28
1 od 28
1 od 28
1 od 28
1 od 28
1 od 28
1 od 28
1 od 28
1 od 28
1 od 28
1 od 28
1 od 28
1 od 28
1 od 28
1 od 28
1 od 28
1 od 28
1 od 28
1 od 28
1 od 28
1 od 28
1 od 28
1 od 28
1 od 28
1 od 28
1 od 28
1 od 28
1 od 28
1 od 28

Nietuzinkowa Fotografia Ślubna Bartosz Beksa

Opis

Bartosz – profesjonalny fotograf ślubny, typ przyjaźnie nastawiony, lekko ironiczny ze szczyptą humoru 

Fotografia nigdy mnie nie interesowała. Właściwie to nie wiem jak mogło tak być – przecież to niesamowicie fascynująca sprawa  Na moje szczęście to ‘nigdy’ skończyło się gdzieś w okolicach roku 2003.

Od tej pory trochę nietypowo, lekko oryginalnie i nietuzinkowo pokazuję tą wszędobylską rzeczywistość. Fotografuję kobiety, rockowe koncerty, produkty, wnętrza, wydarzenia medialne oraz Młode Pary podczas ‘tego’ dnia. Nigdy nie reżyseruję – naturalność i dyskretny reportaż to podstawa mojej pracy! Jestem tam gdzie być powinienem chociaż nie zawsze mnie widać 

Wszystko to dzieje się w ten sposób dla Waszej i mojej satysfakcji – aby pamiętać tort, o którego smaku zapomni się po kilku dniach, salę której obraz zamaże się niedługo później oraz niezliczoną masę detali tworzących Wasze Święto.

A na koniec najważniejsza sprawa. Mieszkam koło Warszawy, a pracuję w całej Polsce i nie tylko.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  2200
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  2:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  zadatek + zapłata po przekazaniu materiału
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  3 miesiące
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Zacznijmy od tego, że to Wasz wymarzony i szczegółowo zaplanowany dzień, przez panny młode w zasadzie od dzieciństwa planowany, i to Wy decydujecie czy chcecie mieć pamiątkę tylko z samej ceremonii czy może chcecie abym był z Wami od przygotowań, czyli porannej krzątaniny i kłótni w czterech różnych językach o tym ‘gdzie jest mój lakier/biżuteria/bukiet/narzeczony!?’ :) do późnych godzin nocnych na weselu. To samo tyczy się pleneru – czy w dzień ślubu, czy w inny, a może podczas podróży poślubnej na plaży, pod palmami, wśród starych i wąskich włoskich czy hiszpańskich uliczek – to Wasza decyzja. Ja ze swojej strony oferuję uwiecznienie najpiękniejszych momentów podczas uroczystości i jednocześnie nie błyskając Wam po oczach lampą przy tym :) Fotografia ślubna jest dla mnie czymś co każdorazowo musi być w 100% dostosowane do konkretnej Pary Młodej. Każdy fotoreportaż wymaga szeregu drobnych uzgodnień, a przede wszystkim wysłuchania Waszych pomysłów! :) Dlatego najlepiej będzie gdy skontaktujemy się i umówimy na spotkanie podczas którego to porozmawiamy o szczegółach :) (W e-mailach proszę o informację o miejscu uroczystości, preferowanym zakresie usług i innych detalach, które przyjdą Wam do głowy.)
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  4

Opinia/i (1)

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.3
1 opinia
Przez agata_agas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie POLECAM. NIE PRZYJECHAŁ na nasz ślub i wesele chociaż mieliśmy podpisaną umowę i zapłaciliśmy zaliczkę.  Z Panem Beksem NIE było kontaktu i oczywiście był problemy z oddaniem zaliczki a kary umownej do tej pory nie oddał a minął rok...

Zgłoś nadużycie