Strona główna Fotograf i kamerzysta Fotograf i kamerzysta Paris (75) Fotograf i kamerzysta Paris
  • Cena od: 2 000 zł
przetłumacz

15 lat temu odkryłam fotografię, stała się pasją, zawodem, moim życiem. Od 10 lat jestem zawodowym fotografem, a od 4 lat fotografem ślubnym.

To dzięki koncertom, festiwalom i artystom nauczyłem się chwytać emocje, publiczność, ludzi. Przez te lata pracowałam nad światłem, techniką i nauczyłam się uwieczniać najpiękniejsze chwile.

Będąc w cieniu iw dyskrecji podkreślam Twój dzień. Żadnych zamrożonych zdjęć, choreograficznych póz, wolę spontaniczne i naturalne zdjęcia.

Czy we Francji, czy za granicą, na ulicach Nowego Jorku czy na łonie natury, moim jedynym celem jest sublimacja chwili obecnej.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Nicko Wedding Photography i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Nicko Wedding Photography

5.0 23 opinii
Autor: Marie-Sophie
Znam tego usługodawcę zawodowo
przetłumacz

Nicko jest fotografem o rzadkim talencie i wyjątkowej wrażliwości. Potrafi słuchać i tworzyć wszechświat, którego szukasz na swój ślub lub inną okazję.

Poprosiłem go o wzięcie udziału w sesji inspiracyjnej, która była bliska mojemu sercu, był naprawdę fantastyczny, udało mu się zarówno wpłynąć w zaplanowany „scenariusz”, jak i przywrócić magiczną i „dziką” atmosferę, której szukałem, podczas gdy zawłaszczanie tematu i inscenizowanie go własnymi intuicjami.

Wynik zapiera dech w piersiach.

Poza tym strzelanina "Feeries en pays d´Armor" została opublikowana na Zankyou, można ją znaleźć w poniższych artykułach.

Zgłoś nadużycie
Autor: Lia
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu
przetłumacz

Zaprosiliśmy Nicko na nasz ślub i jesteśmy bardziej niż zachwyceni. Zdjęcia są wspaniałe. Jesteśmy z tego w pełni usatysfakcjonowani i otrzymaliśmy od naszych gości wiele komplementów, którymi oczywiście podzieliliśmy się z Nicko.
Wiedział, jak poprowadzić nas, aby wynik zdjęć pary znalazł się na górze, ale także zostać w tyle, aby uzyskać wiele pełnych naturalności zdjęć nas i naszych gości. To była prawdziwa przyjemność podzielić się z nim tym dniem i mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy ;)

Zgłoś nadużycie
Autor: Fanny
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu
przetłumacz

Dziękuję Nicko za te cudowne wspomnienia ze zdjęć. Z każdym oglądaniem czujemy, że przeżywamy tę chwilę na nowo. Naturalny. Chwili. Wszystko, co kochamy.

Dziękuję bardzo. Nigdy nie męczymy się oglądaniem i przeglądaniem Twoich wysublimowanych zdjęć.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Je demande 35% du total à verser lors de la signature du contrat. Le solde restant se règle le jour du mariage. Le paiement se fera par espèce, chèque ou virement bancaire.
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2016
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
2000

Adres

Miasto: 75019