo dobrą opinię na na forum wizaz.pl. Pani Paula, która się mną zajęła jest młodą bardzo fajną dziewczyną dziewczyną a zarazm znakomitą fryzjerką znającą aktualne trendy- potrafiła najpierw doskonale doradzić mi z kolorem i doborem nowej fryzury a następnie je wykonać. To co rzuca się w oczy także to że na bardzo wysokim poziomie jest w tym salonie obsługa klienta - rejestracja telefoniczna była bardzo dobrze przeprowadzona już z małą konsultacją, dzień przed wizytą przyszło przypomnienie na telefon, w trakcie wizyty była podana japońska herbata. Naprawdę super za co bardzo Paniom z salonu NK dziękuję!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Rezerwacji prosimy dokonać telefonicznie: 509 964 814 lub mailowo na info@nkpracownia.pl. Wspólnie ustalimy dogodny termin wizyty oraz jej szczegóły. Płatność tylko gotówką.
Jakie usługi Państwo oferują?
Fryzury ślubne, Makijaż panny młodej
Czy oferują Państwo dojazd do domu?
Tylko w naszym lokalu
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży
Jaka jest cena Państwa usług?
Zapraszamy do kontaktu
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Pierwsza wizyta, czyli fryzura próbna to czas na dopasowane najlepszej fryzury na Twój ślub. Podczas konsultacji fryzjer sprawdzi rodzaj, długość oraz gęstość Twoich włosów, dzięki czemu będzie możliwe dopasowanie fryzury oraz odpowiednich dodatków do pełnej stylizacji. Fryzura próbna stanowi niezbędny element perfekcyjnego przygotowania fryzury na ślub. W naszym salonie fryzjerskim jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiam stylistycznym klientek: od słowiańskich warkoczy, kłosów i dobierańców przez klasyczne koki, romantyczne fale i loki aż po najmodniejsze w sezonie upięcia. Dobierzemy upięcie dla włosów krótkich oraz upięcie dla włosów długich. Więcej informacji o ofercie ślubnej: www.nkpracownia.pl/sluby/
Jak długo działają Państwo w tej branży?
od 2016

Adres

Miasto: 50-457